Новини високих технологій
» » Моторне масло "Синтойл": відгуки, характеристики і види

Моторне масло "Синтойл": відгуки, характеристики і види

27-12-2017, 20:15
542
До масел для транспортних засобів висувають підвищені вимоги як виробники автомобілів, так і водії. Це пояснюється постійним вдосконаленням технологій, впровадженням інновацій у розробку і створенням автомобілів. Сучасні масла повинні забезпечувати надійний захист систем і механізмів, бути екологічними. Сьогодні на ринку представлена безліч різних мастильних матеріалів. Користується популярністю масло «Синтойл». Відгуки та особливості будуть розглянуті в статті.

Виробник

Моторне масло Sintoil виробляє вітчизняна компанія «Обнинскоргсинтез». Свою діяльність представлений бренд почав у 1999 році. Компанія з'явилася в результаті злиття капіталів декількох невеликих організацій. В результаті було створено підприємство, яке змогло завоювати свою частку ринку, заслужити довіру у покупців.
Моторне масло "Синтойл": відгуки, характеристики і види
Виробник при створенні своєї продукції застосовує інноваційні формули. Завдяки особливому підходу до виробництва вдалося створити мастильні матеріали, які відповідають найвищим вимогам світових стандартів. Переважно продукція російського бренду реалізується на вітчизняному ринку.


Щоб розширити свій вплив на ринку і підвищити конкурентоспроможність продукції, у 2017 році компанія почала проводити масштабну реорганізацію бренду "Синтоил". Зараз масла представленого виробника випускаються під маркою "Синтек". При цьому компанія приділяє величезну увагу випуску нової і більш досконалої продукції, розширенню асортименту масел.

Різновиди

Багато водії стикаються з вибором: залити в двигун дороге іноземне або дешеве вітчизняне масло? Наприклад, варто застосовувати масло "Лікві Молі" або "Синтойл" для "Лачетті". Відгуки досвідчених водіїв про продукцію вітчизняного бренду позитивні. Тому багато хто віддає перевагу відносно недорогі і якісні мастильні матеріали вітчизняного виробництва для своїх транспортних засобів.
Російська компанія «Обнинскоргсинтез» виробляє велику кількість спеціальної продукції для різних вузлів, механізмів, транспортних засобів і промислових агрегатів. Існують лінійки, які призначені для двигунів легкових і вантажних транспортних засобів.

Також під брендом "Синтойл" випускаються масла для трансмісії різних типів. Існують гідравлічні масла, промивання, технічні рідини та омивачі. Випускаються і мастил для двотактних двигунів. Вибір залежить від вимог механізмів, умов експлуатації. Особливої уваги заслуговують саме моторні масла.

Основа масла

У продажу представлені олії, які виготовляються на різній основі. Вона може бути мінеральної, синтетичної або змішаною. До складів на штучній відноситься серія «Платинум». Вона призначена для моторів нового зразка, які працюють при значних навантаженнях.
Популярними напівсинтетичними серіями є «Супер», «Люкс». Вони відрізняються прийнятною вартістю і високими експлуатаційними характеристиками. Розглядаючи огляд моторного масла Sintoil Super 10w40 можна сказати, що цей склад підійде для помірного і теплого клімату. Для північних районів потрібно купувати склади класу в'язкості 0w30. Найбільш прийнятною ціною відрізняються мінеральні масла. Популярними серіями є «Євро», «Стандарт», «Екстра». Ці склади підійдуть для моторів з пробігом. Також їх слід застосовувати для двигунів старого зразка. Для кожного типу автомобіля можна підібрати відповідну серію масел.

Синтетична серія «Платинум»

Особливістю синтетичних масел є їх витривалість, плинність, а також тривалий термін експлуатації. Згідно відгуками, масло "Лікві Молі" та "Синтойл" 0w30 (синтетика) практично не відрізняються якістю. Але вартість продукції вітчизняного виробництва буде на порядок нижче.
Так, каністру ємністю 1 л можна придбати за ціною 400-450 руб. Склади серії «Платинум» застосовуються в моторах нового зразка, які оснащені системою сажового фільтра. Також синтетичне масло сумісно з моторами, в яких передбачена очистка вихлопних газів. Синтетика забезпечує максимальний захист конструкцій нового зразка від підвищених навантажень, перегріву, інших несприятливих впливів. При цьому слід зазначити, що заміну мастила потрібно проводити набагато рідше. Серія «Платинум» зберігає свої початкові характеристики тривалий час. До складу входить мінімальна кількість сірки, фосфору, знижений показник сульфатної зольності. Це значно підвищує екологічні показники масла, дозволяє застосовувати його для автомобілів європейського та американського виробництва.

