Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях

2123 0 Новини високих технологій

Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? А якщо ви хочете звернути увагу вашої аудиторії на того, хто поруч з вами на фото, і зайвий раз продемонструвати цій людині ваші теплі почуття, то можете відзначити його. Про те, як відзначати людей в "Інстаграмі", ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Відзначаємо друзів на фото

Припустимо, ви кого-то сфотографували і хочете його відзначити. Перед тим як відзначити в "Інстаграмі" людини на фотці, потрібно спочатку пройти етапи обробки фото в редакторі. На самій останній стадії редагування зображення, там, де ви прописуєте хештеги і отмечаетесь на карті, є також опція "Відзначити користувачів". Сміливо натискайте туди, а після цього - на фрагмент фотографії, де ви хочете зазначити людини. "Instagram" відразу запитає вас: "Хто це?" Далі ви починаєте вводити нік користувача або його ім'я, і з'являється випадаюче вікно. Зі списку вибираєте цікаву для вас персону.

Якщо на фотографії кілька осіб, то відразу можна відзначити і інших. Якщо вам не подобається, в якому місці розмістилася напис з ніком, її легко посунути, натиснувши та перетягнувши пальцем. Коли все готово, тиснете галочку в правому верхньому куті екрану. Ви підійдете до завершительную етапу обробки фотографії.
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях

Фотографії, на яких друзі відзначили вас

Можливість відзначати на фото є не тільки у вас, але і ваших підпищиків. Коли вас зазначають на фотографії, вам приходить повідомлення в розділі лайків (сердечко праворуч внизу екрану). Крім того, про нових фотографіях з вами вам буде нагадувати повідомлення в вашому профілі у вигляді цифри, що висить над розділом "Фото з вами". Майте на увазі, що переглянути цей розділ може будь-хто, а кожна нова фотографія з вами буде потрапляти туди автоматично. Ви можете перейти в налаштування і змінити параметри розміщення міток так, щоб перед попаданням в даний розділ фотографії проходили вашу сувору цензуру. Більш того, ви можете приховати вже наявні в цьому розділі фото від сторонніх очей: тоді картинка буде доступна для перегляду вам, але зникне з вашого профілю. А ще можна відзначати людей в "Інстаграмі", так і видалити ваше ім'я фотографій, де ви відзначено, якщо вони вам не по душі.

Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях

Відзначаємо людини на історії

Як відзначити в "Інстаграмі" людини під фото, ви вже знаєте. Але що робити, якщо ви хочете відзначити кого-небудь в історії? Все дуже просто. На стадії публікації історії клацніть на значок додавання тексту (дві літери "Аа" у правому верхньому куті), потім поставте собачку @ і починайте вводити ім'я або нік товариша, якого хочете відзначити. З'явиться список, з якого ви і виберете потрібне ім'я - одне або декілька. Максимальна кількість людей, яку можна зазначити на історіях - 10 осіб. Зверніть увагу, що мітка активна: натиснувши на неї, можна відразу перейти в чужій профіль.
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях

Особливості відміток на історії

Вашому другу прийде не тільки відповідне повідомлення про позначці, але і сама історія в особисті повідомлення. До речі, видалити позначку з історії, як у випадку з відміткою на фотографії, не вийде - програма не надає такої функції. Так що добре подумайте перед тим, як відзначати людей в "Інстаграмі" в історії. Адже зазначеного у людини завжди залишається можливість поскаржитися. З іншого боку, створена вами історія ніяк не відобразиться де-то в профілі у ваших друзів, а через двадцять чотири години взагалі зникне, так що особливо турбуватися не про що. Обидва способи відміток мають свої переваги і недоліки. Як відзначати людей в "Інстаграмі" - на фото чи в історії - вирішувати вам.

Популярі новини
Загрузка...