Ігрове подія "Червоний череп Варфейс"

347 0 Новини високих технологій

Розробники гри Warface часто радують шанувальників ігровими подіями. Це можуть бути як звичайні перестрілки, так і спеціальні місії з завданнями. До останнього виду належить операція "Червоний череп Варфейс". Даний івент вважається одним з найкращих за весь час існування проекту.

Опис гри

Цей онлайн шутер вже досить довгий час успішно існує на ринку ігрової індустрії. Суть його нічим не відрізняється від інших проектів цієї ж тематики.
Ігрове подія "Червоний череп Варфейс"
На одній з передбачених локацій зустрічаються дві команди і змагаються за першість. Розробники всіляко намагаються підігріти інтерес до свого твору, а тому вводять такі операції, як "Червоний череп Варфейс".


Персонажі поділяються на класи, всього їх чотири: медик, інженер, штурмовик, снайпер. Від спеціалізації залежить арсенал доступного зброї. Різниця тут у тому, що кожен окремий гравець має свій арсенал, який всі вважають особистою колекцією. Він стане в нагоді вам, якщо ви ще не знаєте, як пройти "Червоний череп" в "Варфейс", адже там гра буде набагато складніше.
Ігрове подія "Червоний череп Варфейс"

Ігрове подія

Багато користувачів пропустили івент "Червоний череп Варфейс" і тепер можуть тільки здогадуватися, в чому його суть. Операція була доступна весь вересень і передбачала вбивство терористів у всіх локаціях світу. Кожна вдала місія наближала гравця до секретного завдання. Інформації про нього не було, і по ходу виконання доводилося орієнтуватися і підлаштовуватися під зміну завдань. Перед фінальним боєм належало зібрати п'ять карток за вбивства інших лиходіїв, і тільки тоді відкривався доступ до останнього. За повне проходження операції "Червоний череп Варфейс" гравцям випадало колекційне зброю - одне з чотирьох, у випадковому порядку. Всі автомати продавалися у внутрішньому магазині за реальні гроші.

Популярі новини
Загрузка...