Новини високих технологій
» » Моторне масло "Тотал": відгуки

Моторне масло "Тотал": відгуки

12-12-2017, 21:06
524
Сьогодні власники транспортних засобів вибирають моторні масла серед безлічі пропозицій. Для кожної конструкції двигуна розробляються певні склади. Це дозволяє зберегти мотор в хорошому стані тривалий час. Тому до вибору мастильних матеріалів підходять сьогодні дуже відповідально. На вітчизняному ринку спеціальної продукції для представлені авто різні склади. Користується попитом масло «Тотал». Відгуки про нього і характеристики необхідно розглянути перед покупкою.

Особливості виробництва

Масло «Тотал Кварц 9000», за відгуками, сьогодні користується попитом у всьому світі. В нашій країні цей засіб також представлено в широкому продажі. Його випускає корпорація TotalFinaElf. Її центр знаходиться у Франції (головний офіс у Парижі). Масла «Тотал» відрізняються високою якістю.
Мастильні матеріали цього бренду випускаються вже багато десятиліть. За час свого існування французька компанія змогла значно вдосконалити технологію виробництва своїх коштів для різних вузлів автомобілів. В результаті виробнику пропонується масло, яке відноситься до категорії інноваційних продуктів.


При розробці своїх складів «Тотал» застосовує самі передові технології. Це дозволяє отримувати висококласні продукти, які можна придбати за розумною ціною. Розроблені масла для двигунів, трансмісій, гідравліки, спеціальної техніки з різними конфігураціями систем і механізмів.

Різновиди

Моторні масла «Тотал» відносяться до категорії всесезонних мастил. Їх можна застосовувати для обслуговування двигуна в будь-який час року. Згідно відгуками, масло «Тотал Кварц» 5W30 5W4010W40 користуються високим попитом у нашій країні. Їх можна експлуатувати в різних кліматичних зонах.
Компанія «Тотал» випускає масла на синтетичній, мінеральної та напівсинтетичній основі. Також покупцеві пропонуються гидрокрекинговые склади. Синтетика відноситься до категорії самих нових і висококласних коштів. Такі масла не вимагають частої заміни. Однак їх не можна застосовувати для моторів старого зразка.

Для двигунів з великим пробігом слід купувати мінеральні сполуки. Вони менш текучі. Однак свої початкові якість подібна мастило втрачає швидко. Полусинтетика являє собою суміш обох категорій масел. Гідрокрекінг нагадує синтетику. Проте в процесі експлуатації її експлуатаційні характеристики швидко знижуються.

Властивості масел

Згідно відгуками, масло «Тотал» - 5W3010W40 та інших різновидів - відноситься до категорії якісних складів. Воно може забезпечити нормальну роботу системи в різних умовах. Для цього в базове масло додають спеціальні присадки. Вони виконують ряд важливих функцій.
При створенні своїх мастильних складів корпорація «Тотал» застосовує сучасні компоненти. Вони підвищують екологічні характеристики мастила. Вхідні до складу присадки дозволяють підтримувати високу ступінь чистоти двигуна. Всередині нього не утворюється нагар і сажа. Також присадки нейтралізують кислоти. Це дозволяє запобігти розвитку корозії, продовжити термін експлуатації мастила. Зниження механічної навантаження запобігає появі дрібних дефектів на матеріалах мотора. Також застосування високоякісної мастила «Тотал» дозволяє поліпшити показники роботи двигуна.

Переваги

За відгуками, масла «Тотал» - 5W4010W40 і інші різновиди - відрізняються масою позитивних якостей. Представлений склад дозволяє економити витрати палива. За рахунок зниження сили тертя цей показник може досягти 25 %.
При правильному виборі мастильних матеріалів можна забезпечити легкий пуск двигуна в будь-яку погоду. При цьому швидке поширення масла по системі запобігає виникнення такого негативного явища, як «сухий старт». Це значно подовжує термін роботи двигуна. У складі зменшилась кількість фосфору, сульфатної золи і сірки. Це значно поліпшило робочі характеристики мастила. Це дозволило знизити токсичність вихлопних газів. Завдяки своїм перевагам, представлений склад користується високим попитом серед покупців у багатьох країнах світу.

Рекомендації при покупці

Масло «Тотал Кварц», за відгуками фахівців, слід правильно вибирати. Це пов'язано з появою на ринку великої кількості підробок. Подібні склади не тільки не зможуть захистити двигун від різних несприятливих чинників, але і прискорять його руйнування.
Щоб не допустити подібної ситуації, потрібно купувати масла тільки у перевірених продавців. При цьому потрібно уважно дивитися на зовнішній вигляд каністри. Вона не повинна бути відкритою. Шви не повинні бути грубими. Також текст не може бути розпливчастою. Низька якість тари свідчить про підробку.

Також потрібно дивитися на термін придатності складу. Масло може зберігатися при правильних умовах протягом 5 років. Якщо на дні каністри з'явився осад, це говорить про те, що термін придатності представленої мастила вже вийшов. Це неякісний склад, який більше не можна застосовувати для обслуговування мотора.

Негативні відгуки

Відгуки про маслі «Тотал» практично завжди позитивні. Невеликий відсоток негативних висловлювань пояснюється або придбанням підробки, або неправильною експлуатацією складу.
Моторне масло "Тотал": відгуки
Так, якщо в старий мотор залити синтетику, це призведе до швидкого руйнування ущільнювачів. Засіб може просочуватися крізь тріщини, щілини назовні. Витрата засобу в цьому випадку буде високим. Також при появі високого шуму мотора, недостатній його потужності, слід замінити мастило. Швидше за все, це підробка. При правильному виборі мастильного складу подібних проявів не може спостерігатися.
Також покупці відзначають, що вартість мастил «Тотал» досить висока. Однак якісний склад не може коштувати дешево. Цього не дозволяє зробити технологія виробництва мастила.

Позитивні відгуки

Відгуки про маслі «Тотал» практично завжди позитивні. Користувачі відзначають, що при заливці представленого складу в картер двигуна автомобіль споживає менше палива. При цьому робота мотора стає стабільною і безшумною. Він швидко набирає потужність. У будь-яку погоду мотор запускається швидко і легко. Навіть у сильний мороз мастило надійно захищає елементи механізмів від зносу. У напружених умовах, при їзді по бездоріжжю, в умовах постійних заторів на дорогах мегаполісу високотехнологічні склади «Тотал» забезпечують надійний захист рухливих елементів. Це високоякісні склади. Вони містять систему в чистоті тривалий час. Маса позитивних відгуків свідчить про високу якість складу. Розглянувши особливості масла «Тотал», відгуки покупців і експертів, слід відзначити високі експлуатаційні властивості цього складу. Це якісна мастило для різних конструкцій двигунів.
Цікаво по темі