Напівсинтетичні серія «Супер»

Моторне масло Sintoil Super 10w-40 застосовується водіями у більшості регіонів нашої країни. Представлена серія відноситься до напівсинтетичним змащенням. У її складі присутні як штучні, так і мінеральні компоненти. Це дозволяє знизити вартість олії. При цьому його експлуатаційні якості будуть вище, ніж у мінеральних сполук.
Придбати склади серії «Супер» можна за ціною 350-400 руб. за 1 л. Вони відрізняються тривалим терміном експлуатації і високими показниками стабільності. Їх можна застосовувати для моторів як легкових, так і вантажних автомобілів, які працюють на бензині або дизелі, були випущені не пізніше 1993 року. Склад підійде для двигунів з пробігом і нового типу, які встановлені у вітчизняних або закордонних марках автомобілів. До складу входять спеціальні присадки, які захищають системи від корозії, нагару, тертя тощо. Це одна з найпопулярніших серій в нашій країні.

Напівсинтетичні серія «Люкс»

Згідно відгуками, масло "Синтойл" (полусинтетика) серії «Люкс» є дійсно універсальним засобом. Воно підійде як для легкових, так і вантажних транспортних засобів. При цьому склад може застосовуватися в системах, які працюють на бензині або дизелі. Вартість складає від 370 до 420 крб. за 1 л.
Серія «Люкс» включає в свій склад синтетичні і мінеральні компоненти. Особливості формули, за якою проводиться цей склад, дозволяють застосовувати змащення в двигунах, які були випущені до 2004 року. Полусинтетика цієї серії містить в собі збалансований набір присадок. Вони захищають мотор при середніх навантаженнях. При цьому склад не вимагає частої заміни. Масло тривалий час зберігає свої первісні якості. При виборі мастильного складу обов'язково треба враховувати рекомендації виробника техніки. В іншому випадку можна значно нашкодити системі.

Мінеральна серія «Євро»

Мінеральне моторне масло "Синтойл", за відгуками, є досить недорогим складом, який призначений для двигунів з пробігом, випущених не пізніше 1996 року. Придбати цю мастило можна за ціною від 280 до 320 руб. за 1 л.
Склад виготовляється повністю на мінеральній основі, що дозволяє застосовувати його для моторів з пробігом. Ця змазка менш текуча, вона не буде просочуватися крізь нещільно прилеглі сальники, мікротріщини. Також мотор зможе експлуатуватися тривалий час. Мінеральні масла вимагають більш частої заміни. Вони швидше, ніж полусинтетика і синтетика втрачають свої первинні характеристики. Тому вартість цієї групи складів буде менше, ніж у попередніх серій. З поставленими завданнями представлене масло справляється відмінно. Захищає двигун від зносу, запобігає негативний вплив різних навколишніх чинників.

Присадки

Відгуки про оліях "Синтойл" залишають як експерти, так і водії. Вони стверджують, що вітчизняна продукція не поступається іменитим іноземним брендам. Мастильні матеріали російського виробництва повністю справляються з покладеним на них завданням. При цьому їх вартість залишається прийнятною. Щоб забезпечити необхідну функціональність, компанія додає в базові масла присадки. Вони підвищують довговічність мастила. Присадки забезпечують високі миючі якості масел. Також вони сприяють швидкому поширенню кошти по системі. Масло покриває міцною плівкою механізми. У процесі роботи це дозволяє знизити силу тертя. Присадки перешкоджають розвитку корозії. Вони також запобігають окислювальні процеси в самому маслі. В залежності від умов експлуатації, для яких призначене засіб, підбирається особливий склад присадок.

Негативні відгуки

У більшості випадків покупці залишають позитивні відгуки про маслі "Синтойл". Вони стверджують, що це якісний продукт, який не поступається іноземним конкурентам. Однак зустрічаються й негативні відгуки. Водії стверджують, що при використанні масел вітчизняного виробництва були помічені збої в роботі мотора. Користувачі стверджують, що мотор погано заводиться в холодну пору року. Також спостерігається підвищений рівень шуму, вібрації при їзді. Мотор повільно набирає потужність і споживає велику кількість бензину. Така ситуація можлива, якщо покупець неправильно вибрав мастильний складу. Не можна застосовувати мінеральні масла для нових двигунів. Також синтетику не заливають в мотори з пробігом. Недотримання вимог виробника тягне за собою неправильну роботу мотора. Це може призвести до його швидкого руйнування. До вибору типу мастила потрібно підходити відповідально.

Позитивні відгуки

Переважно відгуки про оліях "Синтойл" позитивні. Водії залишаються задоволеними своїм вибором. Мотор працює стабільно і споживає менше палива. Він легко заводиться навіть в умовах суворої російської зими. Система підтримується в чистоті протягом усього терміну експлуатації. "Синтойл" значно подовжує роботу двигуна. Масла вітчизняного виробництва ідеально поєднують в собі якість і прийнятну вартість. Це хороший варіант для автомобілів різних типів і моделей.