World of tanks: бонус-код і де взяти офіційно?

463 0 Новини високих технологій

World of Tanks - багатокористувальницька онлайн-гра, випущена в світ 12 квітня 2010 року. За жанром гра являє собою action з елементами стратегії і шутера. Геймлей гри полягає в танкових битвах, команди з набраних випадкових гравців б'ються до останнього танка чи до захоплення бази ворога. У грі присутня безліч різних видів танків і країн, до яких відносяться ці танки. Всі бойові машини зроблені з концепції реально існуючих танків, кожна модель зроблена з великою деталізацією кожного елемента машини. У грі спостерігається одна з найкращих систем реального пошкодження техніки.


World of tanks: бонус-код і де взяти офіційно?

Модель гри

З самого виходу гра працює по моделі free-to-play. Вона абсолютно безкоштовна для скачування та використання, але в ній присутні елементи доната. У 2013 році розробники гри повністю прибрали перевага гравців, які платять. За донат у грі можна придбати ігрове золото, кредити, танки або преміум-аккаунт. Гравцям не обов'язково віддавати в гру свої гроші для отримання доната, геймер може просто знайти і активувати свій код. Початківці гравці не завжди знають, що таке бонус-код World of tanks і де його взяти. Розробники гри зробили так, щоб бонус-код не був дивиною і був доступний кожному гравцеві.

Що таке бонус-код в World of tanks і де його взяти?

Бонус-код - це набір символів, букв або ж спеціальне слово, яке гравцеві потрібно ввести в особистому кабінеті, для його активації. Після введення коду підтвердження на ваш аккаунт відразу ж надійдуть кошти, які видає цей код. Кожен код має обмежену кількість використання, найчастіше його можна застосувати 1 раз. Також код може дати гравцеві тільки ті речі, на які він розрахований. Наприклад, існував код WGGEAR, і з нього можна було отримати танк 2 рівня і 1000 ігрового золота, більше або менше вам цей код нічого не дає.


World of tanks: бонус-код і де взяти офіційно?

Де взяти бонус-код в World of tanks?

Компанія розробників часто проводить різні івенти і заходи, на яких гравець може отримати свій код. Також розробники піклуються про своїх гравців і докладно розписали на своєму офіційному сайті World of tanks, де взяти бонус-код і що для цього потрібно зробити. Для отримання коду ви також можете придбати сувенірну продукцію гри, на якій як приємне доповнення буде вказано код, часто бонус-коди лунають різні свята, отримати їх можна в грі або ж на офіційному сайті. Досвідчені гравці давно знають, як отримати бонус-код в World of tanks, не докладаючи особливих зусиль. Часто ще інформацію про коди можна знайти на форумах, присвячених грі, на яких досвідчені геймери діляться своїм досвідом в отриманні бонус-кодів.
World of tanks: бонус-код і де взяти офіційно?

Продавці бонус-кодів

Часто нові гравці починають переривати Інтернет у пошуках, щоб дізнатися, де взяти бонус-код World of tanks і натикаються на сайти шахраїв, які продають коди. Зазвичай такі сайти, що спеціалізуються на продажі бонус-кодів. Спрямовані такі сайти саме на новачків, які не до кінця розуміють, де взяти бонус-код в World of tanks офіційно. Пам'ятаєте! Ігрові коди не продаються і їх не можна купити, якщо ж ви знайшли сайт, який займається продажем бонус-кодів, то це з 100%-ною вірогідністю обман. Після покупки такого придбання у вас спишуть гроші, і залишиться тільки почуття, що вас обдурили. Пошуки сервісів з продажу дешевих бонус-кодів навіть немає сенсу починати, це все одно буде сервіс шахраїв.

Також не можна вводити дані вашого облікового запису на сайтах, які вимагають авторизацію вашого аккаунта для отримання бонусу. В такому випадку він у вас не з'явиться, а ось акаунт вкрадуть. І якщо ж шахраї досить досвідчені, ви навіть не зможете відновити свій аккаунт, втративши всі свої нелегко зароблені танки і звання. Так що радимо вам користуватися лише офіційними джерелами отримання бонус-кодів, вказаними на офіційному сайті розробників.

Популярі новини
Загрузка...