Новини високих технологій
» » Гра "Доту 2": системні вимоги

Гра "Доту 2": системні вимоги

19-04-2017, 22:59
761
У сучасному світі багатокористувацькі комп'ютерні ігри завоювали особливу популярність, так як інтернет-з'єднання зараз є неймовірно швидким і надійним. Серед них однією з найбільш популярних на сьогоднішній день є «Доту 2». Системні вимоги до цього проекту будуть детально розглянуті в даній статті. Вивчивши її, ви зможете зрозуміти, чи вийде у вас запустити цю гру на вашому комп'ютері. Варто відзначити, що "Доту 2" - найкращий вибір, якщо ви хочете познайомитися з жанром МОВА (багатокористувацька бойова арена). Системні вимоги до цієї гри не так високі, але вам все ж варто поглянути на них самостійно.

Що це за гра?

В першу чергу вам варто дізнатися, що являє собою «Доту 2». Системні вимоги – це дуже важливий показник, однак якщо вам не сподобається суть самої гри, то і вимоги до неї вам не потрібні. Отже, в "Доті 2" існує величезна кількість найрізноманітніших персонажів, серед яких ви вибираєте будь-якого і проводите за нього короткий (зазвичай не більше двох годин) бій, прокачуючи його до максимального рівня. Тут акцент робиться на майстерному опануванні одного персонажа. Адже якщо ви будете проводити багато коротких боїв за різних героїв, ні одного з них ви не зможете освоїти досконало, а це значить, що успіху досягти не вийде.

Вас зацікавила гра «Доту 2»? Системні вимоги будуть описані нижче, так що ви зможете дізнатися, чи піде вона на вашому комп'ютері, якщо ви захочете її встановити.

Мінімальні показники

Як і всі комп'ютерні ігри, "Доту 2" системні вимоги має мінімальні і рекомендовані. Мінімальні – це ті вимоги, яким повинен відповідати ваш комп'ютер, якщо ви хочете запустити гру на мінімальних налаштуваннях. В цьому випадку вам знадобляться процесор з частотою не менше 3 гігагерц, хоча б один гігабайт оперативної пам'яті і відеокарта з пам'яттю не менше 128 мегабайт. Не забувайте також про те, що вам потрібно мати як мінімум два з половиною гігабайти незайнятого місця на диску вашого комп'ютера перед установкою.
Такі для гри «Доту 2» мінімальні системні вимоги. Однак вам не варто сподіватися на високу продуктивність і якість, якщо ваш комп'ютер підходить тільки під описаний вище мінімум.

Рекомендована конфігурація

Щоб запустити гру на максимальних налаштуваннях і не турбуватися про якість, вам потрібно мати двоядерний процесор з частотою кожного ядра не менш 2.4 гігагерца, оперативну пам'ять в розмірі двох гігабайт, а також відеокарту з пам'яттю 256 а ще краще – 512 мегабайт.
Цікаво по темі
"Мафія 2": системні вимоги, опис
"Мафія 2": системні вимоги, опис
Гра "Мафія: Місто Втрачених Небес", що вийшла в серпні 2002 року, присвячена важким трудовим будням ...
Mafia 2: системні вимоги та рекомендації
Mafia 2: системні вимоги та рекомендації
Будь ігровий проект володіє своїми індивідуальними вимогами до технічного обладнання. Враховуючи, що ...
Гра Skyforge: системні вимоги, подробиці та рекомендації
Гра Skyforge: системні вимоги, подробиці та рекомендації
Багатокористувацькі ігрові проекти продовжують радувати своїх шанувальників і пропонують їм нові світи ...
Основні герої. «Доту-2»: список і особливості персонажів
Основні герої. «Доту-2»: список і особливості персонажів
У грі Dota 2 присутня велика кількість найрізноманітніших героїв, які володіють унікальними здібностями...
The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри
The Elder Scrolls Online: системні вимоги до гри
У даній статті ми наводимо характеристики комп'ютера (ноутбука), необхідного для комфортної гри в TES:Online.
Neverwinter Online: системні вимоги для гри
Neverwinter Online: системні вимоги для гри
Проект Neverwinter Online визнаний кращою грою 2014 року. Ця онлайн-гра підкорила серця багатьох фанатів фентезі і досі є однією з найпопулярніших