Як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд": поради та рекомендації

1532 0 Новини високих технологій

Сьогодні кожна людина вміє користуватися Інтернетом та телефоном. У більшості людей є пошта на "Гуглі". З її допомогою пропонується користуватися величезною кількістю різноманітних додатків і сервісів для мобільних пристроїв. Тим не менш, багато людей замислюються про те, як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд". Що це взагалі таке? Як провести досліджувану процедуру? На які особливості процесу рекомендується звернути увагу? Про все це буде розказано трохи пізніше. Можна з упевненістю сказати, що освоїти видалення облікового запису на "Гуглі" здатний навіть початківець користувач. Не так все важко насправді!

Як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд": поради та рекомендації

Що таке Google-аккаунт

Важливо розуміти, що таке Google-аккаунт. Далеко не всім ясно, з чим доведеться мати справу. Тому досліджуваний питання може не знадобитися деяким користувачам. Google-аккаунт - це не що інше, як профіль людини на сервіси від Google. Він, як правило, являє собою авторизований в системі адресу електронної пошти. Використовується для більшості сервісів на однойменному сайті. Найчастіше "Гугл"-аккаунт застосовується при роботі з Play Market.


Тим не менш багато хто цікавиться, як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд". Що для цього потрібно? Про які прийоми повинен знати кожен власник мобільного пристрою з операційною системою Android?

Коли потрібне видалення

Наприклад, коли вивчається процедура має місце. Іноді цей процес зовсім не потрібно. Можна обійтися іншими прийомами.
Як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд": поради та рекомендації
Замислюватися над тим, як видалити обліковий запис "Гугл" з телефону (Android), потрібно в наступних ситуаціях:
 • Користувач планує повністю змінити електронну пошту і профіль на всіх використовуваних раніше сервісах від "Гугл". Як правило, в подібній ситуації можна обійтися без видалення.
 • Якщо акаунтом користується хтось інший. Приміром, якщо профіль зламали або телефон вкрали.
 • При прошивці мобільного пристрою. Наголошується, що при нехтуванні видаленням профілю не виключені помилки та недоліки в роботі тих чи інших сервісів.
 • Коли на мобільнику спостерігаються несправності дворівневої аутентифікації. Найчастіше проблеми з'являються відразу після активації функції. Деякі профілі "зависають" або просто припиняють свою роботу.
 • Також рекомендується замислюватися над видаленням облікового запису на "Гугл" перед продажем мобільного пристрою. Робиться це для того, щоб ніхто не міг скористатися чужим профілем.


  Старий "Андроїд"

  Так що необхідно зробити для втілення задуму в життя? Як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд"? Деякі особливості процедури залежать від встановленої версії операційної системи. Для початку доведеться подивитися, як відбувається процес на старих збірках. На щастя, на практиці подібні маніпуляції вже практично не зустрічаються. Адже користувачі воліють користуватися новим "Андроїдом" на своїх телефонах і планшетах.
  Як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд": поради та рекомендації
  Тим не менше іноді інструкція з видалення облікового запису на "Гугл" при старому Android може стати в нагоді. Користувачі можуть втілити задум у життя, слідуючи вказівкам:
 • Включити смартфон або планшет. Обов'язково потрібно дочекатися завантаження операційної системи.
 • Зайти в налаштування пристрою.
 • Відвідати "Програми" - "Управління додатками".
 • Знайти в списку "Google".
 • Виділити потрібний запис, а потім вибрати пункт меню "Очистити дані".
 • Після описаної операції профіль буде видалено. Актуально для "Андроїда" до версії 2.2. Нічого особливого або скрутного в цьому немає. А що робити, якщо користувач працює з новими версіями ОС?

  Для нового Android

  Як видалити аккаунт Гугл Плей" на "Андроїд"? Точно так само, як і в минулому випадку. Видалення профілю на Google Play і просто позбавлення від нього на мобільному пристрої - це одні і ті ж операції. Як вже було сказано, серед населення успіхом користуються нові версії "Андроїда". Тому важливо знати, як працювати саме з ними. Процес видалення облікового запису "Гугл" буде трохи відрізнятися за подібних обставин. Але в цілому процедура залишається аналогічною. Як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд 5.1"? Точно так само, як і на будь-який інший версії ОС вище 2.2. Раніше перелічених пунктів меню в подібному випадку не буде. Орієнтуватися допоможе наступна інструкція:


 • Включити планшет або телефон.
 • Відвідати "Налаштування" - "Облікові записи" - "Налаштування синхронізації". Іноді може бути виявлений пункт "Облікові записи та синхронізація". Це те ж саме.
 • У віконці, що з'явилося, вибрати Google.
 • Відзначити потрібний обліковий запис. Далі натиснути на "Опції" - "Видалити обліковий запис".
 • Підтвердити дії.
 • На цьому всі маніпуляції закінчуються. Можна радіти успіхам. Відтепер ясно, як видалити обліковий запис "Гугл" з телефону Android. Просунутим користувачам може допомогти ще одна хитрість.
  Як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд": поради та рекомендації

  Hard Reset

  Мова йде про процедуру під назвою "Хард Резет". Вона допомагає скинути всі налаштування мобільного пристрою на заводські. Зазвичай такий прийом використовується вкрай рідко. Щоб провести Hard Reset, потрібно:
 • Включити телефон або планшет, на якому буде проводитися операція.
 • Зберегти всі важливі дані. Вся інформація та налаштування після "Хард Резета" будуть скинуті.
 • Зайти в "Настройки" - "Архівація і скидання".
 • Підтвердити дії по здійсненню Hard Reset.
 • Відбудеться перезавантаження телефону або планшета. Після цього можна буде помітити, що всі налаштування скинулися. Відтепер ясно, як видалити обліковий запис "Гугл" на "Андроїд". Всі перераховані прийоми працюють на всі 100%.

  Популярі новини
  Загрузка...