Новини високих технологій
» » Blade and Soul: системні вимоги і опис гри

Blade and Soul: системні вимоги і опис гри

28-09-2017, 16:00
648
Blade and Soul - цікава і незвичайна ММОРПГ з Південної Кореї, яка дісталася до російської аудиторії тільки в 2016 році (на рідній мові гри вийшла 2012 році в закритому бета-тестуванні). У даній статті ми розберемося в основних аспектах Blade and Soul: системні вимоги, механіка гри, графіка і популярність проекту.

Про чим гра?

По своїй суті проект являє собою класичну ММОРПГ, якими сильно перенасичений ринок багатокористувацьких ігор. Набір класів, умінь, локації, рейди - все на своїх місцях. Однак існує кілька пунктів, за якими даний проект виділяється серед маси інших.
По-перше, це постійне оновлення класів. У 2016 році був введений останній, десятий персонаж. Всі класи відрізняються один від одного не тільки уміннями, але і в плані зовнішнього вигляду, раси. По-друге, у Blade and Soul системні вимоги дозволяють запускати гру навіть на середніх конфігураціях з-за особливостей графіки. Вся гра виконана в мультяшному стилі на основі повноцінного 3D-графіки. Основою проекту став популярний ігровий движок Unreal Engine 3.

Третє і найголовніше, за що люблять гру в азіатських країнах, - тематика проекту. Весь упор зроблений на бойові мистецтва, які запозичені з аніме. У цьому головна відмінність від інших ММОРПГ. Якщо у більшості з них гравець перемагає ворогів за допомогою зброї і його властивостей, то тут вам доведеться користуватися рукопашним боєм, бойовими навичками і унікальними здібностями. Однак не вся гра будується тільки на цьому елементі. Без крафта предметів, прокачування і цікавих сюжетних квестів не обійшлося.

Blade and Soul: мінімальні системні вимоги

Щоб запустити гру на найнижчих налаштуваннях графіки і в низькому дозволі екрану і отримати прийнятне кількість кадрів в секунду, знадобиться приблизно наступна конфігурація (виробники компонентів можуть відрізнятися, але повинні бути порівнянні по потужності). У ролі процесора потрібен 2-ядерний Intel з частотою 25 ГГц або вище. Об'єм оперативної пам'яті повинен становити не менше 3 Гб.

Графічний прискорювач - мінімум "Джифорс 250 GTS" або аналог від компанії АМД. Необхідно приблизно 30 Гб вільного місця на вінчестері для повної установки Blade and Soul. Системні вимоги для ноутбука і настільного комп'ютера повністю ідентичні. Кількість вільного місця може змінюватися в залежності від оновлень і патча.

Рекомендовані системні вимоги

Щоб насолодитися усіма красотами графіки і не відчувати проблем з ФПС, знадобиться досить потужний комп'ютер за мірками релізу. На момент 2016-2017 років подібна конфігурація виглядає досить слабкою, тому придбати такий комп'ютер не складе труднощів, якщо ви загорілися ідеєю пограти в Blade and Soul. Системні вимоги для високих налаштувань графіки: 4-ядерний процесор Інтел Кор i5 або могутніше, не менше 4 Гб оперативної пам'яті, відеокарта GeForce GTX 650 або новіше. Для установки і раніше потрібно більше 30 Гб.
Для запуску гри буде потрібно операційна система Vista 32 bit або новіше. Все більш сучасні операційне системи "Майкрософт" підтримуються проектом. Якщо ви збираєтеся запускати проект на ОС Windows XP, то будьте готові до проблем з сумісністю. На цьому для Blade and Soul системні вимоги закінчуються. Ваш комп'ютер підходить для гри? Тоді ласкаво просимо у віртуальний світ!
Цікаво по темі
Проблема з грою Blade and Soul - помилка 1000 способи вирішення
Проблема з грою Blade and Soul - помилка 1000 способи вирішення
Неважливо, чи вперше ви граєте чи ні, у Blade and Soul помилка 1000 виникає незалежно від того, новачок ви або геймер зі стажем. У статті описуються
Гра "Доту 2": системні вимоги
Гра "Доту 2": системні вимоги
У сучасному світі багатокористувацькі комп'ютерні ігри завоювали особливу популярність, так як інтернет-з'єднання ...
Blade and Soul: помилка 1073 способи вирішення
Blade and Soul: помилка 1073 способи вирішення
При запуску або установці гри можуть виникати помилки. У Blade and Soul такою помилкою найчастіше стає протокол 1073. Гравці намагаються вирішити її
Neverwinter Online: системні вимоги для гри
Neverwinter Online: системні вимоги для гри
Проект Neverwinter Online визнаний кращою грою 2014 року. Ця онлайн-гра підкорила серця багатьох фанатів фентезі і досі є однією з найпопулярніших