"Мафія 2": системні вимоги, опис

361 0 Новини високих технологій

Гра "Мафія: Місто Втрачених Небес", що вийшла в серпні 2002 року, присвячена важким трудовим будням американського гангстера 30-х років ХХ століття. Популярний жанр, що поєднує тривимірний екшен і автосимулятор, автентична атмосфера кримінальних американських міст того часу, а також відмінно продуманий сюжет - швидко завоювали грі армію шанувальників. Багато хто називав цей бойовик з доброї часткою історії і харизматичними персонажами культовою грою початку 2000-х років, і фанати з нетерпінням чекали продовження. Розробники з 2K Czech анонсували ще в 2007 році сіквел під назвою "Мафія 2", системні вимоги до якої наведено нижче. Гру "Мафія: Місто Втрачених Небес" іноді називають «клоном GTA», що не заважає їй залишатися яскравим представником жанру.

"Мафія 2": системні вимоги, опис

"Мафія 2": системні вимоги на ПК

Вимоги до комп'ютерів на момент випуску гри в серпні 2010 року були не такі вже й високі. На жаль користувачів інших ОС, "Мафія 2" підтримує лише 2 системи: популярну для більшості Windows, починаючи з другого сервіс-пака версії ХР, і Mac OS X. Вимоги до процесора мінімум з 2 ядрами теж не особливо дивує ігрове співтовариство, бо якісна графіка вимагає значну потужність від персонального комп'ютера.

Для гри на мінімальних графічних налаштуваннях досить GeF orce 8600 від компанії Nvidia або ATI Radeon HD2600 PRO від AMD з чвертю гігабайти пам'яті. Для комфортної гри з усіма принадами відображення потрібно не гірше GeForce 9800 GTX або її аналогу з лінійки видеокарточек ATI. Достатнім про ъ емом оперативної пам'яті заявлені 15-2 Гб. Встановлена гра "Мафія 2", системні вимоги якої нас цікавлять, займає щонайменше 8 Гб на вінчестері. Втім, для тимчасових файлів може знадобитися ще 2-3 Гб, що за сучасними мірками не багато. Звукова карта, відповідна під Direct X версії 9.0 миша, клавіатура або джойстик під Windows — стандартні вимоги для більшості ігор, як і для "Мафії 2". Гра також доступна для PS3 і Xbox360 в окремих виданнях.
"Мафія 2": системні вимоги, опис

Що всередині?

Що приховує у собі коробочка з оптичним DVD-диском всередині? Згідно сюжетом і візуального оточення описані 40-е і 50-е роки все в тих же горезвісних кримінальних містах Америки. Проте ніякого зв'язку з історією, розказаної в першій частині, немає. Тим не менш геймплей і ролики захоплюють з самого початку. Відображення об'єктів на високому рівні, показує прекрасну роботу дизайнерів і 3d-програмістів. Світ навколо готовий відгукуватися на наші дії яскраво і реалістично. Це вражає у грі "Мафія 2", системні вимоги якої досить демократичні при такій картинці .

Навіть поліцейські, вічно прогулювали стрільбищі в інших іграх тут не просто так носять свої значки. Єдине, що можна поставити місцевим правоохоронцям — це корупцію і звичну лінь вести тлумачний розшук злочинця . Можна легко уникнути відповідальності і переслідування «домовившись» по телефону або змінивши одяг, вибір якої, втім, не так вже й великий. Що до завдань і проходження, виникає відчуття, що розробники заощадили на авторів сценарію на догоду графіку. Через півгодини гри стає зрозуміло, що очікування різноманітності додаткових квестів і заміських підробітків не оправд ались . Взагалі місто трохи менше, ніж було заявлено, не можна купити квартиру або машину, режим прогулянки скасували, залишилися тільки досить однотипні місії зі слабо «прикрученими» до сюжету описами.
"Мафія 2": системні вимоги, опис

Післясмак

Для більшості шанувальників першої частини друга стане як мінімум невеликим розчаруванням. Втім, для бойовика з реалізацією вільної волі "Мафія 2" виглядає досить переконливо, в основному завдяки хорошій промальовуванні і адекватної фізики авто і предметів оточення.

Популярі новини
Загрузка...