Як переглядати і як перемотати відео в "Инстаграмме". Детальна інструкція

66 0 Новини високих технологій

Додаток "Инстаграмм" є одним з популярних в світі, і на це є кілька причин: у ньому зосереджено всі ті опції, без яких не може жити сучасна людина. Це і редактор фотографій, і месенджер, і соціальна мережа, де можна ділитися фотографіями і відеороликами. Багатофункціональне додаток ще добре і тим, що там можна знайти друзів за інтересами, навчитися чомусь новому у професійних блогерів. Раніше в "Інстаграмі" не було опції завантаження відеофайлів, але розробники вирішили, що необхідно додати, щоб люди ділилися не тільки зображеннями. На даний момент ролики не менш популярні, ніж фотографії. Як переглядати, як перемотувати відео в "Інстаграмі", — докладніше далі.

Як переглядати і як перемотати відео в "Інстаграмі". Детальна інструкція

Чим відеоролики краще фотографій?

Переваг чимало. Знімки не володіють такою сильною енергетикою, і через них не завжди виходить донести те, чим хочеться поділитися з передплатниками. Власники бізнес-акаунтів, а також блогери віддають перевагу саме відеороликів. Так зручніше рекламувати товар, спілкуватися з читачами. У піст можна завантажувати відео довжиною до однієї хвилини. Довжина ролика в "Сторіс" не повинна перевищувати тридцять секунд. Ось лише деякі переваги:

 • На відео можна гарненько розглянути рекламований товар. Так поступово виникає довіра між продавцем і потенційним покупцем.
 • Блогери можуть викладати фрагменти своїх ефірів з "Ютуба", "Телеграма" та інших соцмереж, таким чином залучаючи в "Інсте" нових передплатників.
 • Зірки рекламують свої нові альбоми, фільми та серіали, викладають уривки з них і тим самим не дають прихильникам розслабитися, змушуючи чекати виходу творіння.
 • Ведення гумористичного пабліка. Такі акаунти користуються шаленою популярністю. Смішні відео піднімають настрій.
 • Перегляд роликів на телефоні

  Для перегляду достатньо просто натиснути на відео, яке вас зацікавило. Ролик почне своє відтворення. Якщо ви клацніть по ньому ще раз, з'явиться звук. При його відсутності в куточку дисплея повинна бути відповідна іконка. У багатьох користувачів виникає питання: як перемотувати відео в "Інсте" в новинній стрічці? На жаль, такої функції немає. Єдине, що можна зробити, — переглянути відеоролик з паузами. Якщо утримувати палець на екрані, картинка "застигне". Після того, як ви приберете руку, відтворення продовжиться. Варто зауважити, що повноцінний перегляд відео з паузами доступний лише через браузер на комп'ютері. Для цього необхідно увійти в свій аккаунт через веб-версію "Інстаграмма".

  Відео в "Сторіс"

  У день можна викладати необмежену кількість "історій", які будуть доступні протягом доби. І багато хто активно користуються цією опцією, знімаючи багато короткометражних роликів. Тоді виникає питання: як перемотати відео в "Інстаграмі" в "Сторіс"? Як такої перемотування не існує, можна лише перескочити з одного ролика на інший. Для цього просто потрібно клікнути по дисплею під час відтворення одного з відео. Після чого розпочнеться показ наступного. Все дуже просто.

  Як переглядати і як перемотати відео в "Інстаграмі". Детальна інструкція

  Прямі трансляції

  Багато медійні особистості регулярно проводять ефіри в режимі онлайн, спілкуються зі своїми передплатниками. Переваги цієї опції в тому, що трансляції можна зберігати в "Сторіс", і вони будуть доступні протягом цілого дня. Але так як ефіри зазвичай тривають годину, не у кожного користувача є стільки вільного часу, щоб "залипати" в екран телефону або комп'ютера. Тому багато хто цікавиться, як перемотати в "Інстаграмі" відео? Прямий ефір неможливо перемотати зі зрозумілих причин, а от записаний — так.
  Як переглядати і як перемотати відео в "Інстаграмі". Детальна інструкція
 • Увійдіть у свій "Инстаграмм", потім знайдіть у стрічці "Сторіс" трансляцію, яку будете дивитися. Ефір у запису позначений значком play.
 • Клікніть по відеозапису. Відтворення тут же почнеться.
 • Якщо ви хочете перескочити нудний фрагмент, досить тапнути по дисплею. Відео просунеться на 15 секунд вперед. Виконуйте цю дію кожен раз, коли хочете пропустити якийсь нудний момент.
 • Тепер ви знаєте, як перемотати в "Інстаграмі" відео записаного ефіру.

  Висновок

  Все більше користувачів віддають перевагу відеоконтенту "Инсты". Дотримуючись вищевказаних інструкцій, ви завжди будете "в темі" і не станете замислюватися, як подивитися і як перемотати відео в "Інстаграмі".

  Популярі новини
  Загрузка...