Новини високих технологій
» » Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис

Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис

12-03-2017, 19:43
10 898
Оплатити з рахунку мобільного телефону зв'язок іншого номера досить просто: потрібно бути абонентом компанії «Київстар». Переміщати кошти між рахунками однієї мережі можуть всі користувачі сім-карт даного оператора. Детальніше про умови, вартості та порядку виконання переказу буде розказано в цій статті.

Опис послуги

Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар» - з таким питанням доводиться стикатися багатьом абонентам. Адже поповнювати рахунок дистанційно досить зручно і легко. Не завжди існує можливість відвідати салон зв'язку або дійти до терміналу, щоб внести грошові кошти на баланс. У цьому випадку можна попросити родичів або друзів поділитися своїм балансом. Принцип використання послуги наступний: людина, яка ініціює переказ, набирає на своєму гаджеті певний запит, в якому конкретизує, кому і яку суму слід перерахувати. Потім при необхідності підтверджує переклад. Після цього два абонента (який переклав і той, кому перевели гроші) отримують текстове повідомлення про виконання операції.


Особливості

Послуга «Переказ грошей» («Київстар») має ряд особливостей, про які слід уточнити заздалегідь, напередодні здійснення операції з передачі грошових коштів. Клієнти, сім-карта яких була придбана після жовтня 2013 року, отримують право скористатися послугою тільки після того, як розмір витрат на послуги зв'язку буде дорівнює або більше сорока гривень (особи, які придбали номер до цього місяця, можуть користуватися послугою без всяких «але»). Після закінчення двох діб після того, як буде досягнутий необхідний максимум за витратами, абонент отримає доступ до такої послуги. Про це абонент буде проінформований через СМС-повідомлення. Якщо воно не надійшло, то має сенс проконсультуватися з фахівцем контакт-центру. Перерахування грошових коштів з рахунку на номери абонентів-контрактників з кінця березня 2015 року не проводиться. Послуга «Переказ грошей» («Київстар») передбачає необхідність підтвердження переказу тільки в одному випадку, якщо сума, яку абонент хоче перевести зі свого номера, перевищує двадцять гривень (тобто при спробі перекладу 21 гривні буде необхідно виконати дод. операцію). Кожен переклад оподатковується комісією. Її розмір становить 3 гривні (з урахуванням необхідних відрахувань у Пенсійний фонд). Для тарифного плану «Професіонал» комісія за переказ буде в три рази нижче, і складе всього одну гривню, за умови, що перерахування грошей проводиться клієнту з передплатної системою розрахунків. На рахунку чоловіка, який виконує переклад, повинно залишатися не менше трьох гривень (з урахуванням комісії). Як перевірити гроші на «Київстарі» і переконатися, що переклад можливий? Для перевірки балансу використовується стандартний запит *111#.

Обмеження на перекази

Клієнт може перерахувати на інший номер своєї мережі суму, не менше однієї гривні. В рамках одного переказу не допускається перерахування суми понад двісті гривень. Перераховувати можна тільки цілі суми, копійки при перекладі не беруть участь. Той, хто отримує платежі, повинен пам'ятати, що за добу може бути прийнято не більше 10 перекладів (незалежно від того, від одного абонента надходять платежі або від декількох). Перерахування коштів з телефону на телефон «Київстар» в рамках одного місяця не має перевищувати 10000 грн. В іншому випадку у виконанні операції буде відмовлено.

Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»?

Послідовність дій при виконанні перекладу на суму менше 20 гривень та більше цієї суми мало чим відрізняється. У першому випадку, коли потрібно перевести, наприклад, 15 гривень, не потрібно виконувати підтвердження. Слід на своєму номері набрати запит: *124*SSS*380NNNNNNNNN# . Під SSS мається на увазі сума переказу, під 380NNNNNNNNN - номер одержувача платежу. Після цього у випадку, якщо переклад відповідає ряду умов, він буде виконаний. Обидва клієнта (відправник і одержувач) дізнаються про це через текстове повідомлення.
Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар», якщо сума переказу становить 21 гривню і вище? Для початку потрібно повторити такий же запит - *124*SSS*380NNNNNNNNN# . Після цього у відповідному повідомленні абонент-ініціатор перерахування коштів отримає інформацію про суму переказу і номер одержувача. У разі якщо все вірно, слід підтвердити виконання операції та набрати *125#. Після цього також надійде повідомлення про виконання платежу тому, хто його відправляв, і повідомлення про надходження коштів клієнту, чий номер був вказаний у запиті.

Висновок

В даній статті було розглянуто питання про те, як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар», а також наведено опис деталей виконання даної операції і фінансові умови. При виникненні труднощів із здійсненням цієї дії слід звертатися на лінію підтримки клієнтів оператора будь-яким зручним способом.
Цікаво по темі
Як скинути з "Лайфу" на "Лайф" гроші на Україні і в Білорусі
Як скинути з "Лайфу" на "Лайф" гроші на Україні і в Білорусі
У цій статті ми будемо розглядати оператора "Лайф", а якщо бути точніше, то інструкцію, як скинути з "Лайфу" на "Лайф" гроші. Так, така можливість є,
МТС, "Поділися балансом" - що це за послуга і як нею скористатися?
МТС, "Поділися балансом" - що це за послуга і як нею скористатися?
У кожної людини може виникнути ситуація, коли гроші на рахунку закінчилися і немає можливості внести ...
Як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція
Як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція
Абоненти "Лайфу" можуть користуватися послугою переказу коштів зі свого балансу на інший. Вона є дуже корисною, адже коли вам потрібно терміново
Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей
Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей
У цій статті ми детально розберемо, як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей жителям України. Дана операція допоможе врятуватися вам в той момент, коли