Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради

106 0 Новини високих технологій

Мобільний банк став однією з найбільш затребуваних послуг у власників пластикових карт. Дізнаватися відомості за рахунками в режимі онлайн і користуватися послугами без обмежень хочуть практично всі, у кого є кредитки. Але як встановити мобільний банк, залишається загадкою майже для половини клієнтів. Способи установки програми і тарифи послуги відрізняються в залежності від фінансової організації.

СМС-оповіщення в Ощадбанку

У найбільшому банку країни послугою користуються майже 78% власників карток. Не всі воліють платний тариф. "Економний" пакет послуг дозволяє здійснювати операції в "Ощадбанку Онлайн" і швидкі перекази без списання щомісячної комісії. За "Повний" пакет послуг клієнти повинні щомісяця залишати на балансі картки 30 або 60 рублів (в залежності від типу дебетової картки). Як встановити мобільний банк Сбербанку, так і видалити послугу клієнти можуть в офісі і через службу підтримки. У терміналі можливо підключити СМС-інформування або редагувати його, змінивши тарифний план.

Установка послуги у відділеннях та по телефону

Як встановити мобільний банк Сбербанку у відділенні організації або через службу підтримки? У першому випадку слід взяти з собою паспорт і картку. Після візиту до відділення надає клієнт документи оператору, диктує номер телефону для прив'язки. Оператор видає копію заяви.
Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради
При другому варіанті слід пройти ідентифікацію. Для цього власник картки повинен назвати Ф. В. О., прописку, дані паспорта та кодове слово. Необхідно мати картку під рукою, оскільки потрібно її номер, термін дії. Прив'язка номера телефону в службі підтримки займає не більше 10 хвилин.

Якщо власник хоче редагувати мобільний банк, він повинен виконати ті ж дії. Термін зміни СМС-оповіщення займає не більше 24 годин. Про виконання операції приходить повідомлення з номера 900.

Підключення послуги в терміналі Ощадбанку

Більшість клієнтів Ощадбанку для підключення інформування по СМС користуються пристроями самообслуговування. Це набагато зручніше. Як встановити мобільний банк Ощадбанку на телефон або в терміналі, описано нижче:
 • вставити карту в пристрій і ввести код;
 • перейти в розділ "Інформація і сервіси";
 • натиснути на "Мобільний банк";
 • перейти на потрібний пакет;
 • набрати номер;
 • перевірити результат;
 • підтвердити операцію, якщо все введено вірно.
 • Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради
  Після виконання дій термінал видає чек, в якому зазначаються особливості підключення мобільного банку. Повідомлення про прив'язку номери приходить протягом 24 годин з моменту виконання послуги. Якщо СМС не прийшло, слід направити слово "ДОВІДКА" на номер 900. У відповідному повідомленні має прийти відповідь від Ощадбанку, в якому описуються можливості доступні клієнту.

  "SMS-Банк" для власників карт "Тінькофф"

  Клієнти першої в Росії фінансової організації без відділень можуть користуватися послугою відразу після отримання кредитки. Але це не всі переваги послуги. На відміну від інших фінансових організацій, щоб встановити мобільний банк "Тінькофф", власнику картки достатньо просто активувати платіжний засіб. Послуга підключається автоматично. Клієнтові приходить повідомлення від "Тінькофф" після підключення мобільного банку.

  Якщо підключення "SMS-Банку" не настало протягом 24 годин з моменту активації кредитної картки, слід звернутися в службу підтримки. Іноді операція може виконуватися з затримками, наприклад, при технічний збій. У такому випадку варто почекати 1-2 дня або повторити операцію знову. Клієнт повинен буде оплачувати повідомлення про списання з карти в розмірі від 39 рублів щомісяця. До 2010 року ті, хто користувався картками "Тінькофф", отримували оповіщення безкоштовно. В даний час послуга "SMS-Банк" є платною.
  Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради
  Безкоштовні повідомлення приходять лише тим, хто відключив інформацію про рух по рахунку карти. В такому випадку "SMS-Банк" сповіщає клієнта тільки про необхідності вносити платежі за кредиткою або споживчими позиками.

  Оповіщення по карті для клієнтів "ВТБ 24"

  Для власників пластикових карт "ВТБ 24" доступно 2 пакету підключення СМС-повідомлень:
 • "Базовий". Він надається клієнтам абсолютно безкоштовно. В рамках пакету безкоштовних повідомлень власники карт могли оплачувати покупки в інтернеті і отримувати повідомлення при здійсненні операцій в онлайн-банку. Але повний доступ до відома за рахунками і картками в рамках послуги недоступний.
 • "Карти +". Цей пакет клієнти повинні регулярно оплачувати в розмірі 59 рублів в місяць. За допомогою платних СМС власники карток отримують інформацію не тільки про рахунках, але і про операції в "ВТБ-онлайн". Крім того, пакет "Карти +" дозволяє підключити повідомлення на 2 номери одночасно без додаткової плати.
 • Інструкція по установці мобільного банку "ВТБ 24"

