Crossout: системні вимоги та огляд гри

145 0 Новини високих технологій

Crossout – свіже слово у світі мультиплеєрних сесійних ігор. Частково проект схожий на World of Tanks, але з низкою найважливіших змін. В першу чергу гру відрізняє "сирість", проте розробники постійно покращують проект, додають до нього нові можливості і контент. Давайте ознайомимося з системними вимогами Crossout, режимами гри і механікою.

Crossout: системні вимоги та огляд гри

Для всіх

Розробники проекту дотримуються стратегії, при якій у них виходить охоплювати всі шари і категорії геймерів. Гра спокійно підійде для ноутбуків і потужних стаціонарних комп'ютерів. Благо різноманітні налаштування графіки дозволяють виставити якість картинки і дозвіл як вам завгодно, з урахуванням того, на що здатний ваш ПК. Мінімальні системні вимоги Crossout виглядають так:


 • процесор 2 ядра з частотою 2ГГц і вище;
 • мінімум 1 Гб оперативної пам'яті;
 • високошвидкісне підключення до Інтернету;
 • 1 Гб вільного місця на вінчестері для установки;
 • операційна система Windows ХР і новіше.
 • Погодьтеся, що подібна конфігурація на сьогоднішній день є слабкою і дешевою. Тому Crossout доступний абсолютно для всіх, кому цікава тематика техніки, автомобілів і битв.
  Crossout: системні вимоги та огляд гри

  Максимальна графіка

  Щоб побачити всю красу ігрового движка і постапокаліптичних локацій у грі, вам потрібно більш потужний комп'ютер. Рекомендовані системні вимоги Crossout наступні:
 • процесор 23 ГГц або вище;
 • 2 Гб оперативної пам'яті;
 • підключення до інтернету;
 • відеопам'ять 1 Гб або більше;
 • операційна система Windows 7 або новіше;
 • мінімум 1 Гб для установки на жорсткому диску.
 • Навіть вимоги для максимальних налаштувань графіки далекі від сучасних топових конфігурацій комп'ютерів. З цього можна зробити висновок, що дана гра повинна запускатися на будь-якому слабкому ігровому ПК. В цьому плані розробники виграли.


  Однак не все так гладко – їм належить попрацювати над оптимізацією і деталізацією карт. В даний момент проект далекий від ідеалу, але судячи за старанням студії, в найближчому майбутньому їх проект досягне фінальній стадії розробки.

  Огляд гри Crossout

  Crossout можна віднести не тільки до жанру action, але і до стратегії, оскільки гравцям доведеться використовувати всі тактичні і стратегічні навички для побудови свого транспортного засобу. Гра розповсюджується безкоштовно з внутрішніми мікротранзакціями. Воювати з противниками вам доведеться на автомобілях власної збірки. Конструювання вище всяких похвал – гравець вибирає все, починаючи від рами, яка підлаштовується під розміри, закінчуючи навісний бронею окремих елементів. Після вибору основи ви починаєте вибирати кузовні деталі, двигун, трансмісію, зброю і захист. Всі елементи відіграють не лише естетичну роль, але і повністю впливають на фізику транспортного засобу. У цьому моменті знову варто віддати належне творцям, адже опрацювання всіх елементів і їх комбінація дає різні ефекти, які потрібно враховувати при створенні фізичної моделі поведінки. Варто врахувати, що системні вимоги Crossout низькі, тому вимагати від ігрового движка реалістичною фізики «як у житті» не варто.
  Crossout: системні вимоги та огляд гри

  Різноманітність і соціальна складова

  Видно, що розробники націлені на тривалу перспективу – існують клани, подібність рейтингового режиму, спільні місії та інше. Крім веселого ПВП режиму, де гравці б'ються один проти одного в командах, в грі є режим ПВЕ на проходження різних завдань. На них, на жаль, звернене менше уваги, ніж на мультиплеер, проте вам доведеться грати і там, і там – гравець повинен заробляти репутацію і гроші на модернізацію авто. Ви можете вибити запчастини з місій, або прикупити їх на ігровому аукціоні – зовсім як у справжньої ММОРПГ. Весь донат зводиться до зовнішніх змін, які не впливають на потужність. У Crossout є проблеми з чисельністю карт і цікавими режимами, проте розробники постійно пропонують нові рішення для битв і конструктора авто.