Великий блискучий осколок в грі World of Warcraft : способи видобутку

266 0 Новини високих технологій

Навіть досвідчений гравець World Of Warcraft не може знати напам'ять всі аспекти цієї величезної всесвіту. Запам'ятати, де падає великий блискучий осколок, серед достатку предметів, монстрів, квестів і локацій неможливо. Старожили даного проекту робили собі в часи класичного контенту спеціальні бази. За багато років вони поповнювалися інформацією і вже переросли в цифровий формат, але навіть так знайти кожну деталь неможливо.

Опис онлайн ігри

На ринку ігрової індустрії World Of Warcraft вже п'ятнадцять років вважається найпопулярнішою грою. Щодня люди проводять вільний час, виконують завдання, шукають предмети, в тому числі великий блискучий осколок, полюють за кращої екіпіровкою та б'ються між собою.


Великий блискучий осколок в грі World of Warcraft : способи видобутку
Світ Азерот доповнився ще кількома суміжними всесвітами. У це число входить Дренор, Запределье, Розколоті Острова. Тепер, щоб облетіти локації, необхідно витратити цілий день, на виконання кожної місії піде рік, а отримання досягнень вимагає набагато більше часу. Загальний онлайн серверів складає близько п'ятнадцяти мільйонів, а з виходом доповнення «Легіон» він почав стрімко зростати. Такі умови пішли на користь WOW. Великий блискучий осколок – мізерна частина того кількості речей, які необхідні гравцеві, але саме його часто не вистачає.

Значення речі

Великий блискучий осколок – ресурс синього якості в грі. Використовується при створенні предметів у професіях «ковальська справа», «інженерія», «алхімія» та інших. Річ обов'язкова при крафте сувоїв для накладення чар на зброю та предмети екіпіровки п'ятого рівня і нижче.


Великий блискучий осколок в грі World of Warcraft : способи видобутку
Самий цінний предмет, для якого використовується ресурс, називається поясом верховного мага. Робиться він за рецептом і має фіолетове якість. Актуальний для персонажів, що носять лати не нижче 45-го рівня. Великий блискучий осколок використовується в невеликих кількостях, частіше всього дві-чотири штуки на креслення. При розпиленні в спеціальній професії з нього видобувається кілька малих виблискуючих осколків. Часто саме для цієї мети гравці полюють за цінним ресурсом.

Способи видобутку

Далеко не всі гравці знають про те, як дістати великий блискучий осколок. Де взяти його, в загальному чаті не підкажуть, адже геймери використовують секретні місця тільки для власної вигоди і розповідають про це виключно всередині гільдії.
Великий блискучий осколок в грі World of Warcraft : способи видобутку
Є два способи видобутку матеріалу, і вони вимагають визначених витрат або часу. Першим є покупка на ігровому аукціоні. Досвідчені користувачі часто виставляють осколки цілими пачками по 20 штук, але і ціна часто перевищує якість. Якщо врахувати, що використовуються вони для прокачування професії «накладення чар», то виходить занадто велика втрата золота. Тим не менше іноді можна відшукати прийнятну суму або домовитися з продавцем. Другий спосіб – крафт предметів, з яких він випадає при розпиленні. Краще це робити в підземеллі Глибини Чорної Гори. Там з босів і елітних монстрів падають такі предмети, як Сфера Обману, Червоний кріс, Меч завзяття та інші. Шанс отримання великого уламка при їх розпиленні становить 100%. Кілька походів у інстанси принесуть достатню кількість ресурсів для майбутніх цілей.

Популярі новини
Загрузка...