Новини високих технологій
» » Штучне освітлення рослин: лампа "Рефлакс"

Штучне освітлення рослин: лампа "Рефлакс"

20-09-2017, 17:40
1 003
Для нормального росту і розвитку рослин важливу роль має світло. Без нього жодне дерево, жодна квітка, трава рости не будуть, так як вони хворіють і гинуть. При вирощуванні рослин в кімнатних умовах забезпечити достатню кількість світла складно. Щоб компенсувати недостачу, використовують різні освітлювальні прилади, серед яких лампа "Рефлакс".

Особливості ламп

В рослинництві широко застосовуються натрієві лампи. Їх використовують не тільки при вирощуванні кімнатних рослин в квартирах, але і встановлюють в теплицях. Вчені не можуть точно відтворити сонячне світло, весь спектр його випромінювання. Проте їм вдалося відтворити лампи з одним яким-небудь типом випромінювання. Рослинам в різний період вегетації необхідний різний світло: синього і червоного кольору. Останній стимулює цвітіння і плодоношення, а синій – ріст і розвиток рослин.


Для різних культур необхідна певна підсвічування. Одні потребують світлі, активирующем процеси росту і розвитку, а іншим потрібен світло для рясного цвітіння і плодоношення. Все це враховується в натрієвих лампах, які здатні випромінювати червоний спектр. До таких видів ламп пред'являються особливі вимоги, так як вони повинні володіти високою ефективністю і бути економічними. Одними з кращих натрієвих освітлювальних приладів є лампи "Рефлакс".

Ефективність

В теплицях при вирощуванні кімнатних рослин на стелажах застосовують натрієві світильники. Вибір на користь ламп "Рефлакс" обумовлений високими характеристиками виробів: Економічність. При вирощуванні кімнатних рослин для продажу або отримання овочів в теплицях собівартість продукції залежатиме від витрат на отримання торгової одиниці. Якщо вартість на вирощування була невеликою, а ціна продажу висока, то власник теплиці або оранжереї буде мати високий прибуток. Лампи "Рефлакс" споживають мало енергії, за рахунок чого високо цінуються. Тривалий період експлуатації. Лампи "Рефлакс" здатні працювати до двадцяти тисяч годин. Цей тип світильників здатний видавати до тридцяти відсотків ККД, що в рази більше, ніж у альтернативних джерел освітлення. Відмінна світловіддача. В порівнянні із звичайними лампами розжарювання, у продукції "Рефлакс" в кілька разів більше світловіддача. Користь для рослин. Проведені експерименти показали, що світло, що випромінюється лампами "Рефлакс", дозволяє прискорити в кілька разів процеси утворення квітів і зав'язі. В результаті рослини дають високі врожаї.Рекомендується використовувати лампи "Рефлакс" на пізніх стадіях росту рослини, так як при використанні натрієвих світильників на ранніх етапах прискорюється ріст рослини. Пагони витягуються і довшими. Однак таке освітлення підходить для кімнатних рослин. Щоб поліпшити якість підсвічування, натрієві лампи рекомендується застосовувати спільно з синім спектром світіння.

Важливі нюанси

До недоліків ламп "Рефлакс" слід віднести їх довгий розігрів і нагрівання. Хоча щодо останнього недоліку можна посперечатися. Приміром, при використанні натрієвих світильників в зимових теплицях, можна заощадити на опаленні. З іншого боку, такі лампи не можна розташовувати поблизу рослин, так як вони можуть викликати опіки листя.

Особливості конструкції

Лампи "Рефлакс" для рослин відносяться до газорозрядним лампам і вважаються найяскравішими. В рослинництві застосовуються вироби з високим тиском. Вони можуть бути різної конструкції. Найяскравішими і кращими для освітлення рослин є лампи з дзеркальним шаром, який збільшує продуктивність.
Для вирощування будь-яких овочів, полуниці, кімнатних рослин краще всього використовувати натрієві лампи. Вони володіють високою економічністю та ефективністю. Під ними будь-які рослини швидко ростуть, закладають велика кількість бутонів і дають високі врожаї.
Цікаво по темі
GPS-спідометри: опис, характеристики
GPS-спідометри: опис, характеристики
Спідометр GPS - це вимірювальний прилад, який миттєво визначає швидкість руху. За способом вимірювання виділяють відцентровий, хронометрический,
Трекова система освітлення: особливості, характеристики, види, переваги
Трекова система освітлення: особливості, характеристики, види, переваги
Трекова система освітлення набирає популярність. Багато відомих дизайнери пропонують оригінальні види трекових та шинних світильників. В чому полягає
LED-світильник для рослин: види, особливості. Як зробити фитолампу своїми руками
LED-світильник для рослин: види, особливості. Як зробити фитолампу своїми руками
LED-світильник для рослин: види, характеристики, особливості. Як зробити фитолампу для рослин в домашніх умовах своїми руками.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Від якісного освітлення дороги в нічний, вечірній час залежать безпека, життя водія та інших учасників ...
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель створюють особливий комфорт, унікальну схему освітлення з акцентами на важливих елементах
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
З кожним роком тарифи на комунальні послуги, в тому числі і за електроенергію, весь час зростають. Але прогрес не стоїть на місці і пропонує нам