Neverwinter Online: системні вимоги для гри

286 0 Новини високих технологій

У будь-якій грі важливо знати необхідні технічні характеристики для того, щоб комфортно насолоджуватися її проходженням на комп'ютері. В Neverwinter Online системні вимоги відрізняються гнучкістю. Проект створено в чудових тонах з красивими елементами ігрового світу і графікою. При цьому розробники зуміли домогтися оптимізації високого рівня, і навіть на слабких комп'ютерах він може запуститися без проблем.

Загальний огляд

Дана комп'ютерна розробка вийшла в кінці 2013 року і за короткий період зуміла зібрати армію фанатів. Класична ММОРПГ включає в себе окремі локації з вільним пересуванням по ним. Гравець створює персонаж, прокачує його до максимального рівня і починає проходити високорівневий контент, при цьому постійно покращуючи героя. Користувачі придумують унікальні Neverwinter Online-білди для ПВП і ПВЕ, б'ються на аренах, беруть участь у масштабних битвах, штурмують цитаделі з босами. Все це створює неповторну атмосферу всередині проекту.
Neverwinter Online: системні вимоги для гриТехнічні характеристики

Якщо подивитися для Neverwinter Online системні вимоги, то мінімальними параметрами повинен відповідати будь-який комп'ютер. Для запуску з низьким набором налаштувань необхідний гігабайт оперативної пам'яті, процесор будь-якої марки з тактовою частотою 2 Ггц і відеокарта 128 mb NVidia GeForce 6800 або ATI Radeon X850. Рекомендовані параметри всього в два рази вище, якщо не вважати графічного процесора. Тут варто 512 Мегабайт пам'яті і моделі вищих зразків. Ці вимоги дещо занижені, адже якщо врахувати останні оновлення та кількість онлайну, то будуть присутні гальмування. Краще мати більш високі параметри комп'ютера, ніж зазначені в Neverwinter Online системні вимоги. Тоді можна насолоджуватися комфортною грою.
Neverwinter Online: системні вимоги для гриЧим виділяється проект

На ігровому ринку на даний момент рідко можна зустріти гру, де в умовно безкоштовної моделі реальні вкладення зовсім не обов'язкові. Ця ММОРПГ розірвала всі канони жанру і показала, що цілісний світ зовсім не обов'язковий для створення інтересу великої аудиторії. Розробники вдало впровадили одну з найстаріших фентезі всесвітів у віртуальний світ, оптимізували, зовні прикрасили - і результат перевершив всі очікування. Щодня реєстрацію проходять тисячі користувачів і починають свою пригоду тут. Фанатам «Саги про Дзирите» дали можливість пограти за темних ельфів. Класове і расова розмаїтість, система прокачування, квести, низькі для Neverwinter Online системні вимоги – все це створило унікальний світ, в якому хочеться проводити вільний час і розважатися.

Популярі новини
Загрузка...