  Як встановити мобільний банк "ВТБ 24"? Найпростіше підключити послугу через інтернет. Операція займає не більше 5 хвилин. Пакет послуг СМС стане доступний протягом доби після активації сервісу.
  Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради
  Як встановити мобільний банк через "ВТБ-онлайн" (інструкція):
 • На головній сторінці знайти "Профіль та Пакет послуг".
 • Перейти на «SMS та e-mail сповіщення».
 • Визначитися з пакетом СМС: платні або без оплати. Якщо клієнт вибирає пакет послуг "Карти +", то він повинен вибрати рахунок, з якого щомісяця буде списуватися комісія за послугу. За замовчуванням вибирається рахунок картки MasterCard.
 • В режимі "Налаштування" вибрати періодичність повідомлень.
 • Перейти на "Додати номер" для підключення 2 телефонів одночасно. Після цього слід вибрати "Налаштувати оповіщення", ввести номер телефону та підтвердити операцію.
 • Клієнти "ВТБ 24" можуть додати автоматичні сповіщення не тільки по СМС, але і за адресою електронної пошти. Для цього слід вибрати рядок "Додати пошту". В онлайн-банку власники карток мають можливість переглянути всі повідомлення в рамках пакета. Вони знаходяться в розділі "Історія".

  Установка оповіщень для карт Пошти Банку"

  СМС-інформування для клієнтів "Пошти Банку" так само є доступною опцією. Тариф на послугу фіксований для всіх клієнтів і становить 49 рублів в місяць. Але для тих, хто вперше користується мобільним банком, є привілеї. Для нових клієнтів передбачено пільговий період: протягом перших 2-3 місяців (залежно від типу картки) вони можуть користуватися СМС-інформування без оплати.
  Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради
  Встановити мобільний банк "Пошти Банку" можна тільки в одному з відділень. Для цього власник картки повинен взяти з собою паспорт і платіжний засіб. Без документа, що посвідчує особу, операція неможлива. Як встановити мобільний банк, так і відключити або змінити його клієнти можуть лише у відділеннях організації. При дзвінку в службу підтримки власники карток мають можливість залишити заявку на зміну статусу або редагування при наявності збою після підключення.

  Особливості послуги СМС-розсилки "Пошта Банку"

  Інформування від "Пошта Банку" дозволяє дізнаватися в режимі онлайн баланс рахунків і карток, користуватись послугою без обмежень, відправляти миттєві перекази по системі "P2P". Якщо у клієнта немає можливості звернутися в офіс організації, він може відвідати одну з точок продажу. Вони розташовуються в торгових центрах, на зупинках громадського транспорту, у великих муніципальних установах. При собі слід мати паспорт і картку.
  Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради
  Наявність мобільного банку передбачає отримання повідомлень за рахунками і картками, а так само виконання операцій в режимі онлайн. Але організація може виробляти розсилку з рекламними пропозиціями навіть тим клієнтам, які відмовились від підключення послуги. Якщо у клієнта не виникало бажання встановити додаток мобільний банк, а СМС з рекламою все одно приходять, він може відмовитися від розсилки, зателефонувавши за телефоном служби підтримки.

  Проблеми мобільного банку

  Не завжди установка успішно виходить з першої спроби. Іноді клієнти стикаються з такими проблемами:
 • відсутність СМС про активації сервісу;
 • повідомлення про операції приходять із запізненням;
 • невірно вказаний номер телефону;
 • повідомлення надходить, але не відкривається.
 • Що робити, якщо СМС не приходить?

  Проблеми з повідомленнями від банку, як правило, пов'язані з технічним збоєм. Але в будь-якому випадку клієнтові варто якомога швидше вирішити питання з картою, щоб не платити за послугу, якою він фактично не користується. Як встановити мобільний банк на телефон, щоб все працювало, в таких випадках?
  Мобільний банк: як встановити, налаштувати і практичні поради
  При відсутності СМС про активацію протягом доби слід здійснити будь-яку операцію по карті або скористатися інтернет-банком. Якщо клієнту надійде повідомлення, значить, послуга працює коректно. Якщо повідомлення після оплати або внесення коштів на картку приходить із запізненням більше 5 хвилин, рекомендується перевірити пам'ять телефону. Вона може бути заповнена повністю або частково. Це відбивається на роботі сервісу. Відсутність вільної пам'яті в телефоні - також одна з причин того, чому повідомлення приходить, але не відкривається. Затримка повідомлень ще виникає у разі слабкого сигналу стільникового зв'язку. Якщо немає проблем з мережею, слід зателефонувати за телефоном гарячої лінії банку. Іноді клієнти помилково повідомляють чужий або неправильний номер телефону, в результаті СМС про операції по карті надходить іншій людині. У такому випадку слід негайно звернутися в фінансову організацію для відключення некоректного номери. Слід взяти паспорт і картку. У деяких банках (Ощадбанк і "Тінькофф") редагувати операцію можна за телефоном служби підтримки.

  Популярі новини
  Загрузка...