H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи

1589 0 Новини високих технологій

Від якісного освітлення дороги в нічний, вечірній час залежать безпека, життя водія та інших учасників руху. Тому сучасні вимоги до виробникам автотехніки високі. В області освітлювальних приладів для фар ведуться постійні розробки нових пристроїв з поліпшеними властивостями. В останні кілька років водії все частіше вибирають такий освітлювальний прилад, як H11 (лампа). Це одна з нових розробок сучасного виробництва. Популярність цього пристрою пояснюється рядом його характеристик. Лампи з цоколем представленого типу забезпечують повноцінне освітлення дороги навіть при несприятливих погодних умовах. Відгуки покупців допоможуть вибрати кращий варіант ламп Н11 для будь-якого автомобіля. В чому полягає перевага подібних освітлювачів потрібно розглянути докладно.

Загальна характеристика

H11 (лампа) поступово витісняє інші різновиди пристроїв для фар. Цей прилад має ряд переваг і широку сферу застосування. Такі лампи використовують для далекого і ближнього світла. У протитуманних системах також широко застосовують такі освітлювачі. Галогенні, ксенонові або світлодіодні лампи H11 мають металевий або пластиковий цоколь. Штекер виготовляють з двома контактами. Яскравість світіння визначається спрямованістю потоку, а також типом конструкції.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Існує можливість вибрати відтінок білого кольору лампи. Цей показник називається температурою світіння. Сучасний ринок приладів для фар автомобілів пропонує водіям величезний вибір обладнання. Кожен власник автомобіля зможе підібрати оптимальний варіант для себе.

Особливості

H11 - лампа, яка була розроблена на основі попередніх версій освітлювальних приладів Н9 і Н8. Їх роз'єми схожі. Відрізняється тільки конструкція пелюсток цоколя. Поліпшена версія має велику потужність світлового потоку. Це дозволяє повноцінно висвітлити дорогу і узбіччя. До того ж дальність променя при використанні світлодіодної лампи значно Н11 збільшується. Це дозволяє водієві оглядати свій шлях набагато краще.

Середня потужність таких приладів складає 55W. Але є пристрої цього типу і з великим показником. Попередні версії (Н8 та Н9) не могли перевищити межа потужності 40W. Завдяки своїм особливостям лампа H11 (55W) може застосовуватися в фарах далекого, ближнього світла.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Представлені лампи мають чітко встановлений відстань від спіралі до фланця. Це забезпечує високу якість світлового потоку. Навіть у несприятливих погодних умовах, на нерівній місцевості ці пристрої демонструють гарні показники ефективності.

Переваги

В першу чергу водії відзначають низьке енергоспоживання ламп Н11. Їх можна живити від джерела струму 12V. При цьому яскравість вище, ніж у інших пристроїв. Лампа H11 (12V) не нагрівається. Можна не боятися, що при тривалій роботі освітлювача пластикові фари розплавляться або скла тріснуть.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Можна вибрати практично будь-який відтінок білого світла. Очі водія не будуть втомлюватися тривалий час. Це дуже важливо для далекобійників або людей, вимушених довго перебувати за кермом у нічний час. Якість світлового потоку може бути дуже високим. Водії у віці вибирають ці лампи для фар, щоб поліпшити видимість дороги і узбіч. Крім цього, представлені прилади мають тривалий термін експлуатації. Він у 5-7 разів перевищує робочий ресурс звичайних ламп. Тому такі пристрої вважаються економічними. Навіть при частому включенні і виключенні вони працюють дуже довго. Лампи такого типу не бояться перепадів температури, сильних морозів або спеки.

Різновиди ламп

Вибір тій чи іншій різновиду ламп залежить від їх призначення. Водії також звертають увагу на вартість і виробника приладу. LED-лампи при купівлі обійдуться дешевше, але не у всіх випадках вони ідеально підходять. Більш дорогими вважаються галогенові лампи. Вони мають тривалий термін експлуатації і хороша якість світлового потоку. Ксенонові лампи H11 характеризуються благородним холодним білим кольором.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Вони не пускають відблиски і дозволяють очам не втомлюватися довгий час. Такі пристрої забезпечують максимально наближене до денного спектру свічення. Тому воно звичніше очей водія. Але це одна з найдорожчих різновидів подібних ламп. Якщо бюджет водія обмежений, для створення ближнього або дальнього світла купуються діодні лампочки невисокій вартості. Їх відтінок може бути будь-яким. Але більш витривалими вважаються галогенові лампи. Вибір також залежить від смакових уподобань власника автомобіля.


