Новини високих технологій
» » Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи

Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи

30-01-2019, 11:34
4 070
"Instagram" — одна з найпопулярніших програм для спілкування та обміну фотографіями та відео. Там можна знайти друзів за інтересами та просто добре провести час, переглядаючи блоги інших користувачів. Але з тих пір, як з'явилося багато фейкових акаунтів і хейтеров, перед багатьма користувачами постало питання: як приховати підписників у "Інстаграмі" і чи можна це зробити в принципі? Слід зазначити, що Instagram відрізняється від інших додатків тим, що в ньому відсутні розширені налаштування приватності.

Що являє собою соціальна мережа

"Instagram" нараховує більше ста мільйонів активних користувачів. Ця цифра вражає, адже майже стільки ж людей проживає на території нашої країни. Соціальна мережа користується величезною популярністю в багатьох куточках планети. Крім спілкування, у додатку можна також редагувати знімки.


"Instagram" спочатку створювався для людей, які насолоджуються процесом фотографування і хочуть ділитися позитивними емоціями з оточуючими. Це просто, достатньо лише встановити додаток на мобільний телефон. Основне гідність соціальної мережі у тому, що для редагування і публікації фотокарток потрібно всього кілька секунд. Просто зробіть знімок, додайте до нього опис, ваші думки і сміливо діліться кадром зі своїми читачами.

Про підписників

Головна відмінність Instagram від інших соціальних мереж в тому, що тут немає друзів, як, наприклад, у "Вконтакте" чи "Однокласниках". Тут тільки передплатники. Але бувають моменти, коли автори хочуть залишити невідомими іншим своїх користувачів і пости від незнайомих людей.


Можна приховати підписників у "Інстаграмі"? Звідки беруться боти і сторонні особи? Люди можуть підписуватися просто тому, що ви використовуйте занадто багато ключових слів, за якими вас знаходять. Іноді це навіть не живі користувачі, а програми. Від них ніякого толку і краще видалити такі одиниці. Але існують налаштування приватності, з допомогою яких можна приховати ваших читачів та записи від сторонніх.

Всі можливі способи

Якими методами можна приховати підписників у "Інстаграмі"? Є два варіанти. Перший - заблокувати певного користувача, відправивши його в чорний список. Після цих дій даний аккаунт не зможе переглядати ваші пости і не побачить тих людей, хто підписаний на вас. Вимкнути "Підписки" окремо не вийде, така опція відсутня. Варіант номер два - зробити профіль закритим. З моменту обмеження доступу, вашу сторінку зможуть бачити лише ті, хто підписаний на неї, а ті, хто не входить в коло ваших читачів, не побачать жодної публікації. Відкривши будь-який обліковий запис, ви побачите кількість своїх користувачів, а також розділ, який називається "Підписки". Клікнувши по ньому, можна простежити весь їх список, деяких людей можна додавати у вибрані. Таким чином, ви зможете подивитися підписників, що цікавлять вас осіб. Проте деякі користувачі не хочуть, щоб їх життя ставало надбанням громадськості. Саме тому розробники програми почали придумувати різні способи, як приховати підписників у "Instagram". Далі розглянемо ці методи детальніше.

Закрити профіль

Це перший спосіб. Зробивши запис закритим, ви приховаєте своїх читачів, а також сторінку не зможуть переглядати сторонні особи. Щоб обмежити доступ до профілю, дотримуйтесь інструкції: Спершу увійдіть у свій обліковий запис "Инстаграма". У правому верхньому куті знаходиться символ з трьома крапками, клікніть по ньому. З'явиться меню. Знайдіть у ньому пункт "Закритий аккаунт". Просто перетягніть движок в активний стан. Коли профіль стане закритим, всі ваші дані, включаючи читачів, пости, будуть доступні виключно лише вашим передплатникам. Тобто тим, хто був у числі користувачів сторінки до маніпуляції. Людям, які захочуть підписатися на закриту сторінку, доведеться відправити запит. Господар аккаунта в праві вибирати, схвалити заявку чи ні.
Після закриття профілю незнайомцям будуть доступні лише ваша інформація про себе, заголовна фотографія, дані про кількість читачів і постів. Це призводить до цікавих наслідків. Деякі блогери навмисно роблять профіль закритим, щоб привернути увагу потенційних підписників. В кінцевому підсумку, користувачі починають думати, що в блозі пишеться про секретному, цікаве, і хочуть отримати доступ до перегляду.

Заблокувати конкретної людини

Тепер ви знаєте, як приховати підписників у "Інстаграмі" глобально. Але є ще один варіант обмеження доступу. Він дозволяє зробити це вибірково. Розглянемо, як приховати деяких підписників у "Instagram". Якщо хочете заблокувати профіль від конкретного користувача, то, можна перенести його в блэклист (чорний список). Для здійснення цього необхідно: Увійти в "Instagram". Відкрити "Профіль". Перейти до розділу «Передплатники». Знайти в списку користувача, який буде відправлений у блок. Перейдіть на його сторінку. Натисніть на три точки в кутку. У меню, зробіть клацання по кнопці "Заблокувати". Після проведення даних маніпуляцій ця людина не буде мати доступу до вашого контенту.
Тепер ви знаєте все про те, як приховати підписників у "Instagram". Це додаток дозволить вам завжди залишатися на зв'язку зі своїми друзями, поринути у світ мандрів, дізнатися і відчути життя інших користувачів. А небажані гості не зможуть
Цікаво по темі
Заблокували обліковий запис "Instagram": причини, способи розблокування
Заблокували обліковий запис "Instagram": причини, способи розблокування
Уявіть собі такий сценарій. Ви створили бізнес-аккаунт в Instagram і вкладали багато часу та грошей на розробку своєї сторінки, але через деякий час
Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи
Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи
Якщо ви є активним користувачем "Інстаграму", у вас багато підписників і немає часу видаляти коментарі, які містять лайку, рекламу та інший
Як включити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні"?
Як включити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні"?
У вік сучасних технологій ми завжди хочемо залишатися на зв'язку зі своїми близькими, стежити за життям знаменитих людей і бути в курсі всіх подій,
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Користувачі, які не так давно використовують його і ще не ознайомилися з усіма його функціями, часто задають питання, як відкрити рахунок у
Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів
Як спілкуватися в "Інстаграмі" з комп'ютера: основні способи створення повідомлень, поради блогерів
Мережа "Instagram" є однією з найпопулярніших у світі. Проста в управлінні програма дозволяє користувачам не тільки ділитися з оточуючими цікавими
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.