Коротко про те, як перемотувати "демку" в CS: GO

552 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас бачили дуже захоплюючі відеоролики, в яких професійні гравці демонструють чудову гру, при цьому накладено безліч візуальних ефектів, від яких картинка виглядає куди приємніше. Для цього використовується спеціальний додаток для захоплення відео, але в даному випадку йтиметься про те, як перемотувати «демку» в CS: GO, адже творці гри люб'язно надали своїм користувачам широкий набір інструментів для захоплення відео безпосередньо з гри.


Перевага GOTV перед іншими додатками відео захоплення

У сучасному світі існує чимало програм і навіть пристроїв, здатних захоплювати відео з екрану за допомогою спеціальних функцій і методів, вбудованих в операційну систему. Одні компанії пишуть програми, здатні захоплювати відео, після чого, наприклад, транслювати його на певний сайт, щоб люди могли бачити запис з екрана в режимі online. Інші ж намагаються вмонтувати свою програму безпосередньо в гру, домігшись тим самим хороших показників споживання ресурсів системи, адже процес захоплення відео вельми вимогливий до системи.
Коротко про те, як перемотувати "демку" в CS: GO
У даній статті йдеться саме про такому додатку, яке вшито прямо в гру. Його назва GOTV – це додаток, спеціально розроблене Valve для захоплення відео з комп'ютерної гри CS: GO. Дана програма також використовується і спеціальною службою, що контролює матчі на чемпіонатах і рейтингових змаганнях, де потрібна особлива чесність результатів. У наступній частині статті ми докладно розповімо, як перемотувати «демку» в CS: GO. Наведена інформація буде особливо корисна людям, охочим монтувати відео для YouTube.

Як включити меню перемотування GOTV в CS: GO

Для початку вам буде потрібно ліцензійна копія CS: GO. Якщо ви ще не робили «демку», то потрібно зробити для цього, знову ж таки, використовується цей додаток. Багато гравців задають питання стосовно того, як перемотувати «демку» в CS: GO по причині того, що там є два способу перемотування відео: прискорений або сповільнений, суперточних. Другий дозволяє перемотувати відео до мілісекунд, щоб дізнатися, чи гравець - чітер.


Коротко про те, як перемотувати "демку" в CS: GO
Інструкція про те, як перемотувати «демку» в «КС: ГО» в меню Demo:
 • Зайдіть в ліцензійну копію CS: GO, після чого дочекайтеся повного завантаження головного меню. Тепер ви можете активувати меню навігації, натисніть сполучення клавіш SHIFT + F2. Відкриється маленьке сіре меню – це те, що нам потрібно.
 • Натисніть кнопку Load завантажити будь-яку «демку», після чого можете вільно її відтворювати. Кнопки 1/4 1/2 і т. д. відповідають за швидкість перемотування, тобто режим 1/4 - це 25 % від нормальної швидкості, інші кнопки працюють за такою ж схемою.
 • Далі є спеціальний повзунок, значення якого може бути від 0 до 1000 % - це та сама суперточная налаштування відтворення відео. Дуже корисна для виявлення читеров.
 • Коротко про те, як перемотувати "демку" в CS: GO

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання статті ви зрозуміли, як перемотувати «демку» в CS: GO правильно і без особливих зусиль. Варто відзначити, що всі збережені «демки» знаходяться по такому шляху: SteamSteamAppscommonCounter-Strike Global Offensivecsgo, де ви їх можете в будь-який момент дістати, після чого обробити. Зберігаються відеозаписи із спеціальним значком, який важко буде не помітити.

  Популярі новини
  Загрузка...