Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція

321 0 Новини високих технологій

Щодня мільйони користувачів соцмережі "Instagram" не тільки постять фотографії і відео, але і знайомляться з новими людьми. Погодьтеся, нудно вести запис, який ніхто не переглядає, крім вас самих. Тому рано чи пізно виникає потреба в додаванні друзів. З "Інстаграмом" це зробити простіше простого, крім того, завдяки функції пошуку друзів через соцмережі і номер мобільного ви зможете додати в "Instagram" як друзів з "ВК" ("ВКонтакте"), так і з "Фейсбуку". Детальніше про це далі.

Пошук і додавання друзів

Отже, як у "Інстаграмі" додавати друзів? Для додавання нових людей в список друзів дотримуйтесь даної інструкції. Через меню "Параметри" ви потрапите у вкладку "Знайти друзів". Можна починати пошук цікавлячих вас людей. Є декілька варіантів пошуку.

Зі списку контактів

Цей спосіб ідеально підходить тим, хто любить заносити в свій смартфон телефонні номери всіх знайомих. Якщо людина знаходиться в списку ваших контактів в мобільному, ви побачите його в "Запропонованих". Для того щоб зафолловіть юзера, клікніть на кнопку "Підписатися". Через мить дана персона виявиться у вас у передплатників. Цим методом часто користуються власники телефонів з системою "Android".

Знайти в "Інстаграмі" друзів з "Фейсбуку"

Тепер розглянемо, як в "Інстаграмі" додавати друзів з соціальної мережі "Фейсбук". Перевірити, хто з ваших приятелів там зареєстрований, дуже просто. Для цього клікніть по троеточию зверху в правому куті. Система перенесе вас прямо в Налаштування програми. Тисніть на кнопку "Знайти друзів", а в відкрилася вкладці виберіть "Друзі з "Фейсбуку". З'являться всі ваші друзі, які крім FB також є активними користувачами "Инстаграма". Ви можете додати їх до себе в підписки натисканням спеціальної кнопки або просто подивитися їх акаунти.

Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція

Пошук друзів з "ВКонтакте"

З недавніх пір в "Інстаграмі" стало можливим фолловіть друзів з "Контакту". Робиться це за тією ж схемою, що і з "Фейсбуці". Крім того, можна прив'язати свій профіль і відправляти фотокартки та відео з "Инсты" прямо на стіну "ВКонтакте". Як у "Інстаграмі" додавати друзів? Щоб знайти своїх знайомих з соціальної мережі, зайдіть в "Налаштування" та виберіть пункт "Знайти друзів", а потім "Друзі з "ВКонтакте". Вам буде запропоновано підписатися на людей, які так чи інакше пов'язані з вами.
Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція

Відзначаємо друзів в коментарях

Багатьох цікавить питання, як відзначити друзів в "Інстаграмі" в коментарях. Спочатку відкрийте основну сторінку і виберіть знімок, на якому будете відзначати свого друга. Внизу екрана буде маленька прямокутна смужка для введення повідомлення. Натисніть на неї і почніть писати текст. Щоб відзначити людину, перед його ім'ям поставте "собачка" (як в адресах електронної пошти).

Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція
Введіть повідомлення, яке адресоване співрозмовникові. Далі просто натисніть "Відправити". Ваш друг обов'язково побачить цей пост. Людей також можна відзначати і на фото.
Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція

Обмеження у "Інстаграмі"

Тим, хто активно займається просуванням свого аккаунта, давно відомо, що розробники соцмережі встановили деякі обмеження на підписки. Це пов'язано з тим, що деякі юзери активно користуються утилітами для накрутки лайків і фоловерів. Кожному, хто є користувачем "Инсты", важливо знати про встановлені системою лімітах. Отже, скільки друзів можна додати в "Instagram"? У загальній складності ви можете бути підписаним не більш ніж на 7500 користувачів мережі. Після чого, якщо ви захочете оформити підписку на кого-то ще, доведеться відписуватися від тих, хто здається вам менш цікавим. Що ж стосується вашого аккаунта, його можуть додавати в підписки всі бажаючі (зрозуміло, якщо ваша сторінка відкрита). На сьогоднішній день в "Інстаграмі" величезна кількість юзерів, армія передплатників яких налічує понад сто мільйонів чоловік. Буває, що система відправляє "бан" порушників: тих, хто активно користується ботами для накрутки передплатників або ж поширює протизаконні матеріали. Адміністратори "Инстаграма" мають право заблокувати вас у разі, якщо:
 • Перевищено ліміт передплатників, лайків та коментарів.
 • Ви залишаєте одноманітні коментарі на чужих сторінках.
 • Публікуєте знімки категорії 18+.
 • Займаєтеся пропагандою тероризму.
 • Порушуєте закон про авторські права.
 • Якщо ви хочете репостить контент інших користувачів, обов'язково потрібно отримати згоду тієї людини, чиє фото буде розміщено у ваш профіль. Якщо ім'я користувача не було згадано в пості, автор фотографії має право поскаржитися на вас в адміністрацію "Инстаграма". Ви теж маєте право написати в службу підтримки у випадку, якщо ваші матеріали були вкрадені.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як в "Інстаграмі" додавати друзів і на що звернути увагу, підписуючись на інших користувачів. Крім того, ви можете здійснювати пошук за ключовими словами і геолокаціі, тим самим познайомитися з однодумцями або творчими людьми, що живуть неподалік.

  Популярі новини
  Загрузка...