Новини високих технологій
» » Як у "Інстаграмі" в історії зазначити людини: різні способи

Як у "Інстаграмі" в історії зазначити людини: різні способи

19-11-2018, 12:01
642
"Instagram" - одна з найбільших соціальних мереж. Тут мають свої сторінки найбільші компанії, знаменитості і ті, хто просто користується Instagram в своє задоволення. Щодня викладаються тисячі фотографій і стільки ж історій. Однак тренд stories з'явився порівняно недавно, тому багато користувачів ще не до кінця розібралися, як в "Інстаграмі" в історії зазначити людини.

Що таке stories?

Історії - це десятисекундні публікації, які через 24 години автоматично видаляються. Вони з'явилися в "Інстаграмі" ще в 2016 році і з перших днів були схвалені користувачами цієї мережі. На сьогоднішній день stories виконують наступні функції: Просування бізнес-акаунтів. З допомогою історій ви зможете наблизити підписників до вашого повсякденного життя. Багато великі компанії викладають stories про те, як проходить їх день, влаштовують невеликі інтерактиви і т. д. Деякі сторінки ведуть в певному стилі, тому повсякденні фото можуть не вписуватися в загальну колірну гамму. Тут на допомогу приходять історії. Реклама. Знову-таки, щоб не засмічувати аккаунт, для реклами також використовують функцію історії. Варто зазначити, їх переглядають частіше, ніж самі профілі користувачів. Різноманітність. Кожній людині набагато цікавіше дивитися "живі" фото і відео, адже сухі одноманітні пости можуть швидко набриднути.

Як зазначити людини в історії з телефону

Тепер безпосередньо розглянемо, як у "Інстаграмі" в історії згадати людини.


Крок 1. Відкривайте офіційне додаток Instagram (ту версію, в якій є функція історій). Крок 2. Зайдіть в свій аккаунт. Крок 3. На головній сторінці клікніть на вашу аватарку в стрічці stories або ж змахніть екран вправо. Крок 4. Зробіть фото і відео або вибрати вже існуючий файл. Відредагуйте його по вашому смаку, якщо це потрібно. Крок 5. Натисніть на значок "Аа" у правому верхньому куті. Крок 6. Починайте писати з символу "@", далі вводите нікнейм користувача, якого ви хочете відзначити. Крок 7. Виберіть шрифт і колір тексту. Крок 8. Натискайте на кнопку "Поділитися". Тепер ви знаєте, як в "Інстаграмі" в історії зазначити людини. В історії можна відзначати не більше 10 осіб. Після того як сториз опублікована, зазначеним користувачам прийде повідомлення про їх згадуванні. Це повідомлення буде відображатися 24 години, після закінчення терміну воно пропаде.


Як зазначити людини в історії з комп'ютера. Спосіб 1

У "Інстаграмі" безліч бізнес-акаунтів, в основному вони ведуться з комп'ютерів. Чому? На ПК набагато більше можливостей для редагування будь-яких мультимедійних файлів і створення якісного контенту. Як же в "Інстаграмі" в історії зазначити людини з комп'ютера? Розглянемо спосіб використання SMMplaner: Крок 1. Зайдіть на сайт SMMplanner зареєструйтесь і (або увійдіть у вже існуючий акаунт). Даний сайт бере за свої послуги певну суму, однак користувачам надається можливість 50 безкоштовних публікацій в місяць. Потім лічильник оновлюється. Крок 2. Через сайт зайдіть в свій Instagram-аккаунт. Крок 3. Після активації профілю натисніть на кнопку "Створити посаду", далі - на "Запланувати". Справа в тому, що в цьому сервісі можна відразу ж публікувати історії. Мінімальний час, через яке опубліковуватиметься stories, - 5 хвилин. Крок 4. Виберіть з комп'ютера медиафайл , а потім натисніть на кнопку "Відправити як Stories". Крок 5. У лівому нижньому куті публікації з'явиться значок людини. Натисніть на нього. Крок 6. Введіть никнеймы користувачів, яких потрібно додати, і натисніть "ОК". Крок 7. Виберіть час, через який потрібно опублікувати сториз, та повторно натисніть на "ОК". Готово!
Варто відзначити, що на сайті SMMplanner можна працювати не тільки в "Інстаграмі", але і в інших популярних мережах. До них відноситься Twitter, "ВКонтакте", "Однокласники", Telegram, Viber і ін.

Спосіб №2

Для комп'ютерів існують спеціальні програми - емулятори "Андроїда". До таких програм відноситься, наприклад, Blue Stacks. Після завантаження перед вами відкриється екран "Андроїда" і через Google Play ви зможете закачати Instagram. На "планшеті" досить відкрити яке закачане додаток і повторити дії з першого пункту. Проте не завжди такий спосіб ефективний. У більшості випадків Blue Stacks дає численні збої (постійно зависає або вилітає), і встановити "Instagram" просто неможливо. Тому перший спосіб набагато швидше, і запитань з приводу того, як в "Інстаграмі" в історії зазначити людини, не буде. Радимо користуватися саме ним.

Як зазначити людини в коментарях соцмережі

Ми розібралися, як в "Інстаграмі" зазначити людини в історії, а як в коментарях? Насправді, тут все набагато простіше: Крок 1. Зайдіть в офіційну програму і виберіть публікацію, під яким ви хочете залишити коментар. Крок 2. Натисніть на значок діалогу або кнопку "Додати коментар". Крок 3. Вводите назву облікового запису, починаючи з "@", і текст, якщо це необхідно. Позначку можна поставити в будь-якій частині коментаря. Крок 4. Натискайте на кнопку "Опублікувати".
Тепер ви знаєте не тільки, як відзначити людину в "Інстаграмі" в історії, але і в коментарях. Погодьтеся, нічого складного тут немає. Пара повторів - і дані алгоритми більше не знадобляться.
Цікаво по темі
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.
Як додати в сториз фото? Як додати історію в "Instagram"
Як додати в сториз фото? Як додати історію в "Instagram"
Instagram - одна з найпопулярніших програм нашого часу. Мільйони відвідувань і мільярди фотографій. Але зовсім нещодавно популярна мережа запустила
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Далеко не кожна людина активно користується сервісом «Instagram». Але іноді навіть у тих людей, які не люблять витрачати свій час на соціальні
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...
Як зазначити людину в "Інстаграмі": поради
Як зазначити людину в "Інстаграмі": поради
"Instagram" – популярна соціальна мережа. Її мета – обмін фотографіями. Дана мережа стає все масштабнішим...
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи ...