Новини високих технологій
» » Моторне масло Лукойл Люкс 5W40" синтетика - відгуки та технічні характеристики

Моторне масло Лукойл Люкс 5W40" синтетика - відгуки та технічні характеристики

20-12-2017, 13:21
555
Сьогодні до автомобільних масел висувають підвищені вимоги. Це пов'язано з постійним розвитком технологій машинобудівної галузі, а також підвищенням екологічних вимог і норм. Покупці ж намагаються купувати мастильну продукцію, яка б оптимально відповідала співвідношенню ціни і якості. Таку продукцію поставляє на вітчизняний ринок вітчизняний виробник. У нашій країні користується великим попитом масло Лукойл Люкс 5W40» синтетика. Відгуки про мастилі та її характеристики слід детально розглянути перед походом в магазин.

Загальна характеристика

Водії різних транспортних засобів залишають позитивні відгуки про моторному маслі «Лукойл». Luxe Synthetic 5W 40 є однією з найбільш популярних різновидів мастильних складів вітчизняного виробництва. Це пояснюється його високими показниками при експлуатації.
Компанія «Лукойл» виробляє свої масла за найсучаснішими технологіями на новому обладнанні. Процес максимально автоматизований. Це дозволяє поставляти на ринок продукцію, яка відповідає високим світовим стандартам. Відповідальний підхід до виготовлення олій, а також застосування інноваційних технологій при розробці формул мастильних матеріалів, дозволило синтетичному продукту серії «Люкс» пройти сертифікацію по системі API.


Застосовувати представлене засіб для двигунів сучасних автомобілів відомих вітчизняних і іноземних виробників. Це висококласний складу, який відрізняється масою позитивних якостей.

Принцип дії продукту

Позитивний вплив має на систему двигуна масло «Лукойл». «Лукойл Синтетик 5W40» 4 л відрізняється високою плинністю. Воно обволікає механізми тонкою плівкою. При цьому вона залишається досить міцною, що дозволяє маслу не розриватися при підвищених навантаженнях на систему.
Основа масла виготовляється виключно з штучних компонентів. Це значно підвищує якості складу. Він може зберігати свої початкові характеристики тривалий час. Синтетичні масла вимагають заміни набагато рідше, ніж інші різновиди.

Засіб швидко поширюється по системі завдяки своїй високій плинності. Воно захищає рухомі елементи від різних несприятливих впливів, які можуть виникати при різних режимах роботи двигуна. Це дозволяє значно продовжити термін експлуатації двигуна.

Технічні характеристики

Заявлені виробником характеристики масла серії «Люкс» були протестовані незалежними лабораторіями. Вони визначили, що параметри, зазначені компанією «Лукойл» збігаються з результатами тесту. Відхилення від заявлених характеристик незначні.
Високими експлуатаційними якостями відрізняється, згідно з відгуками масло Лукойл Люкс 5W40» синтетика 4л. 1354 мм2/з склав показник кінематичної в'язкості при 100?С. Індекс в'язкості знаходився в діапазоні від 150 до 172 одиниць. Температура спалаху складає 231?С, а засіб починає застигати при температурі -41?С. Це хороші показники, які говорять про відповідно представленого масла встановленому стандарту. Лужне число за результатами тестів було визначено на рівні 857 мг КОН/р. Це підтверджує, що склад олії «Люкс» відповідає стандарту API SN/CF і ACEA A3/B4.

Область застосування

У відповідності зі стандартом API SN/CF виготовляється моторне масло Лукойл Люкс 5W 40» синтетичне. API SM був попереднім стандартом. Він відрізняється від API SN меншою сумісністю з ущільнювальними елементами двигуна. Моторне масло серії «Люкс» отримало здатність зберігати прокладки і сальники системи. Це є однією з позитивних характеристик олії.
Завдяки новому складу серія «Люкс» може застосовуватися як у бензинових, так і дизельних двигунах. Воно призначене виключно для легкових автомобілів. Також представлений склад може застосовуватися в транспортних засобах з системою турбонаддува. Його можна заливати в картер навіть спортивних моделей авто. Представлений склад призначений для експлуатації в напружених умовах. Його можна застосовувати при температурі від +50 до -40?С. Масло Лукойл Люкс» синтетичного типу може застосовуватися як при сервісному обслуговуванні іномарок і вітчизняних машин, так і в післягарантійний період експлуатації. При розробці складу були враховані особливі умови експлуатації моторів в нашій країні.

Вартість

Перш ніж відправитися в магазин за новою мастилом для мотора, потрібно розглянути відгуки, ціни мастила «Лукойл Люкс 5W40» синтетика. Цей продукт продається в упаковках ємністю 1418 л. Для промислового застосування мастила існує тара 2165 л. Вартість становить 380-390 руб./л.
Каністру ємністю 4 л, можна придбати за ціною від 1300 руб. Масло Лукойл Люкс» в тарі 18 л можна придбати за ціною від 5700 руб. Для промислового застосування представлений склад має вартість від 49 тис. руб. Склад отримує схвалення таких великих машинобудівних компаній, як «Фольксваген», «Рено», «БМВ», «Мерседес», а також «Порше». Це якісний продукт, який підійде для моторів нового зразка як іноземних, так і вітчизняних брендів. При виборі важливо звертати увагу на рекомендації інструкції виробників автомобільної техніки.

Переваги

Моторне масло Лукойл Люкс 5W 40» SN/CF має масу позитивних характеристик. При його створенні застосовуються інноваційні формули й методики. Це дозволяє складу витримувати великі навантаження. Цей склад витримує несприятливі впливи навколишнього середовища, палива недостатньо високої якості.
При підвищенні навантажень плівка з масла не розривається. У мороз текуча синтетика швидко проникає до всіх елементів системи. Це дозволяє уникнути зносу деталей тривалий час. Хороші змащувальні характеристики були досягнуті в результаті застосування інноваційного комплексу присадок. Вони забезпечують якісний захист при різних температурах навколишнього середовища. Присадки, які компанія «Лукойл» додає до складу, проводяться відомими світовими компаніями. Це дозволяє маслу забезпечити високі захисні якості.

Недоліки

Масло «Лукойл Люкс 5W40» 4 л синтетика при тестуванні також показало кілька недоліків. Було встановлено, що в ході експлуатації представлений склад відносно швидко втрачає свої початкові характеристики. В ньому з'являються зважені частинки оксидів.
Моторне масло Лукойл Люкс 5W40" синтетика - відгуки та технічні характеристики
Полімерний загусник виробляється з середньою швидкістю. Пакет присадок при цьому діє достатньо ефективно. Однак їх склад не відповідає високим сучасним екологічним вимогам. Так, у складі було виявлено досить високий вміст фосфору і цинку. Вони виступають в якості протизносних присадок. Так як цих компонентів більше, ніж передбачають екологічні стандарти, це є негативним фактором. Однак варто сказати, що до складу входять і інші компоненти. Миючі якості мастила забезпечують кальцій і магній. Ці ж властивості характерні і для бору. Він у складі масла також виконує функцію протизносною присадки. Перераховані інгредієнти не перевищують встановлені норми.

Особливості вибору масла

Згідно відгуками, масло моторне «Лукойл Люкс 5W40» синтетика відрізняється високою якістю. Однак цей склад підійде далеко не кожному автомобілю. Представлений склад розроблений спеціально для двигунів нового зразка. Якщо ж залити синтетику в старий мотор з великим пробігом, це може закінчитися необхідністю змінити цю систему. Щоб дізнатися, чи підійде серія «Люкс» з класом в'язкості 5W40 для конкретної марки автомобіля, можна скористатися розробленою виробником формою добору. В ній потрібно ввести дані про особливості транспортного засобу. Система визначить, чи можливе застосування масел «Люкс» в даному випадку. Слід зазначити, що представлене засіб потрібно міняти в 2 рази частіше, ніж більш дорогі брендові різновиди мастильних матеріалів. Однак вартість синтетики «Люкс» дозволяє без проблем проводити техобслуговування навіть при зменшенні міжсервісного інтервалу.

Як відрізнити підробку

Відгуки покупців про моделі «Лукойл Люкс» переважно позитивні. Негативні висловлювання можуть бути пов'язані з придбанням підробки. Щоб не стати жертвою шахраїв, треба знати 5 ступенів захисту, які передбачив виробник для свого продукту. Кришка оригінальної каністри виконана з пластика золотистого і червоного кольору. Під нею є кільце, яке повинно відриватися при першому відкритті. Під кришкою передбачено наявність захисної фольги. Вона припаяна до горловини. Каністра виконана з пластика трьох видів. Якщо зняти фольгу, на горловині можна побачити кілька різних верств населення. Етикетки вплавлены в пластик тари. Їх не можна відірвати і переклеїти. На етикетки нанесена лазерне маркування. Із зворотного боку каністри повинна бути інформація про дату виготовлення масла, а також номер партії продукту.

Негативні відгуки

Відгуки про маслі «Лукойл Люкс 5W40» синтетика переважно позитивні. Однак 20% покупців залишають негативні висловлювання про цей продукт. У більшості випадків це пояснюється придбанням підробки. Також причиною негативних відгуків може бути неправильний вибір мастила. Щоб уникнути розчарувань, потрібно купувати масла «Лукойл» тільки у офіційних дилерів. Серед негативних відгуків слід зазначити висловлювання про недостатньо тривалому терміні роботи в системі мастила серії «Люкс». Його доводиться часто змінювати. Також водії помічають, що після заміни масла і певного періоду пробігу двигун починає працювати менш стабільно. Він повільніше набирає потужність. При цьому масляний фільтр досить швидко засмічується. Це змушує купувати масло і знову заливати його в систему. При цьому техобслуговування доводиться проводити частіше.

Позитивні відгуки

Відгуки про маслі «Лукойл Люкс 5W40» синтетика переважно позитивні. Близько 80% опитаних водіїв порекомендували б цей мастильний матеріал своїм знайомим і друзям. У середньому серія синтетичних мастил «Люкс» набирає 42 бала з 5 можливих. Це досить непоганий результат. При правильному виборі і своєчасної заміни змащення, вона забезпечує якісний захист механізмів від зносу. Вони захищені від механічних пошкоджень, утворення корозії, накопичення бруду і сажі. Користувачі відзначають, що при використанні синтетичного масла «Люкс» робота мотора стає стабільною. Можна завести двигун навіть в умовах суворої північної зими. При цьому вібрація і рівень шуму зводяться до мінімуму. Олія впливає на систему добру миючу дію. Також користувачі відзначають відносно невисоку вартість продукції вітчизняного виробника. Це робить синтетичний склад доступним для всіх водіїв. Це надійний, якісний продукт, який відрізняється високим попитом. Розглянувши особливості мастила «Лукойл Люкс 5W40» синтетика, відгуки про нього споживачів і технологів, можна відзначити його прийнятну якість при досить демократичною вартості.
Цікаво по темі
Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки
Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки
Брендові моторні масла сьогодні настільки часто підробляють, що стає страшно їх купувати. Зазвичай ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Шукаєте недороге моторне масло? Придивіться до популярних продуктів «Лукойл Генезис», відгуки про яких ...