Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки

1296 0 Новини високих технологій

Золоті кнопки YouTube – знаки відмінності, про які ви могли чути, навіть якщо не задіяні у сфері видеоблоггинга. Це спеціальна нагорода, розроблена креативною командою відеохостингу YouTube. Отримують її користувачі, які ведуть свій канал і змогли досягти встановленого числа підпищиків. Зараз є вже три виду кнопок – срібна, золота і діамантова. Зі статті ви дізнаєтеся, що потрібно зробити, щоб стати володарем одного з них, і що це вам дасть?

Що таке золота кнопка?

Золоті кнопки YouTube – це та з нагород, яку вручають за 1000000 людей, які підписалися на канал. Навіть у наш час, коли який-небудь «вибуховий» ролик може набрати мільйон переглядів за добу, таку кількість людей в підписках – явище рідкісне. Відповідно, і ці нагороди не такі поширені.


Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Діамантова кнопка – це ще більша рідкість, отримати яку можна тільки в тому випадку, якщо подолати позначку в 10000000 підпищиків каналу. На даний момент ще ніхто в пострадянському просторі не домігся такої відмітки від керівництва ресурсу. Зате більш простих срібних кнопок видано вже чимало. Не дивно, адже цю нагороду дають усім, хто набере від 100000 фоловерів. Як би те ні було, вид кнопки лише вказує на те, наскільки ви популярні. І приносять вони лише почуття задоволення. В іншому власники YouTube ніяк не нагороджують власників кнопок. Хіба що іноді дарують символічні призи.

Як можна отримати золоту кнопку YouTube?

Ви зрозуміли, за що дають золоту кнопку YouTube, і тепер хочете отримати власну? Тоді вам доведеться наполегливо працювати над оптимізацією каналу, залученням підпищиків, створенням цікавого контенту. Для прискорення процесу можете скористатися деякими порадами:


 • Секрет успіху – грамотна оптимізація. Відвідайте навчальний курс або, принаймні, читайте присвячені цій темі мануали в інтернеті.
 • Обов'язково нагадуйте глядачам, щоб вони підписувалися на канал. Маркетологи називають це call to action – то є заклик до дії. Цей прийом дійсно підвищує відгук.
 • Слідкуйте за дотриманням єдиної стилістики в своїх відео. Тоді користувач не буде обмежуватися окремими «лайками» під роликами, а захоче подивитися все.
 • Займіться взаємним просуванням разом з іншим початківцям блогером.
 • Важливо, щоб ви використовували тільки дозволені методи просування. Інакше нагорода буде анульована.
 • Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
  Після того, як всі умови будуть виконані, доведеться запастися терпінням. Доставка нагороди займає не менше місяця. При цьому вже не раз траплялося так, що люди не отримували свої кнопки навіть через півроку! І все ж щасливих володарів більше.

  Золота кнопка YouTube: хто отримав?

  Золоті кнопки YouTube, на відміну від діамантових, встигли отримати і багато російськомовні блогери. Так, у 2014 році нагородили найвідомішу дівчину відео-сфери Катю Клепп (їй вручили відразу дві нагороди), а також ще два інших каналу. А в 2015 список поповнила красуня Маша Вей, Івангай, Саша Спілберг і навіть канал з дитячими мультиками (Лунтік), а також присвячений онлайн-грі World of Tanks.
  Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
  Золоті кнопки YouTube – це не особливий привілей, а знак того, що він знаходиться на вірному шляху. Якщо ви ще не здобули жодної нагороди, не варто засмучуватися. Просто продовжуйте активно працювати над своїм каналом, і все обов'язково вийде.

  Популярі новини
  Загрузка...