Новини високих технологій
» » Моторне масло "Кастрол Магнатек 5W40": відгуки, характеристики та особливості

Моторне масло "Кастрол Магнатек 5W40": відгуки, характеристики та особливості

20-05-2018, 21:27
412
Вибір моторного масла є важливим моментом в процесі проведення періодичного техобслуговування. Від якості мастильного складу залежить стабільність та довговічність роботи двигуна. Одним з популярних продуктів сьогодні є «Кастрол Магнатек 5W40». Відгуки про це моторному маслі, його особливості і характеристики будуть розглянуті далі.

Виробник

Вибираючи мастильний матеріал для двигуна свого автомобіля, необхідно розглянути в якості можливого варіанту моторне масло «Кастрол Магнатек 5W40». Характеристики, відгуки про цей засіб слід дізнатися більше.
Компанія Castrol є одним з лідерів галузі. Головний офіс знаходиться в р. Панборне, Великобританія. Виробник постійно вдосконалює технології виробництва, склад своїх моторних, трансмісійних масел. Висока якість, відповідність найсуворішим стандартам якості є характерною особливістю продукції. Сьогодні основні виробничі потужності компанії розташовані на території Німеччини. Однак підприємства знаходяться і в інших країнах Євросоюзу, в Китаї, США. Де виробляється масло для нашої країни, достеменно невідомо. Ця інформація ніде не розголошується. Однак експерти стверджують, що якість продукції, яка продається в Європі і Росії, сильно відрізняється.


Загальний опис

Моторне масло Castrol Magnatec 5W40 є мастильним складом на синтетичній основі. В його склад входять спеціальні присадки. Вони називаються «розумними молекулами». Це сучасна, інноваційна формула, яка дозволяє маслу якісно захищати мотор від різних несприятливих впливів.
Спеціальні компоненти мастила змушують речовина міцно фіксуватися на поверхнях механізмів двигуна. Така плівка є міцної, стабільної. Масло не стікає в картер повністю при зупинці двигуна. Плівка незмінно покриває всі деталі. Тому в момент старту двигун є вже підготовленим до навантаження. Синтетичні мастила є досить текучими. Вони швидко поширюються по системі. При цьому комплекс додаткових присадок дозволяє захистити двигун від різних несприятливих впливів. Представлений продукт застосовують водії легкових транспортних засобів різних регіонів нашої країни.

Властивості

Згідно з відгуками про «Кастрол Магнатек 5W40», ціни на представлену продукцію прийнятні. При цьому властивості представленого продукту не тільки відповідають сучасним стандартам, але і навіть випереджають їх.
Крім захисту поверхонь від механічного зносу, синтетичне масло виконує функцію ефективного очисника. Воно збирає забруднення і утримує їх у своїй структурі, не допускаючи повторного осідання частинок. Також масло перешкоджає розвитку корозії. Завдяки спеціальним присадкам окислювальні процеси помітно скорочуються. У будь-яку погоду і при різних навантаженнях мастильний складу надійно захищає мотор. Тертьові поверхні ковзають по плівці з масла. Це сприяє зниженню споживання палива.

Вартість

Відгуки про маслі «Кастрол Магнатек 5W40», ціна якого цілком прийнятна для більшості покупців, переважно позитивні. Вартість каністри ємністю 1 л становить 490-550 руб. Представлений продукт займає середньоцінову нішу на ринку. Це прийнятна вартість для синтетичної мастила.
Згідно відгуками, ціна «Кастрол Магнатек 5W40» 4л може змінюватися в межах від 1500 до 1950 руб. Експерти стверджують, що це залежить від політики продавця. Якість продукції, яка надходить на внутрішній ринок, однакове. Однак варто побоюватися підробок. Якщо вартість масла нижче середньоринкового рівня, краще придбати складу в іншому магазині. Також не варто купувати мастильну продукцію у маловідомих реалізаторів. У разі придбання підробки мотор буде швидко зношуватися. Незабаром потрібно проводити ремонт або повну заміну двигуна. Тому до вибору масла варто підходити відповідально.

Технічні характеристики

Експерти і технологи також залишають відгуки про «Кастрол Магнатек 5W40» A3/B4. Вони стверджують, що характеристики представленого кошти, заявлені виробником, повністю відповідають заявленим виробником показниками. Це якісний склад, який здатний захистити двигун у будь-який час року.
В'язкість мастила досить стабільна при низьких і високих температурах. При 100 °С вона складає 799 мм2/с В'язкість при -30°С дорівнює 5440 мПа*с. Ці показники повністю відповідають стандартам якості, які висувають до цієї групи масел. Зольна сульфатность відносно низька, що говорить про відповідність масла високим екологічним вимогам. Вона становить 11% мас. Це хороший показник. Температура спалаху становить 212 °С. Олія не боїться значного нагрівання. Склад застигає при температурі -48 °С.

Область застосування

Згідно з відгуками про «Кастрол Магнатек 5W40» (синтетика), які залишають фахівці, можна відзначити широку сферу застосування складу. Він підходить для бензинових і дизельних двигунів, які експлуатуються в умовах траси або міста.
Представлене масло схвалили багато виробників автотехніки в усьому світі. В їх число входять такі виробники, як «Рено», "БМВ". Представлений тип мастила підходить для бензинових двигунів нового зразка європейського, російського і американського виробництва, які були випущені після 2010 року. Застосовується склад і для дизельних моторів, які були випущені після 1990 року. В складі міститься мінімальна кількість фосфору. Це наділяє мастило енергозберігаючими якостями. Відповідність стандарту SAE 5W40 свідчить про те, що представлений склад може застосовуватися протягом всього року. Гранично допустима температура в літній період становить +40 °С. Взимку це масло дозволяє легко запустити двигун при температурі до -30 °С.

