Новини високих технологій
» » Чому не можу підписатися в "Інстаграмі": необхідні налаштування, порядок дій, відгуки

Чому не можу підписатися в "Інстаграмі": необхідні налаштування, порядок дій, відгуки

17-02-2019, 17:04
1 148
Все частіше можна почути запитання «Чому не можу підписатися в «Інстаграмі»? Якщо така ситуація виникла у вас, ви напевно роздратовані і не можете зрозуміти, з якої причини це відбувається. Нижче пояснено, чому «Instagram» іноді не дозволяє вам підписатися на кого-небудь, і як це виправити.
Як правило, користувачі задають питання - "Чому не можу підписатися в «Інстаграмі»", коли бачать, що їм не вдається це зробити стосовно публічних профілів. Багато хто дивується, що володар цікавить сторінки не закривав від них свої фото, але стати фолловером все одно не вдається. Насправді, найчастіше ви не можете підписатися тому, що Instagram заблокував вас.

Як перевірити, не заблоковані ви?

Одна з основних причин, чому не можна підписатися в «Інстаграмі», пов'язана з тимчасової часткової блокування аккаунту. Щоб перевірити це, просто спробуйте підписатися на багатьох людей одночасно. Якщо вам це не вдасться, ви дізнаєтеся, що Instagram заблокував вас. Якщо це відбувається тільки з одним конкретним користувачем, це означає, що він закрив від вас свою сторінку.

Як виглядає тимчасове блокування?

Коли ви заходите, щоб підписатися на кого-то в Instagram, ви можете отримати повідомлення: «Ви тимчасово заблоковані». Це говорить про те, що ви, швидше за все, неправильно використовували цю функцію, занадто швидко. Тому ви тимчасово заблоковані від її використання.
Вищевказане повідомлення може з'являтися кілька годин і навіть кілька днів. Це найпоширеніша причина, чому в «Інстаграмі» не підписуються передплатники. Чому соціальна мережа застосовує такі санкції і як розблокувати свій аккаунт?

Найпоширеніше пояснення

Перша причина, чому не виходить підписатися в «Інстаграмі», полягає в тому, що ви за короткий час підписувалися на сотні профілів різних людей. Стандартний ліміт становить приблизно 160 осіб добу, і як тільки ви перевищите його на значну кількість, Instagram заблокує вас на підписки. Вам потрібно припинити робити це кілька годин, щоб адміністрація Instagram не думала, що ви використовуєте ботів і розсилаєте спам інших аккаунтів, тому що це порушує умови та положення.

Надто свіжа сторінка

Деякі у відгуках запитують "Чому не можу підписатися в «Інстаграмі»?", тільки що зареєструвавшись в цій мережі. Насправді, блокування за таких обставин трапляються нерідко.

Друга поширена причина, по якій Instagram більше не дозволяє вам підписатися на сторінки, полягає в тому, що вашого аккаунту всього кілька годин. Якщо ваш профіль був нещодавно створений, ви не зможете набирати багато фоловерів за короткий проміжок часу. Фахівці рекомендують дотримуватися такого обмеження. Після реєстрації найкраще підписуватися не більш ніж на 100 сторінок, протягом декількох годин. Так адміністрація «Инстаграма» не почне підозрювати, що ви порушуєте правила їх.

Багато підписок і відписок

Питання «Чому не можу підписатися в "Instagram"?» задають і ті нові користувачі соцмережі, які відразу ж почали проявляти більшу активність. Насправді, не тільки численні підписки на акаунти, але і швидкі відписки протягом короткого проміжку часу викликають підозри. Коли ви постійно виконуєте ці дві дії, Instagram буде думати, що ви використовуєте ботів, щоб отримати багато фоловерів. Тому ви будете тимчасово заблоковані на певні операції, щоб ваші дії можна було контролювати.

Дуже багато лайків та коментарів

Остання причина, чому в «Інстаграмі» не підписується на людей ваша сторінка в протягом декількох годин, пов'язана з вашої надмірною любов'ю і коментарями. Хоча симпатії та коментарі, що не відносяться до підписці, це може виглядати схожим на використання ботів, тому Instagram заблокує вас на підписки.

Що таке бот Instagram?

Вам може бути цікаво, що таке бот. Це поняття являє собою скорочення від робота, але в соцмережах бот - це термін, використовуваний для опису програми, яка робить автоматизовані речі. Використовуючи такий сервіс Instagram, ви платите розробникові за послуги і можете дати боту команду підписатися на групу певних людей, наприклад, мають на сторінках фотографії на ту чи іншу тематику. Найчастіше такі роботи програмуються так, щоб коментувати однією і тією ж фразою різні зображення. Ці боти можуть бути налаштовані на швидку і повільну роботу. Якщо вони встановлені на швидкий темп, цілком ймовірно, що Instagram помітить це і заборонить вам виконувати підписки якийсь час. Тому, коли ви виконуєте якісь дії у соцмережі дуже швидко, Instagram думає, що ви не бот.

