Як зняти прямий ефір "Інстаграмі"? Рекомендації

956 0 Новини високих технологій

"Instagram" – це постійно розвиваюча соціальна мережа. Одне з нововведень – прямі ефіри. Раніше це було доступно тільки на "Фейсбуці" та "Перископі". Однак якщо цільова аудиторія в більшості своїй розташовується в мережі "Instagram", перетягувати її на інші майданчики - справжня проблема. Ймовірно, саме це спонукало розробників цієї програми на створення прямих ефірів. Як зняти прямий ефір "Інстаграмі"? Досить просто і зрозуміло. Для цього застосовуються старі сервіси у вигляді історій, однак віддача від такого виду просування вище.


Виникнення прямих ефірів. Нововведення

Прямий ефір в мережі з назвою «Instagram» з'явився тільки в 2017 році. У більшості смартфонів це нововведення виникло разом з оновленнями в лютому. До цього користувачі не замислювалися, як зняти прямий ефір. У "Instagram" можна було тільки розташовувати свої історії, тобто невеликі відео, які зникали через 24 години, тобто за добу. Прямий ефір у свою чергу також розвивався. Так, якщо спочатку ця функція не передбачала збереження, то надалі розробники зробили цей крок можливим. Тобто тепер всі користувачі, які не могли або не встигли вчасно подивитися чийсь виступ, можуть зробити це ще протягом доби. Якщо виникає питання про те, чому не можна знімати прямий ефір "Instagram", то варто перевірити, чи всі оновлення були завантажені і встановлені. В іншому випадку сервіс повинен справно дозволяти розміщувати свої записи, в тому числі і з застосуванням нової функції.


Як зняти прямий ефір "Інстаграмі"? Рекомендації

Що таке прямий ефір?

Перш ніж зрозуміти, як зняти прямий ефір "Інстаграмі", варто внести ясність, що ж собою являє ця нова функція. По суті, це пряме спілкування з користувачами, передплатниками, цільовою аудиторією. Прямий ефір може тривати до години. Весь цей час користувач може показувати своїм передплатникам що-небудь, вести з ними діалог. У свою чергу, по ту сторону смартфона можуть задавати питання, оцінювати виступ.
Як зняти прямий ефір "Інстаграмі"? Рекомендації

Як зняти прямий ефір "Інстаграмі"?

Щоб приступити до прямого ефіру, слід спочатку зайти в свої історії. Перед користувачем постане камера. Але якщо зараз приступити до зйомки, то все піде тільки в історії. Однак у нижній частині екрана розташовується список дій. Тут же можна знайти рядок «прямий ефір». Як знімати в "Інстаграмі" дану дію? Просто натисканням цієї клавіші. Тепер все, що буде вимовлятися на камеру, може йти в режимі прямого ефіру. Тому користувачеві слід приготуватися і до негативу з боку підпищиків. Однак запис можна припинити в будь-який момент. Також зараз можна і зберегти прямий ефір. Для цього після закінчення передачі слід натиснути на кнопку «Зберегти». Помістити цей запис можна знову-таки в історії, де вона буде доступна іншим користувачам ще добу. Це хороший варіант для тих, хто не встиг з якоїсь причини подивитися запис. Однак брати участь в діалозі інші запізнилися вже не зможуть зі зрозумілих причин.
Як зняти прямий ефір "Інстаграмі"? Рекомендації

Як користувачі можуть реагувати на прямий ефір?

У чому відмінність будь-яких публікацій від даного виду? У віддачі користувачів. Тобто в даній функції підписники можуть:
 • Ставити лайки.
 • Залишати коментарі.
 • Здавалося б, що дані варіанти доступні завжди. Але є і тонкощі. Так, той, хто проводить прямий ефір, може читати повідомлення з коментарів і відразу змінювати нитку оповіді, відповідати на питання користувачів. Отримуючи лайки, він розуміє, що знаходиться на правильному шляху. Також можна взагалі сховати коментарі. Тобто користувач не буде бачити записи інших користувачів. Це зручно, так як коментарі зазвичай заповнюють більшу частину екрана, затуляючи огляд.

  Оповіщення про ефірі

  Плюсом прямих ефірів можна також назвати те, що вони в першу чергу висвічуються серед списку історій користувачів. Крім того, якщо користувач в даний момент знаходиться в мережі, він отримує спливаюче повідомлення про те, що розпочато прямий ефір з конкретним користувачем. Як зняти прямий ефір "Інстаграмі" максимально ефективно? Враховувати час. Адже не кожен може переглядати відео в робочі години. Ще одним незаперечним плюсом є те, що при цікавій подачі відеоматеріалу, можна істотно розширити свою цільову аудиторію. Це актуально для тих, хто веде свій блог або просуває який-небудь товар.
  Як зняти прямий ефір "Інстаграмі"? Рекомендації
  Як знімати прямий ефір "Інстаграмі"? "Андроїд" або інша система - не має значення. Нова функція успішно працює на всіх моделях.

  Популярі новини
  Загрузка...