Галогенні лампи люстри для: потужність, відгуки

222 0 Новини високих технологій

В даний час дуже популярними є лампи галогенового типу. Такі освітлювальні предмети широко використовуються в сучасних інтер'єрах і мають цілий ряд переваг. Якими саме характеристиками володіють розглянуті освітлювальні прилади? Як про них відгукуються споживачі? Розглянемо всі ці питання далі більш детально.

Галогенні лампи люстри для: потужність, відгуки

Загальна характеристика

Галогенові лампи для люстр дуже схожі з звичайними лампами розжарювання. Їх головна особливість полягає в тому, що для виробництва продукції такого типу використовується вольфрамова дріт, що скручується у спіраль. Що стосується самої лампи, то вона представлена у вигляді скляної колби, в центральній частині якого розташовується тіло розжарювання, а вся її порожнина заповнена спеціальним газом, що представляє собою поєднання парів йоду і брому. Саме завдяки особливостям роботи цих парів всередині лампи і збільшується термін служби освітлювального елементу.


Колби галогенових ламп для люстр відрізняються своєю жароміцністю, що обумовлено наявністю кварцу в складі того матеріалу, з якого вона зроблена. Завдяки високим показникам жаростійкості, лампи даного типу можуть виготовлятися у малих розмірах.
Галогенні лампи люстри для: потужність, відгуки

Сфера використання

Галогенні лампи відрізняються своєю здатністю дуже яскраво освітлювати приміщення, в якому вони знаходяться. Саме тому їх, як правило, використовують в підвісних стелях. Такі вироби добре поєднуються з натяжними стелями, чудово відбиваючись у них і надаючи певну особливість загальній картині інтер'єру. Галогенові лампи нерідко застосовують для встановлення у фари автомобілів. Лампи даного типу, що мають великі габарити, активно використовують для освітлення вулиць. Настільки велика популярність ламп обумовлюється не тільки високим ступенем світловіддачі, але ще й стійкістю до коливань напруги, а також довговічністю освітлювальних елементів.

Переваги галогенових ламп

У відгуках про галогенових лампах для люстр дуже часто відзначається те, що цей тип освітлювальних приладів має масу переваг перед аналогічними об'єктами. До плюсів можна віднести:


 • яскраве освітлення;
 • відсутність потьмяніння світлового потоку навіть при тривалій експлуатації приладу;
 • невеликі розміри об'єктів, завдяки чому їх можна використовувати в якості точкового освітлення, а також для декорування стель;
 • можливість створення різних видів освітлення в кімнаті (від яскравих пучків світла до розсіяних точок).
 • Крім всіх перерахованих позитивних особливостей, також слід виділити те, що всі вони мають енергозберігаючими властивостями, які забезпечуються завдяки відмінній передачі кольору і поліпшеною яскравості.
  Галогенні лампи люстри для: потужність, відгуки

  Види

  Із загального переліку видів галогенових ламп варто виділити найбільш поширені:
 • лінійні (найпотужніші, використовуються, як правило, для створення проекторного освітлення);
 • з зовнішньої колбою (з вигляду нагадують звичну лампу розжарювання, мають два види цоколя - Е27 і Е14);
 • з відбивачем світла (найбільш популярні лампи, т. к. не чинять негативного впливу на очі і не стомлюють їх);
 • інфрачервоні (найекономічніший варіант лампи з потужним світловим потоком, створеним за рахунок відбитого інфрачервоного випромінювання).
 • Що стосується колірних характеристик всіх перерахованих ламп, ці пристрої можуть мати різні варіанти забарвлення:
 • молочний;
 • білий;
 • прозорий.
 • Крім всього цього, деякі найбільш сучасні галогенні лампи для люстр створюються з такого скла, яке має здатністю вбирати в себе ультрафіолетові промені.

