Новини високих технологій
» » Кооперативний шутер Left 4 Dead 2: системні вимоги

Кооперативний шутер Left 4 Dead 2: системні вимоги

26-09-2017, 11:16
540
В останні роки кооперативні шутери придбали неймовірну популярність, і сталося це багато в чому завдяки такому проекту, як Left 4 Dead 2. Ця гра виявилася настільки популярною, що багато розробники підхопили ідею і почали створювати подібні проекти. Суть цієї гри полягає в тому, що ви проходите її разом з іншими геймерами. Але це не шутер, де кожен грає сам за себе або геймери діляться на команди і протистоять один одному. Тут створюється команда з чотирьох персонажів, і геймери можуть вибрати того, який їм більше подобається, після чого взаємодіяти з іншими, щоб пройти гру. Чотири людини – це оптимальна кількість гравців, але навіть якщо збереться тільки два геймера, в цьому немає нічого страшного, так як ролі двох інших персонажів дістануться комп'ютера.

Конкретно в гру Left 4 Dead 2 системні вимоги якої будуть розглянуті в цій статті, події відбуваються в світі, де сталася трагічна епідемія зомбі-вірусу. Ви граєте в ролі тих, що вижили, і кожна сюжетна кампанія являє собою набір з кількох місій, в ході яких ваша команда намагається дістатися до тієї точки, звідки вона зможе евакуюватися і врятуватися від натовпів зомбі. Системні вимоги Left 4 Dead 2 – це дуже важливе питання, тому що гра дійсно заслуговує того, щоб її випробувати. Але чи зможе ваш комп'ютер витримати відповідну навантаження? Проект вийшов у світ вже кілька років тому, тому проблем бути не повинно, але перевірити конфігурацію комп'ютера на відповідність вимогам все ж варто.

Операційна система

Системні вимоги Left 4 Dead 2 як і у випадку з будь-якою іншою комп'ютерною грою, містять п'ять пунктів вимог, розділених на мінімальні і рекомендовані, і кожен з цих пунктів буде розглянуто окремо. Почати варто з операційної системи, яка повинна бути встановлена на вашому комп'ютері, щоб ви могли спокійно запустити цю гру. Враховуючи те, як давно вийшла гра, немає нічого дивного в тому, що ви без проблем запустити її на застарілій системі Windows XP. І все ж розробники рекомендують, щоб ваш комп'ютер був оснащений операційною системою нового покоління, а саме Windows 7. На момент виходу гри в світ ще не існувало ні Winodws 8 ні Windows 10 тому ви не знайдете їх в системних вимогах Left 4 Dead 2. Однак це не означає, що ви не зможете запустити цю гру на більш нових системах. Все має запрацювати без будь-яких труднощів, але якщо проблеми все-таки з'являться, вам варто використовувати режим сумісності з тими варіантами системи, які були вказані вище.

Процесор

Всі сучасні комп'ютерні ігри вимагають багатоядерних процесорів, але ця гра вийшла вже досить давно, тому в графі мінімальних вимог тут ви побачите процесор з частотою три гігагерца. Але ось вже рекомендується використовувати хоча б двоядерний процесор, частота кожного з ядер при цьому повинна складати як мінімум 2.4 гігагерца. Природно, ви повинні розуміти, що, плануючи встановлювати які-небудь моди на Left 4 Dead 2 ви повинні будете забезпечити грі більшу кількість ресурсів.

Оперативна пам'ять

Оперативна пам'ять – це самий головний пункт, на який вам варто звертати увагу в першу чергу. Справа в тому, що саме він демонструє, який обсяг ОЗП буде вимагати дана гра, і ви зможете побачити, який відсоток наявної у вас пам'яті ця гра задіює. У випадку з даним проектом обсяг ОЗУ не повинен бути менше одного гігабайта, якщо ви хочете просто змусити гру працювати на мінімальних налаштуваннях. Якщо ж ви плануєте встановити всі налаштування на максимум і завантажити деякі моди для Left 4 Dead 2 то вам варто задуматися про те, щоб придбати додаткові планки оперативної пам'яті. Загальний обсяг повинен становити два гігабайти, але у випадку з ОЗП актуально вислів «чим більше, тим краще», так що зайві гігабайти вам точно не зашкодять.

Відеокарта

Враховуючи той факт, що ви будете грати в Left 4 Dead 2 по мережі, варто розуміти, що комп'ютер буде навантажуватися значно сильніше. Адже йому потрібно буде постійно підтримувати з'єднання з сервером, який буде дозволяти вам бачити, що роблять інші гравці. Тому вимоги досить високі для того моменту, коли гра вийшла в світ, проте зараз вони вже не виглядають так серйозно. Сучасні ігри вимагають 3-4 гігабайти відеопам'яті, у той час як для запуску цього проекту вам знадобиться всього лише 128 мегабайт. Природно, рекомендується мати хоча б 256 мегабайт, щоб насолодитися всією красою, яку пропонують вам розробники. Якщо вас цікавить тільки сам ігровий процес, то можна обійтися і більш слабкою відеокартою.

Місце на жорсткому диску

Ну і останній пункт – це місце на жорсткому диску, яке вам потрібно звільнити, щоб встановити цю гру. Розробники повідомляють, що вам знадобиться вісім гігабайт, що не так вже й багато в масштабах сучасного ігрового ринку, де є проекти, що вимагають аж до 100 гігабайт. Якщо ви хочете грати в Left 4 Dead 2 російською мовою, вам доведеться звільнити ще трохи місця для русифікації.
Цікаво по темі
Beamng Drive: системні вимоги гри
Beamng Drive: системні вимоги гри
Якщо ви відчуваєте потяг до руйнувань автомобілів, то Beamng Drive - це ідеальна гра для вас. Ознайомтеся з її системними вимогами.
Ігри для невеликої компанії: стрілялки на трьох
Ігри для невеликої компанії: стрілялки на трьох
Коли в гості приходять друзі, полювання знайти заняття, яке сподобається всім і при цьому буде не втомлює, а веселим і цікавим. Один із способів
Гра "Доту 2": системні вимоги
Гра "Доту 2": системні вимоги
У сучасному світі багатокористувацькі комп'ютерні ігри завоювали особливу популярність, так як інтернет-з'єднання ...
Гра Dead Island: системні вимоги, рекомендації і подробиці
Гра Dead Island: системні вимоги, рекомендації і подробиці
Спектр вибору розваг продовжує насичуватися різними ігровими проектами, і основна маса новинок зав'язана ...