Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"

651 0 Новини високих технологій

З кожним роком тарифи на комунальні послуги, в тому числі і за електроенергію, весь час зростають. Але прогрес не стоїть на місці і пропонує нам рішення, що дозволяють заощадити на оплаті за світло.

Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
Більш вигідною альтернативою звичним нам лампам розжарювання і так званим "енергозберігаючим" люмінесцентним є світлодіодні лампи.

Лампи світлодіодні "Філіпс"

Компанія "Філіпс" є однією з найбільш іменитих. Ось уже понад століття вона виробляє різні електротовари, в тому числі системи електроосвітлення. Саме тому лампи світлодіодні "Філіпс" є надійною складовою домашнього освітлення. Адже такі вироби пропрацюють без заміни до 15000 годин!


Компанія пропонує різні лампи світлодіодні "Філіпс":
 • формі (каплевидна, слотова, свечевидная, куляста, спіралеподібна);
 • різного ступеня світловіддачі;
 • можливості регулювання яскравості;
 • колірній температурі (ступінь холоду/тепла світла);
 • увазі цоколя (E14 E27 GU 5.3).
 • У чому переваги ламп на основі напівпровідників?

  Світлодіодні лампи "Філіпс" для дому є одним з найбільш оптимальних і доступних варіантів. Основними достоїнствами можна назвати довговічність і коефіцієнт корисної дії. Таке освітлення витрачає на 90 відсотків менше електроенергії, ніж морально застарілі лампи розжарювання, а термін служби світлодіодів більше, ніж у них, у десять разів. Звичайно, вартість ламп на світлодіодах вище, ніж звичайних, але ця різниця компенсується в процесі експлуатації. Адже за час роботи світлодіодної лампи можна змінити десяток ламп розжарювання.
  Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"  Корпус світлодіодних ламп "Філіпс" складається з алюмінієвих та пластикових частин, так що розбити це пристрій дуже непросто. При роботі виділяється зовсім небагато тепла. Працюючи в енергомережах змінного струму, ці пристрої не шумлять і не мерехтять. У продажу є лампи в діапазоні від холодного до теплого типу освітлення. Є можливість підібрати вироби з конкретною спрямованістю освітлення і можливістю регулювання яскравості.

  Чи є недоліки?

  Крім відносно високої вартості лампи світлодіодні "Філіпс" мають і деякі інші недоліки. До одного з них відносять не ідеальну світлопередачу. Це проявляється в деякій зміні кольори освітлюваних предметів. Іноді це може викликати невеликий зоровий дискомфорт. Крім того, небажано поєднання освітлення лампами різних типів.

  Популярі новини
  Загрузка...