  Про потужності ламп

  Говорячи про потужності галогенових ламп для люстр, слід зазначити, що розглянутий вид освітлювальних приладів відрізняється своєю економічністю в експлуатації. Це обумовлено відносно низькою потужністю виробів. Всі галогенові лампи поділяються на дві групи залежно від показників потужності:
 • з високим напругою (110220 і 240 вольт);
 • з низькою напругою (612 і 24 вольт).
 • Говорячи про потужності світлопередачі, варто відзначити, що цей показник становить 100 Ra. Перевагою ламп розглянутого типу є і те, що для них характерна підвищена температура світіння - 2900-3200 К.
  Галогенні лампи люстри для: потужність, відгуки

  Як вибрати світильник

  Як правильно вибрати галогенову лампу для люстри (на фото) або для одиночного освітлення? Практика показує, що в даній справі необхідно керуватися не тільки особистими перевагами, але ще й міркуваннями безпеки. Так, якщо планується установка ламп в приміщенні, де регулярно спостерігається підвищений рівень вологості, то в такому випадку варто віддати низьковольтним галогеновим лампам (12 Вольт). Для люстри ідеально підійдуть більш потужні прилади, однак у цьому випадку варто звертати увагу на її розміри і кількість вбудованих ламп. Слід зазначити, що за допомогою низьковольтних світильників нерідко створюється так зване "зоряне небо". Галогенові лампи для люстри в 220 Вольт відмінно підходять для використання у великих кімнатах.
  В залежності від індивідуальних переваг можна вибрати лампи, випромінюючі тепле жовте або холодне біле освітлення. Слід зазначити, що другий варіант ідеально підходить для тих приміщень, в яких постійно напружуються очі (школа, офіс, робочий кабінет тощо), а жовті відтінки чудово виглядають в будь-яких інших місцях. Сучасні виробники освітлювальних приладів постачають на ринок кольорові галогенові лампи, які можна вдало вписати в будь-яку картину інтер'єру.
  Галогенні лампи люстри для: потужність, відгуки

  Про виробниках

  Розглядаючи варіанти галогенових світильників в магазині, неодмінно варто звертати свою увагу на виробника. В даний час сформований список фірм, що випускають кращі лампи з кращими показниками продуктивності, до числа яких відносяться:
 • Osram;
 • "Оптіма";
 • Koito;
 • MTF.
 • Відгуки покупців

  У відгуках про лампах компанії MTF нерідко говориться про те, що продукти, поставлені нею, є незамінними для установки в автомобільні фари. Те ж саме стосується ламп від компанії Osram, які, крім цього, нерідко використовуються для освітлення великих торговельних площ, а також домашніх і офісних приміщень. Що стосується вітчизняних ламп "Оптима", то в коментарях споживачів нерідко можна зустріти думки про те, що вони поєднують у собі ідеальне якість за невисокою ціною. Такі лампи може дозволити собі будь-яка людина (незалежно від рівня свого доходу).

  І, нарешті, кілька слів про продукції, що виробляється японської компанією Koito. Даний виробник представляє на ринок відмінний вибір якісних світильників на будь-який смак. У відгуках про них дуже часто йдеться про те, що дана компанія привертає увагу покупців великим вибором моделей освітлювальних приладів, а також рівнем їх якості.
  Галогенні лампи люстри для: потужність, відгуки

  Ціна

  Говорячи про вартість світильників галогенового типу, варто відзначити те, що вона може змінюватись в залежності від бренду, а також від рівня якості виробів. Так, середня вартість ламп на російському ринку може становити від 40 до 350 рублів. Ціна буде ґрунтуватися на терміні експлуатації, типу і потужності виробів. У відгуках про товари розглянутого типу нерідко відзначається те, що вартість продукту далеко не завжди є показником його якості. При виборі ламп краще всього орієнтуватися на коментарі, залишені в їх адресу іншими користувачами. А ви використовуєте галогенові лампи?

  Популярі новини
  Загрузка...