World of Warcraft: івенти - це

408 0 Новини високих технологій

Івенти - це відмінний спосіб провести час з великим задоволенням в умовах улюбленої гри. Сьогодні ми торкнемося всесвіт Ввв (World of Warcraft) - кращої багатокористувацької гри з багатою історією, святами та іншими визначними подіями. Гра по праву вважається найбагатшою на подібного роду події, організацію яких часом на себе беруть великі гільдії.

Тематичні події

Івенти - це завжди свято для користувачів і розробників. Гравці отримують можливість приємно провести час і отримати призи. А розробники привертають увагу і можуть порадувати шанувальників самими різними і цікавими ідеями. Подібні події створюють не з метою маркетингової популяризації, а просто в якості подяки фанатам, які проводять багато часу, досягають цілей і чекають кожен раз щось новеньке і цікаве. Не рідкісні випадки, коли Ввв івенти ставали основою для змагання між гравцями з цінними призами і можливістю прославитися на весь інтерактивний світ.


World of Warcraft: івенти - це

Чи варто в них брати участь?

Івенти - це масова подія, спеціально створене для користувачів. Незважаючи на це, брати участь в івентах можна виключно за бажанням, але ми рекомендуємо їх не пропускати з наступних причин:
 • Ви втратите можливість приємно провести час і просто насолодитися новими подіями в рамках гри.
 • За кожну подію можна отримати нагороду, пам'ятні знаки, вихованців, озброєння, стильне обмундирування і т. д.
 • Події є відмінним приводом провести час з друзями з гри, завести нові знайомства і досягти нових цілей.
 • Якщо івент приурочений до змагання, то у вас з'являється чудовий шанс перевірити навички і удачу.
 • Як бачите, позитивних сторін надзвичайно багато, тому пропускати подібного роду заходи не варто. Тим більше вони проводяться не так часто, як хотілося б.
  World of Warcraft: івенти - це

  Івенти від розробників

  Основні івенти WoW проводяться особисто розробниками. Вони намагаються створювати тематичні пригоди і щорічно радувати шанувальників гри. В якості прикладу відзначимо ряд цікавих подій:
 • Рыбомания Тернистою долини - спеціальна подія, яка пропонує користувачам помірятися силою і вправністю в плані рибної ловлі. Учасникам оголошуються основні умови і дається обмежений час на ловлю. Самий успішний гравець отримує нагороду і спеціальне позначення в профілі.
 • Ярмарок Молодика - торгове щомісячне святкування. Ярмарок проводиться на таємничому острові кожен місяць в певний день. Гравці можуть потрапити на простори ринку, де продаються рідкісні і досить цікаві речі різноманітного характеру, починаючи від магічних заклинань, закінчуючи обмундируванням, зіллям та іншими елементами.
 • Дитячий тиждень - благодійне подія, яка передбачає, що гравці прибудуть в Штормград і виконають мрію маленької сироти. Зазвичай від користувачів вимагається виконання низки завдань, а в якості нагороди можна отримати вихованця.
 • Це далеко не всі доступні івенти World fo Warcraft. Є ще варіанти: Зимовий покрив, Хмільний фестиваль, Тиждень врожаю, Тиждень пірата і т. д. Кожна подія має особисте опис і зміст, цілі та умови. А щоб дізнатися подробиці, досить відкрити спеціальний календар всередині гри і ознайомитися з майбутніми подіями.

  World of Warcraft: івенти - це

  Івенти від гільдій

  Івенти в гільдії Ввв - це творча сторона користувачів, які особистими зусиллями організовують різноманітні події, щоб порадувати соклановців, роздати нагороди або просто розважитися. В якості прикладу можна зазначити наступні події:
 • Марафон бігу - необхідно без спорядження пробігти певну територію з монстрів і вижити.
 • Внутрішній турнір PvP - користувачі з'ясовують, хто найсильніший, борючись з використанням обмеженого спорядження.
 • Марафон багатіїв - подія організовується з обмеженим часом, коли користувачам необхідно як можна більше заробити будь-якими доступними способами.
 • Різноманітність гільдейських івентів Ввв на цьому списку не закінчується. Ідей багато і з плином часу глави гільдій придумують сміливі і часом досить дивні святкові події. Але є і негативний момент - зазвичай таке відбувається у великих і сильних кланів.
  World of Warcraft: івенти - це

  Основні нагороди

  Розібравшись з формулюванням цих подій, непогано було б поглянути на нагороди. Практично кожен івент не обходиться без списку подарунків, які можна заробити. Зазвичай такими є:
 • Вихованці - спеціальні маунт, яких можна використовувати для швидкого переміщення.
 • Певний вид одягу - відмітний стиль зовнішнього вигляду, який підтверджує ваш успіх.
 • Елементи спорядження - деякі заходи можуть дати можливість виграти щось вартісне і потужний для майбутніх битв.
 • В іншому можна отримати ресурси, золото та інші символічні нагороди.
 • Часом розробники додають можливість уникализировать свій профіль пам'ятними знаками і оформленням.
 • Цей список лише відображає категорії подарунків, але варто розуміти, що кожен раз варіанти призів нові, цікаві і унікальні. Не втрачайте можливості взяти участь в івенті і заробити приємні нагороди.
  World of Warcraft: івенти - це

  Подальші перспективи

  Безперечною особливістю подій є те, що вони не зупиняються в розвитку. Івенти - це творча реалізація ідей розробників, які заздалегідь продумують відразу кілька десятків подій і поступово їх вводять. Якщо поглянути на календар World of Warcraft, але можна побачити, що події проводяться щороку, з такою ж періодичністю додаються нові святкування і т. д. Вже зараз користувачі стикаються з тим, що грають заради святкування, веселяться і максимально себе реалізують на івентах. В майбутньому даний напрямок обов'язково отримає новий поштовх для розвитку, і це не може не радувати.

  Популярі новини
  Загрузка...