World of Warcraft: як з Східних Королівств потрапити в Калимдор

205 0 Новини високих технологій

Питання про те, як з Східних Королівств потрапити в Калимдор, цікавить багатьох початківців гравців Орди і Альянсу. "Світ Варкрафта" манить величезною кількістю територій, завдань і унікальним оформленням локацій. За час прокачування з'являється бажання його досліджувати, і потрібно знати способи скоротити час у дорозі.

Опис локацій

Щоб дізнатися, як з Східних Королівств потрапити в Калимдор, необхідно вивчити географію. Ці два материка розташовані далеко один від одного і перелетіти на особистому маунте цю дистанцію неможливо. На першому континенті влаштувалися раси людей, гномів, гномів і дренеев з боку Альянсу. Мешкають тут ельфи крові і ніжити, що виступають на стороні Орди.
World of Warcraft: як з Східних Королівств потрапити в Калимдор
Він знаходиться на східній стороні Азерота і саме там розташований один із самих популярних міст серед гравців – Штормград.


Територія Калимдора знаходиться на заході і цей материк вважається батьківщиною орків. Крім них там живуть раси тролів, тауренів, нічних ельфів, гоблінів і воргенов. Саме така велика сукупність протиборчих сторін на континентах змусила гравців шукати способи того, як потрапити в Калимдор з Східного Королівства.

Способи для Альянсу

Гравцям фракції Альянс зробити це простіше, адже їм достатньо переміститися в столицю людей, місто Штормград. Після прибуття біжіть на північ міста, де знаходиться пристань. Там є два кораблі, які допоможуть вирішити проблему з питанням, як з Східних Королівств потрапити в Калимдор.
World of Warcraft: як з Східних Королівств потрапити в Калимдор
Перший іде в Дарнас – столицю батьківщини темних ельфів, а другий тримає курс на Терамор.


В центральній частині міста людей також є портали недалеко від пристані. Один з них веде в локацію Хиджал, яка розташована на півночі Калимдора. Якщо ж гравець знаходиться далеко від столиці, тоді краще податися в Піратську Бухту, яка прихована на території Тернистою Долини. Звідти вирушає один корабель в Кабестан, який знаходиться недалеко від Оргриммара – центрального міста орків. Досить показати карту і вибрати для себе оптимальний спосіб того, як з Східних Королівств потрапити в Калимдор. Визначайте точку прибуття, звідки шлях в потрібне місце буде найближчим.

Шлях для Орди

Для гравців Орди способів переміщення набагато менше. Головним з них є прямий маршрут дирижабля між околицями Подгорода і Оргриммаром. Альтернативним вирішенням питання про те, як дістатися з Східного Королівства Калимдор, є літаюче судно в Тернистою Долині.
World of Warcraft: як з Східних Королівств потрапити в Калимдор
Це найпівденніша локація на материку і добиратися туди досить довго. Ще одним простим варіантом пересування є портали у гравців-магів. Ці персонажі мають можливість відкривати телепорти в центральні міста і деякі інші локації. Для любителів виконувати завдання передбачена спеціальна ланцюжок місій в Тераморе, за яку надають спеціальний телепорт в це місце. Його можна використовувати в будь-який момент, як і камінь, прив'язаний до тавернам. Гравець може на крайній випадок прив'язати його десь в Калимдоре, але це створить складнощі з переміщеннями по інших локаціях.

Популярі новини
Загрузка...