Мобільний переклад: як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші?

783 0 Новини високих технологій

Жителі Білорусі та України, що використовують послуги стільникового зв'язку оператора «Лайф», можуть скористатися послугою переказу коштів між рахунками. Подібна функція може виявитися дуже корисною, коли на рахунку не вистачає коштів, а скористатися послугами зв'язку необхідно. Як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші? Які умови використання цієї послуги? Дані питання будуть розглянуті нижче, у поточній статті.

Мобільний переклад: як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші?

Переказ грошей з «Лайфу» на «Лайф»: кому доступна послуга?

Скористатися послугою мобільного перекладу можуть всі абоненти за умови, що їх номер на момент здійснення операції перерахування грошових коштів активний і має позитивний баланс. Важливо пам'ятати, що послуга є платною, таким чином, необхідно на рахунку мати не тільки суму, яку планується перерахувати іншому абоненту «Лайфу», але і кошти, які підуть на оплату комісії. Поповнення рахунку «Лайф» не здійснюється, якщо номер клієнта має статус «Заблокований», незалежно від тієї причини, по якій він був заблокований.

Умови перерахування грошових коштів між рахунками

Мобільний переклад: як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші?
Перед тим як користуватися цією послугою, слід ознайомитися з її умовами, так як на відміну від багатьох стільникових операторів «Лайф» має деякі нюанси.
 • Переказ грошей здійснюється з номера абонента на бонусний рахунок іншої людини, що використовує аналогічну сім-карту. Таким чином, основні засоби клієнта при перекладі для іншого абонента будуть бонусними коштами.
 • Враховуючи раніше згаданий пункт, слід зазначити, що термін життя отриманих грошей складає всього п'ятнадцять днів. Під цим мається на увазі, що витратити кошти потрібно саме в цей період. В іншому випадку вони будуть видалені з номера особового рахунку.
 • Поповнення рахунку «Лайф» може здійснюватись в рамках встановленого ліміту: за один тиждень можна перевести не більше 15 рубля (для абонентів України обмеження дещо інше - за одну добу можна перевести не більше 500 гривень).
 • Для власників тарифного плану «Супер Лайф» послуга недоступна перерахування грошей з балансу. При цьому отримувати кошти, перекладені з інших рахунків, вони можуть.
 • Розмір комісії

  Як вже говорилося раніше, послуга мобільного перекладу передбачає певну комісію. Як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші, не оплачуючи додаткових коштів? Всі варіанти перерахування коштів на інший номер мають встановлений розмір комісії, уникнути оплати якої не вдасться. Зважаючи на це необхідно на рахунку мати суму, якої буде достатньо для її оплати.
  Мобільний переклад: як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші?
  Для жителів України розмір обов'язкового платежу складе 1-2 гривні. Для Білорусі сума комісії буде залежати від самого перекладу. Подробиці можна уточнити при його проведенні.

  Як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші (варіанти для жителів України)?

  Абоненти стільникового компанії «Лайф», що знаходяться на території України, можуть скористатися кількома способами для здійснення перерахування коштів на рахунки своїм знайомим і друзям. У їх числі:

 • сервісне меню, що викликається USSD-запитом *124# (у списку пунктів меню потрібно вибрати «Переказ балансу», а потім слідувати інструкціям, які з'являтимуться на екрані гаджета);
 • надсилання текстового повідомлення на номер 124 (у тексті СМС потрібно прописати слово «ПЕРЕКЛАД», далі вказати номер телефону людини та суму, яку слід перерахувати на його рахунок);
 • введення короткого запиту для миттєвого перекладу *111*номер*сума#.
 • Варіанти перерахування коштів для абонентів «Лайф» (Білорусь)

  Як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші? Якщо сім-карта зареєстрована в мережі зазначеного вище оператора на території Білорусі, то вам доступні два способи:
  Мобільний переклад: як скинути з «Лайфу» на «Лайф» гроші?
 • відправлення USSD-команди *120*1# (на екрані відобразиться сервісне меню, в якому слід вибрати «Переказ балансу», а потім виконати всі дії, про які буде згадано в електронній інструкції);
 • відвідування веб-порталу послуги (на офіційному сайті стільникового оператора є посилання для переходу на платіжний портал, за допомогою якого також можна здійснити передачу грошових коштів на рахунок іншої людини).
 • Висновок

  З питанням про те, як перекинути гроші з «Лайфу» на «Лайф», ми розібралися раніше: існує кілька варіантів, які відрізняються для жителів України і Білорусі. При цьому варто також звернути увагу, що отримані «в дар» кошти не можуть використовуватися для сплати щомісячних платежів за тарифним планом. Їх можна витратити на оплату дзвінків, повідомлень та інтернету.

  Популярі новини
  Загрузка...