Відгуки водіїв

Розглядаючи відгуки водіїв про представлених пристроях, слід зазначити, що Н11 відзначені великим кількістю позитивних характеристик. Щоб прилад працював довго, його треба здобувати у перевіреного продавця. Ксенонові лампи H11 володіють найбільш високими показниками якості і довговічності. Але їх відносно висока вартість. Тому багато власників автомобілів воліють купувати світлодіодні і галогенові види пристроїв. Такі лампи збільшують комфорт при водінні, використовуються для денного та нічного освітлення дороги.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Представлені освітлювачі, згідно з відгуками власників авто, значно знижують навантаження на електричну систему машини. Н11 стійкі до вібрації, несприятливих погодних умов. Світловий конус забезпечує видимість дороги на 30-40 м і навіть більше. Безпека водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху значно зростає.

Відгуки експертів

Лампи H11 відгуки про яких надали професійні автомеханіки і продавці освітлювальних приладів для машин, користуються підвищеним попитом. У них ідеально поєднуються ціна і якість.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Експерти стверджують, що на сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються пристрої таких виробників, як Osram, Kioto, EVO, LED Spotlight і безлічі інших брендів. Сучасний ринок освітлювальної техніки наповнюють лампи типу Н11. На основі результатів досліджень експертів були виділені характерні особливості виробів найпопулярніших виробників.

Відгуки про Osram Night Breaker Unlimited

Галогенні лампи H11 від всесвітньо відомого бренду Osram серії Night Breaker Unlimited користуються великою популярністю серед вітчизняних споживачів. Лампи можуть мати різний відтінок світіння.
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
При своїй великій яскравості вони не створюють відблисків в дощову погоду. Ультрафіолетовий фільтр і спеціальний склад галогену запобігають помутніння вироби. Оптимальна система відводу тепла в процесі експлуатації приладу забезпечує довговічність лампи. Освітлення починається безпосередньо перед машиною. Промінь простягається на відстань 35 м. При цьому добре проглядаються ями на дорозі, а також нерівності рельєфу. Світловий потік від цього приладу на 110% більше, ніж у ламп розжарювання. Виробник надає широкий вибір відтінків світіння. Це дозволяє кожному водієві вибрати оптимальний варіант.

Відгуки про Kioto Whitebeam

Японський бренд випускає галогенові лампи H11 спільно зі світовим лідером у області освітлювальної техніки Philips. Ця мега-компанія надає виробнику Kioto готові цоколі. Такі лампи дуже затребувані нашими споживачами. Світіння японських ламп, заявлений виробником, має відтінок ксенонових пристроїв (максимально наближений до денного освітлення). Однак результати тестів, відгуки водіїв говорять про невідповідність цього твердження реальності. У цих лампах присутній жовтизна. Тому їх частіше застосовують для протитуманних систем. У цій області представлені пристрої довели свою ефективність. Дальність променя досить невелика. Однак нерівності ландшафту проглядаються дуже добре. Це непоганий варіант для фар автомобілів, які часто висвітлюють шлях водієві в негоду.

Відгуки про Led Spotlight S 1040

Одним з нових, але якісних пристроїв визнані лампи Н11 Led Spotlight S 1040. Це універсальні пристрої, які можуть застосовуватися для стандартного або додаткового освітлення (наприклад, на даху машини). Лампа ближнього світла H11 цього виробника висвітлює узбіччя на відстані 50-70 м. Якщо її переключити в дальній режим, промінь буде простягатися на 200 м. Ці пристрої мають обмежену область застосування із-за великих габаритів. Але за своїми характеристиками вони перевершують подібні прилади. У конструкції освітлювача є 4 діодних елемента. Вони забезпечують потужність променя 40 W. Ці лампи, згідно з відгуками експертів, не бояться вібрації, тому їх застосовують навіть при їзді по бездоріжжю. Такі пристрої міцні, надійні і відрізняються тривалим терміном служби.

Відгуки про EVO Formance Spectras 93389

Розглядаючи популярні світильники, світлодіодні лампи H11 варто відзначити одне з бюджетних пристроїв. Їм є EVO Formance Spectras 93389. Ця лампа характеризується яскравим білим світлом. Його відтінок більше схиляється до холодної частини спектру. Конструкція цієї лампи дозволяє досить далеко освітити дорогу. При включенні режиму ближнього світла на відстані 25 м узбіччя висвітлені недостатньо добре. До того ж промінь перед машиною падає на певній відстані. Перевагою цієї моделі експерти називають невисоку вартість. Проте недостатньо якісна система відведення тепла при роботі лампи часто призводить до її перегріву. Якщо у фари є пластикові елементи конструкції, цей варіант буде не найкращим. Доцільніше у цьому випадку купувати пристрої інших виробників. Особливо якщо фари включають на тривалий час. Розглянувши особливості такого приладу, як H11 лампа, а також відгуки водіїв, експертів, можна вибрати кращий варіант для свого автомобіля. Такий пристрій буде працювати довго, якісно висвітлюючи шлях водієві. Це значно підвищує безпеку всіх учасників дорожнього руху.

Популярі новини
Загрузка...