Новини високих технологій
» » Як включити в "Ютубі" субтитри: міняємо налаштування і мова

Як включити в "Ютубі" субтитри: міняємо налаштування і мова

5-12-2016, 17:51
1 706
"Ютуб" – це найбільший відеохостинг, де можна знайти ролики на будь-яку тематику: від освітніх до смішних. Деякі відео записані на професійну апаратуру, звук чіткий і ясний, картинка не стрибає. Але часом якість відеороликів залишає бажати кращого. Але переглянути його все одно хочеться. Що робити, якщо необхідно терміново переглянути ролик, а мов не працюють? Як бути людям, у яких проблеми зі слухом? Ще важче дивитися ролики на незнайомій мові. Розробники сайту подбали про те, щоб кожна людина могла з комфортом подивитися будь-яке відео, додавши до роликів субтитри.

Як включити в "Ютубі" субтитри?

Але як активувати цю корисну функцію? Процес досить простий. У рядку стану відеоплеєра необхідно клацнути по значку «СС». Іноді значок субтитрів може трохи відрізнятися, все залежить від країни, в якій переглядають відео. Ось простий спосіб, як вписати в "Ютубі" субтитри. Щоб їх відключити, необхідно ще раз натиснути на відповідний значок.


До деяких кліпів додається доріжка на декількох мовах. Тоді, як в "Ютубі" включити російські субтитри? Досить натиснути на іконку «Налаштування», далі «Субтитри» і з запропонованого списку вибрати потрібну мову.

Автоматичні субтитри

На питання, як включити в "Ютубі" субтитри, відповісти просто. Але перш ніж підключати їх, необхідно зрозуміти, які субтитри додаються до кліпу. Деякі автори роликів йдуть на зустріч читачам і глядачам, прикріплюючи до ролика самостійно створені субтитри. Такі «саби» точно передають озвучений у відео текст, а також відмінно підходять по таймингу.


Але більша частина «саба» на сайті створена автоматично. У таких випадках розробники не ручаються, що весь текст буде правильним, що не будуть присутні помилки і т. д. Однак власники каналу завжди можуть їх підправити.

Чому до відео немає субтитрів?

Функція автоматичного створення субтитрів значно спростила перегляд роликів на іноземних мовах. Тепер записи можна дивитися навіть без звуку. Але деякі користувачі відзначають, що не до всіх відео на "Ютубі" є «саби».
Бувають випадки, коли той, хто завантажив запис, не може їх створити, і тоді така можливість, як включити в "Ютубі" субтитри, стає недоступною. Це відбувається з кількох причин: Розмір кліпу занадто великий. Мова, що використовується в ролику, не підтримується функцією автоматичного додавання субтитрів. Початок кліпу беззвучно. Звук записаний в поганій якості. Шуми і багатоголосся на тлі. Деякі користувачі, які переглядали відео не з персональних комп'ютерів, цікавляться, як включити субтитри на "Ютубі" на телефоні. Процес нічим не відрізняється. У рядку стану також необхідно знайти значок субтитрів і вибрати потрібну мову.

Завантажуємо текст відео і субтитри

Крім можливості переглянути відео з субтитрами, розробники додали на сайт ще дві корисні функції: Перегляд тексту субтитрів. Натиснувши на іконку «Ще» під плеєром, а далі «Текст відео», користувач побачить весь текст, відео, розподілений строго по таймингу. Завантаження файлу субтитрів. У авторів завантажених роликів з'явилася можливість скачати субтитри у форматі .sbv, які легко можна відкрити в Блокноті або іншому текстовому редакторі.
"Ютуб" постійно змінюється. Розробники додають на сайт нові функції та компоненти. Проблема субтитрів була вирішена практично повністю. На сайті легко розібратися в тому, як включити в "Ютубі" субтитри. Авторам відео надано базовий набір інструментів для їх налаштування. Сайт підтримує автоматичне створення субтитрів для декількох мов. До відео можна додати додатковий файл, а також завантажити тільки субтитри.
Цікаво по темі
Magnet-посилання: що це і як його використовувати?
Magnet-посилання: що це і як його використовувати?
В останні роки програма по захисту авторських прав різко посилилася. У зв'язку з цим багато торрент-трекери були закриті, файли, видалені, а
Запис екрану комп'ютера: огляд декількох утиліт
Запис екрану комп'ютера: огляд декількох утиліт
У даній статті описані програми, які допоможуть виконати захоплення відео з екрану комп'ютера. Вони допоможуть у створенні відеоінструкцій або гайдів
Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Відеоредактори на "Андроїд" пропонують користувачеві такі функції, як поворот зображення, поділ файлу на частини необхідної тривалості, додавання
Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
Золота кнопка "Ютуб" - це спосіб заохочення старань у просуванні свого каналу. Насправді, існує 3 види кнопок: срібна, золота і діамантова. Але все ж
Як обійти авторські права на "Ютубі": способи та методи
Як обійти авторські права на "Ютубі": способи та методи
У статті ми поговоримо про те, як обійти авторські права на "Ютубі". Докладно розберемо всі можливі способи і розповімо, що це може спричинити за
STL-формат і його особливості
STL-формат і його особливості
У даному матеріалі ми опишемо формат .stl. Чим відкрити дане розширення і в чому його особливості, опишемо далі. Мова йде про файлі моделі для