Ксенонова лампа Philips D4S: опис, технічні параметри

130 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день у безлічі людей є автомобілі. З-за великої кількості транспортних засобів та поганого освітлення почастішали випадки ДТП. З цієї причини варто дуже ретельно підходити до вибору ламп для свого авто. Ксенонова лампа Philips D4S - відмінний вибір, і тому є кілька причин.

Опис пристрою ксенонових ламп

Тут варто почати з того, що ксенонові лампи сильно відрізняються від звичайних. Основна відмінність криється в їх роботі. Ксенонова лампа Philips D4S, як і будь-яка інша подібна, працює не за рахунок розігріву нитки розжарювання, а за рахунок проходження електричного розряду між електродами. З-за цього виникає електрична дуга. Тут доречніше навіть зазначити, що в даному випадку це не дуга, а плазма. Пояснити появу світіння досить просто.


Воно має конусоподібну форму, утворюється біля катода. Сила ж світіння залежить від близькості знаходження до катода і зменшується з віддаленням від нього. Світіння ксенонової лампи Philips D4S дуже схоже на денне світло, так як світло випромінюється рівномірно і проходить по всій області спектра.
Ксенонова лампа Philips D4S: опис, технічні параметри

Опис лампи D4S

Відмітна особливість ламп від цього виробника - повна екологічна чистота, так як вони не містять ртуті. Існує певна риса, що допомагає визначити оригінальну модель - наявність зеленого електрода на такій лампі. На таких автомобілях, як Lexus і Toyota, подібні лампи встановлюються ще на заводі. Що стосується колірної температури ксенонової лампи Philips D4S, то це 4300 К. Яскравість світлового потоку у пристрою становить 3200 люмен, а потужність лампи 35 Вт.


Одне з позитивних переваг ламп Philips - це забезпечення високого рівня захисту від нещасних випадків. Це обумовлено тим, що загальний огляд був значно поліпшений, і освітлення дорожнього полотна також було покращено. Ксенонова лампа Philips D4S 42402 original є одним з кращих представників освітлювальної продукції від цього виробника. Фірма вважається лідером в цій області, так як її лампи володіють найбільшою яскравістю. Корейські чи китайські виробники випускають лампи з яскравістю не більше 2700 люмен, а тому лампи Philips з яскравістю 3200 люмен перевершують їх досить сильно.
Ксенонова лампа Philips D4S: опис, технічні параметри

Особливості і характеристики лампи

Одна з особливостей лампи - це підвищення відбивної здатності дорожньої розмітки, так і дорожніх знаків. Це значно полегшує нічні поїздки, так як водій менше втомлюється від постійного пошуку знаків і розмітки при поганому освітленні. Це позитивно позначається і на запобігання ДТП. Що стосується технічних характеристик, то вони наступні:
 • цоколь у цієї лампи, як випливає з назви, D4S;
 • колірна температура, як згадувалося раніше, 4300 К;
 • споживана потужність ксенонової лампи 35 Вт;
 • термін служби однієї лампи становить близько 4000 годин;
 • країна-виробник цього товару - Німеччина;
 • яскравість становить 3200 люмен;
 • 42402 - це код виробника, який вказується у назві продукції.
 • Так як продукція дуже відома, багато хто намагається її підробляти. З цієї причини виробник зробив одне істотно відмінність. Необхідно попросити в магазині або у продавця дві ксенонових лампи. У них є маркування, і в підробок вона буде однакова на всіх примірниках. У оригінальних ж ламп код виробника складається з 4-6 символів, постійно мінливих на кожній лампі.
  Ксенонова лампа Philips D4S: опис, технічні параметри

  Відгуки

  Відгуки про ксенонової лампи Philips D4S досить хороші. Покупці відзначають відмінну яскравість цих ламп, а також тривалий термін експлуатації. Власники таких пристроїв також відзначають, що висока вартість виправдана якістю продукції та застерігають від покупки підробки. Крім маркування слід звертати увагу і на цінник. Оригінальні лампи коштують від 3000 рублів. Що стосується недоліків, то це необхідність заміни обох джерел світла при перегорання тільки одного.

  Популярі новини
  Загрузка...