Як надовго Instagram тимчасово блокує вас на створення передплатників?

Отже, ви з'ясували, чому в «Інстаграмі» не можна підписатися на людину – ви заблоковані на цю дію. Як надовго встановлюється таке обмеження? Instagram заблокує вас як мінімум на дві години, якщо ви порушили вищевказані правила.
Іноді цей час може бути набагато більше, тому, якщо через пару годин ви не можете підписатися, ви не повинні дивуватися. Адміністрація Instagram вирішує самостійно, як довго вони будуть розміщувати заборона.

Як отримати розблокування у соцмережі?

Щоб розблокувати профіль і продовжувати набирати передплатників, вам просто потрібно дочекатися зняття бана. Якщо ви точно пам'ятаєте, що у останнім часом не підписувалися на багатьох людей відразу, ви можете зв'язатися з адміністрацією Instagram і запитати їх, чому вони вас забанили. В тому ж листі можна з'ясувати, як скоро вони можуть зняти заборону. Після зняття обмежень ви не зможете безперервно виконувати надмірні дії, тому що Instagram знову вас забанить. Таке порушення, вчинене багато разів підряд, може призвести до блокування всієї облікового запису. З цієї причини відгуки рекомендують припинити підписуватися як мінімум на один день після розблокування.

Що ще може бути причиною?

Якщо ви спробуєте підписатися на кого-то, і при натисканні на відповідну кнопку нічого не відбувається, вам слід переконатися, що ви не заблоковані. Якщо ні, ви можете продовжувати намагатися натискати «Підписатися», але якщо вам все одно буде заборонено це дія, в чому справа? Чому «Instagram» не дає підписуватися?

Існує кілька причин, за якими Instagram не дозволяє нікому набирати передплатників. Одна з рідкісних причин - помилка програми. Це може бути швидко вирішено шляхом оновлення соціальної мережі або перезавантаження пристрою. Тим не менш помилка не є поширеною причиною, по якій ви не можете підписуватися.

Ще один програмний збій

Трапляється іноді і ще одна системна проблема, яка час від часу згадується у відгуках. Користувачі Instagram, зіткнувшись з цією проблемою, не зможуть підписуватися на інші акаунти. Як тільки ви спробуєте підписатися на кого-небудь в Instagram, ви відразу побачите, що ви відразу ж автоматично відписалися і можете зробити це знову. При повторенні дії відбувається те ж саме.
Як виправити цю проблему? Для цього необхідно виконати наступні дії: Зайшовши в свій обліковий запис Instagram на телефоні, перейдіть на сторінку профілю, де ви можете побачити всі повідомлення, натиснувши на значок внизу екрану. Клацніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті екрана, щоб отримати доступ до параметрів. Виберіть «Показати друзів в Facebook», і, коли з'являється вікно входу, увійдіть в свій обліковий запис «Фейсбук». Поверніться в Instagram і знову знайдіть профіль, на який ви хочете підписатися, та спробуйте зробити це ще раз. Тепер ви повинні стати фолловером, не будучи автоматично отписанными.

Альтернативне виправлення збою

Якщо вищезгадане не працює, спробуйте виконати наступні кроки: Перейти до налаштувань. Прокрутіть всю сторінку вниз і вийдіть з облікового запису. Тепер знову увійдіть в свій акаунт заново і спробуйте підписатися на кого-небудь. У деяких випадках вам потрібно буде видалити додаток і встановити його заново, а потім знову увійти в систему. Лише після цього системні помилки перестануть вас турбувати, і підписки на різні профілі почнуть відбуватися без проблем.
Цікаво по темі
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Ми підписуємося на людей з певною метою: знайти друзів, дізнатися щось нове для себе, однодумців по інтересам. І часом дуже дивно бачити, що система
Невідома помилка мережі "Instagram". Методи усунення
Невідома помилка мережі "Instagram". Методи усунення
Нерідко трапляються ситуації, коли в "Інстаграмі" по тим чи іншим причинам з'являється "Невідома помилка". Вона може виникнути через проблеми з
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
"Instagram" — одна з найпопулярніших програм для спілкування та обміну фотографіями та відео. Там можна знайти друзів за інтересами та просто добре
Заблокували обліковий запис "Instagram": причини, способи розблокування
Заблокували обліковий запис "Instagram": причини, способи розблокування
Уявіть собі такий сценарій. Ви створили бізнес-аккаунт в Instagram і вкладали багато часу та грошей на розробку своєї сторінки, але через деякий час
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Далеко не кожна людина активно користується сервісом «Instagram». Але іноді навіть у тих людей, які не люблять витрачати свій час на соціальні