Новини високих технологій
» » Гроші не прийшли на "Яндекс.Гроші" - що робити? Як переводити гроші на "Яндекс.Гроші"

Гроші не прийшли на "Яндекс.Гроші" - що робити? Як переводити гроші на "Яндекс.Гроші"

24-01-2018, 13:31
561
Тисячі людей є активними користувачами системи «Яндекс.Гроші». Гроші не прийшли на вказаний рахунок – ситуація, з якою може зіткнутися кожен. Зазвичай операції здійснюються швидко і чітко, але можливі збої. Слід розібратися в причинах, за якими це може статися.

Гроші не прийшли на «Яндекс.Гроші»: можливі причини

Припустимо, що сталася затримка з зарахуванням коштів. Як бути, якщо гроші не прийшли на «Яндекс.Гроші»? Для початку слід встановити причину події. Найпоширеніші з них перераховуються нижче.


Проблеми з терміналом. Помилка в реквізитах. Вихід з ладу сервера системи. Перевищення ліміту на залишок коштів. Не варто побоюватися того, що гроші просто зникнуть, так як подібного трапитися в принципі не може. Кошти знаходяться десь в дорозі. Залишається лише дізнатися їх місцезнаходження та вжити необхідних заходів.

Перевищення ліміту

Гроші не прийшли на «Яндекс.Гроші»? Не можна забувати про те, що для деяких типів гаманців діють ліміти на залишок коштів. Скажімо, дуже низькі ліміти встановлені для користувачів, які не пройшли процедуру ідентифікації. Система не зможе провести зарахування грошей на рахунок, якщо підсумкова сума виходить за рамки допустимого.
Що ж станеться з коштами в подібній ситуації? Гроші «зависнуть» на транзитному рахунку. Зарахування відбудеться лише тоді, коли гаманець звільниться допомогою здійснення платежів або виведення.


Помилка в реквізитах

Гроші не прийшли на «Яндекс.Гроші»? В першу чергу необхідно переконатися в тому, що реквізити гаманця були вказані вірно. Помилка при наборі реквізитів – найпоширеніша причина «пропажі» коштів.
Як вчинити, якщо гроші випадково були відправлені іншому одержувачу? У подібній ситуації користувачеві рекомендується невідкладно звернутися в службу підтримки. Якщо людина, на рахунок якого були зараховані кошти, ще не встиг вивести їх або витратити, то проблема вирішиться легко. Співробітники служби підтримки просто відправлять переклад за правильним реквізитами. Звичайно ж, користувачеві доведеться довести, що відправником коштів є саме він. Це легко зробити за допомогою скана чека терміналу. Тому ніколи не варто позбавлятися від нього раніше, ніж гроші приходять на рахунок. Винятком є транзакція, здійснена через особистий кабінет на сайті. У цьому випадку доводити нічого не доведеться, так як співробітники системи і так мають доступ до всієї необхідної інформації.

Проблеми з терміналом

Припустимо, що з лімітом та реквізитами все в порядку. Чому не приходять гроші на «Яндекс.Гроші»? Якщо переклад здійснено за допомогою терміналу, то може допомогти звернення в компанію, яка займається його обслуговуванням. Контакти служби підтримки можна знайти на чеку. Зв'язавшись з фахівцями фірми, потрібно уточнити місцезнаходження грошей у них.
Найчастіше проблема вирішується протягом одного-двох годин. У більшості випадків для цього достатньо телефонного дзвінка. Якщо співробітники служби підтримки повідомлять, що кошти пішли, доведеться звернутися до фахівців «Яндекс.Грошей». Користувач повинен буде вказати компанію-відправника, назвати суму і час перекладу.

Проблеми на сервері

Переклад на «Яндекс.Гроші» не прийшов, і проблема полягає не у реквізитах, ліміті або роботі терміналу? Не можна скидати з рахунків і можливі збої на сервері системи. Не виключено, що транзакція не була проведена. Розібратися з цією проблемою допоможе звернення до служби технічної підтримки.

Корисна інформація

Телефони служби підтримки «Яндекс.Грошей» вказані на офіційному сайті. Також для звернення за допомогою, можна скористатися спеціальною формою на сайті. Співробітники служби відповідають на запитання користувачів цілодобово, у вихідні та святкові дні робота не припиняється. У більшості випадків потрібно скан чека, який підтверджує здійснений переклад. При його відсутності користувачеві може бути відмовлено в допомозі.

Як переводити гроші

Як поповнити «Яндекс.Гроші»? Очевидно, що після реєстрації гаманець порожній. Для його поповнення можна вдатися до будь-якого із способів, які перераховуються нижче.
Переказ з картки будь-якого банку (MasterCard, Visa, Maestro). При цьому з вас буде утримана комісія за поповнення, яка складе 1 %. Переклад через пункт поповнення, скажімо, салон «Евросеть», Ощадбанк. Відправка коштів з банківського рахунку. Розмір комісії залежить від банку. Переклад з балансу мобільного телефону. Номер повинен бути прив'язаний до гаманця. Відправка коштів через інтернет-банкінг. Користувач повинен бути клієнтом банку, що пропонує таку послугу. Переклад з Qiwi, Webmoney. Система «Місто», "Пошта Росії", Contact, Unistream. Як поповнити «Яндекс.Гроші»? Якщо користувач планує активно користуватися гаманцем, йому варто подумати про прив'язку до нього своєї банківської картки. Кошти списуватимуться безпосередньо з неї, операція буде займати не більше хвилини.

З банківської картки, мобільного

Поповнення з карти або балансу мобільного – зручні і швидкі способи здійснення транзакції. Як переводити гроші на «Яндекс.Гроші» з банківської картки? Для здійснення транзакції необхідно вибрати в полі «Звідки», потім вказати пункт «З банківської картки». Далі потрібно ввести номер картки, код CVC/CVV (він знаходиться на зворотному боці картки), термін дії. Потім необхідно буде вказати, куди перевести кошти, після чого вибирається пункт «Поповнити». Сума з'явиться в електронному гаманці через кілька хвилин після того, як користувач підтвердить своє бажання здійснити операцію. Для цього потрібно ввести код, який буде відправлений йому СМС-повідомленням. Як переводити гроші на «Яндекс.Гроші» з балансу мобільного телефону? Номер повинен бути прив'язаний до гаманця. Користувачеві досить буде вказати суму, яку він бажає перевести. Обов'язково варто звернути увагу на комісію, яка може виявитися досить високою. Розмір її може досягати 16 %. Також важливо враховувати, що дану послугу готові надати не всі оператори. Перевести гроші з балансу мобільного телефону зможуть абоненти "Білайн", "Мегафон", МТС і "Теле2".
Цікаво по темі
Як перевести гроші з PayPal на карту Ощадбанку?
Як перевести гроші з PayPal на карту Ощадбанку?
Сьогодні для виведення коштів на банківську карту не потрібно посередник, що значно прискорило цей процес. Достатньо виконати кілька нескладних дій,
Чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші"?
Чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші"?
Практично всі перекази між гаманцями проводяться миттєво, а якщо у вас є проблеми та питання, завжди можна їх поставити службі підтримки.
Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис
Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис
Оплатити з рахунку мобільного телефону зв'язок іншого номера досить просто: потрібно бути абонентом ...
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
Згідно з останніми даними, більше 22 мільйонів користувачів віддали свою перевагу саме платіжній системі "Яндекс.Гроші". Здійснювати оплату за