Новини високих технологій
» » Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?

Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?

22-01-2017, 22:27
4 794
Стільниковий оператор «Київстар» разом з іншими популярними сучасними компаніями, що надають послуги мобільного зв'язку, дозволяє здійснювати переказ коштів між рахунками. Якщо вам потрібно поповнити баланс друга, колеги або перерахувати гроші на рахунок родичам, у яких немає можливості на поточний момент часу зробити це самостійно, то подібна опція буде для вас як не можна до речі. Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар» і на яких умовах це можна зробити, буде розказано в поточній статті.

Хто може скористатися послугою переказу?

Всім абонентам стільникового оператора «Київстар» доступна розглянута нами послуга. При цьому для тих людей, які придбали сім-карту після жовтня 2013 року, діє якесь умова, після виконання якого буде доступний функціонал з переказу коштів на рахунок іншого абонента.
На яких умовах можна переслати гроші з телефону на телефон («Київстар»)? Перераховувати кошти з балансу можна тільки в сумі, кратній одиничці (тобто тільки ціле число, копійки в перекладі не можуть брати участь). Після виконання операції з поповнення рахунку іншої людини на балансі ініціатора повинно залишитися не менше трьох гривень. В іншому випадку перерахування коштів не буде виконано. При здійсненні транзакції важливо пам'ятати про те, що існує мінімальне і максимальне значення суми переказу. У першому випадку це значення – 1 гривня, у другому- 200 гривень. Незалежно від того, яку суму ви плануєте перерахувати своєму другові на рахунок, буде утримана комісія. Її розмір становить 3 гривні. Таким чином, щоб операція була виконана коректно, слід на балансі мати: суму переказу + розмір комісії (3 грн.) + мінімальний залишок на балансі після перекладу (3 грн.). Отримуюча сторона може приймати переклади не більше 10 разів на добу. При виконанні одинадцятого перерахування система видасть відповідне попередження. Умова застосовується навіть до ситуацій, коли ініціаторами перекладу є кілька абонентів.

Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»?

Після ознайомлення з умовами перерахування коштів з балансу одного абонента зазначеного оператора на рахунок іншого можна перейти до опису самого процесу виконання операції. Всього існує два варіанти проведення переказу: з підтвердженням і без нього. У другому випадку мова йде про те, що після набору запиту для перерахування коштів абоненту, який це виконує, не доведеться підтверджувати дію додатковим запитом. Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар» без такого підтвердження? Досить обмежитися сумою переказу 20 гривень. Тільки в цьому випадку відправляти перевірочний код не доведеться. Якщо ви вирішите перерахувати більш велику суму, то доведеться підтвердити свій намір додатковим дією.

Інструкція з переказу між рахунками на суму до 20 гривень

Якщо нам необхідно скористатися послугою «Київстар» (переслати гроші з номера на номер, наприклад, в розмірі 15 гривень), то слід виконати наведену нижче послідовність дій:
На мобільному гаджеті набрати запит види: *124* * #. Так як в поточній статті розглядається переказ на рахунок клієнта «Київстар», то нагадаємо, що введення номера необхідно здійснювати через 380. Наприклад, для відправки запиту на перерахування коштів слід набрати команду *124*15*380YYYYYYYYY#. Дочекатися отримання повідомлення про прийняття заявки на переклад з балансу поточного номери іншому клієнту. Отримати текстове повідомлення з інформацією про те, що перерахування коштів було виконано коректно.

Інструкція з переказу між рахунками на суми понад 20 гривень

Як переслати гроші на інший номер «Київстар", якщо необхідно це зробити у розмірі, що перевищує 20 гривень? Перелік дій, які слід виконати, буде іншим:
Виконати операцію по відправці запиту на переказ. Для цього знадобиться все та ж команда *124* * #. Отримати повідомлення з сервісного номери з кодом для підтвердження операції. В тексті повідомлення буде міститися цифрова послідовність, яка буде необхідна для наступного етапу перекладу. Набрати код підтвердження: *125* #. Дочекатися звіту про прийняття заявки (як і в попередньому випадку, він надійде у вигляді текстового повідомлення). Отримати повідомлення про надходження грошових коштів на баланс зазначеного абонента.

Висновок

Ось ми і дізналися як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар». Отже, для того щоб поділитися з іншим абонентом даного оператора коштами, розміщеними на своєму балансі, слід виконати нехитру операцію: набрати певний запит та відправити підтвердження. Якщо ваш платіж не перевищує 20 гривень, то додатково не потрібно підтверджувати виконання операції.
Цікаво по темі
Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей
Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей
У цій статті ми детально розберемо, як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей жителям України. Дана операція допоможе врятуватися вам в той момент, коли
Як переводити гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція
Як переводити гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція
Якщо у вас, як це зазвичай буває, в невідповідний момент закінчилися гроші на балансі оператора Life, то можна скористатися спеціальними послугами
Переадресація на МТС: способи активації, умови використання. Як відключити переадресацію на МТС?
Переадресація на МТС: способи активації, умови використання. Як відключити переадресацію на МТС?
Послуга «Переадресація», що надається більшістю сучасних мобільних операторів, присутній також у списку доступних опцій для активації на номери МТС.
Як подарувати бали МТС іншому абоненту: огляд доступних варіантів
Як подарувати бали МТС іншому абоненту: огляд доступних варіантів
Бонусна програма від компанії МТС дозволяє не тільки отримувати бали за використання послуг зв'язку, але і ділитися накопиченнями зі своїми друзями
Як взяти кредит на «Білайні» на телефон? Кому доступний довірчий платіж?
Як взяти кредит на «Білайні» на телефон? Кому доступний довірчий платіж?
Всім абонентам знайома ситуація, коли коштів на рахунку недостатньо, але скористатися послугами зв'язку життєво необхідно. У цій ситуації може