Переваги, недоліки

Згідно з відгуками про моторному маслі «Кастрол Магнатек 5W40», які залишають технологи і покупці, можна виділити ряд переваг та недоліків представленого складу.
Інноваційна формула дозволяє маслу не стікати в картер. Плівка не розривається як в спеку, так і холод. Вона залишається протягом усього терміну експлуатації масла. При цьому склад не втрачає з часом своїх початкових якостей. Ефективна захист двигуна забезпечується протягом всього встановленого виробником терміну. Мотор тривалий час не вимагає техобслуговування, ремонту. Заміну масла потрібно виконувати набагато рідше, ніж при використанні інших різновидів мастильних складів. Може експлуатуватися в широкому спектрі температур. Жителі як південних, так і північних регіонів набувають представлений склад для своїх авто. Недоліком є неможливість застосування складу двигунах старого зразка. Це може призвести до їх швидкого зношування. Тільки в нових системах синтетичні мастила можуть забезпечити надійний захист.

Специфікація

Згідно відгуками, масло «Кастрол Магнатек 5W40» відмінно проявляє себе в двигунах різних автомобілів. Однак для того, щоб уникнути розчарування і неприємностей надалі, потрібно правильно вибирати представлений склад. Він підходить лише для певних типів двигунів. Масло відповідає стандарту API SN/CF. Тільки для таких двигунів можна застосовувати представлену мастило. Представлена специфікація говорить про те, що склад призначений для дизельних і бензинових двигунів. Вони повинні мати певну конструкцію. Забороняється заливати це масло в картер моторів турбірованного, многоклапанного типу, які були випущені до 2010 року. Для дизельних двигунів також існують певні обмеження. Мотор повинен бути оснащений системою непрямого вприскування палива. До складу олії входить велика кількість миючих присадок. Вони забезпечують захист двигуна від зносу. Тому при виборі мастила обов'язково враховують рекомендації, представлені в інструкції виробника.

Підробка

Відгуки про «Кастрол Магнатек 5W40» іноді зустрічаються і негативні. Експерти стверджують, що подібні зауваження залишають люди, які придбали підробку. Щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно розглянути характерні риси оригінального олії. Кришка у каністри повинна бути червоною. Якщо її закрутити з усієї сили, у підробки різьба зірветься. Оригінальне масло не боїться подібних впливів. Упаковка подібного продукту максимально якісна. Каністра не повинна мати дефектів. Пластик в оригінального продукту рівний, гладкий. У нього немає виступаючих швів. Ємність може бути виготовлена тільки з непрозорого матового пластика. Оригінальна каністра відрізняється наявністю подвійної етикетки на задній поверхні каністри. Вона відклеюється у вигляді книжечки. При цьому верхній шар легко приклеюється назад. Букви і позначення не повинні бути розмазані. Якість друку етикетки повинна бути високою. Під верхнім шаром інформація представлена на трьох мовах. Фахівці рекомендують купувати масла для автомобілів лише у великих спеціалізованих магазинах. Неперевірені реалізатори можуть продавати підробку. Такий склад не може похвалитися якістю оригінальної мастила. Це неперевірений, несертифікований продукт, який стає причиною поломки мотора.

Позитивні відгуки

Покупці залишають позитивні відгуки про «Кастрол Магнатек 5W40». Близько 90 % покупців купують цей склад знову. Вони стверджують, що змащувальний склад дозволяє утримувати двигун в чистоті тривалий час. Міняти масло часто не потрібно. Термін його заміни становить 8-10 тис. км пробігу. При цьому навіть у навантажених умовах мотор захищений від механічного зносу. У мороз двигун легко заводиться. У жаркий час року система не перегрівається. Робота мотора при цьому тиха і стабільна. Масло знижує витрату палива. Також воно практично не вигоряє. Його не потрібно заливати в картер знову і знову. Навіть при використанні складу в дизельному моторі, внутрішні поверхні залишаються чистими. Весь нагар, сажа якісно збираються маслом і утримуються протягом усього терміну експлуатації. Водії відзначають, що це ефективний, якісний продукт. Його ціна повністю відповідає якості.

Негативні відгуки

Зовсім невелика кількість водіїв залишають про представленому олії негативні відгуки. Вони стверджують, що вартість мастила занадто висока. Також вони відзначають, що склад сильно вигоряє. Це можливо внаслідок несправностей всередині системи. Якщо в моторі є мікротріщини, через них текуча синтетика швидко просочується назовні. Тому варто провести комплексне техобслуговування двигуна і застосовувати масло тільки для моторів нового зразка. Негативні відгуки можуть бути пов'язані з придбанням підробки. Тому важливо ретельно вивчити основні характеристики оригінальної тари. Придбавати продукцію слід тільки у перевірених продавців. Розглянувши особливості «Кастрол Магнатек 5W40», відгуки покупців і експертів, можна відзначити високу якість продукту. Він запобігає передчасне руйнування мотора, сприяє його стабільній роботі.