Новини високих технологій
» » Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради

Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради

19-11-2018, 12:03
622
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводять вільний час. Багато користувачі цікавляться тим, як приховати підписку "Інстаграмі", тому спробуємо розібратися в цьому питанні.

Опис соціальної мережі

Під "Інстаграмом" мається на увазі соціальна мережа, якою активно користуються більше ста мільйонів користувачів, а це майже еквівалентно кількості населення Росії. Тому додаток дійсно можна назвати дуже популярним. Додатково до всього іншого це ще простий і зрозумілий фоторедактор, яким можна користуватися на мобільному пристрої. Додаток створено для людей, які люблять знімати важливі моменти з життя на фотографіях, проявляти свої творчі здібності і просто ділитися враженнями від особистого часу. Дуже зручно, що все це можна зробити з допомогою програми, яке встановлено на смартфон.


Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Найбільше "Instagram" полюбився за те, що для публікації фотографії не потрібно витрачати багато часу. Зробив фотографію, відредагував, за бажанням додав опис і відразу ж поділився з усіма передплатниками.

Хто такі передплатники

В цій соціальній мережі відсутня можливість додати когось в друзі, як у "ВКонтакте", наприклад. Тут користувачі можуть підписуватись один на одного. Але існують випадки, коли користувач не хоче, щоб певний юзер бачив його публікації і підписки. Тому виникають питання: як приховати підписки у "Інстаграмі" від інших користувачів і чому з'являються непотрібні передплатники?

Звідки беруться непотрібні передплатники

Небажані передплатники можуть з'являтися з-за того, що під час публікації фотографії ви вказуєте велика кількість тегів. Тож в результаті на вас підписується багато користувачів, серед яких є не тільки справжні акаунти, але і автоматичні боти. Останні не приносять ніякої користі, тому виникає потреба їх видалити.


В програмі існують певні методи, завдяки яким "Інстаграмі" можна приховувати підписки, а також відкривати свій аккаунт тільки тим людям, яким ви самі дозволите.

Методи усунення проблеми

Для того щоб дізнатися, як приховати підписку "Інстаграмі", слід ознайомитися з існуючими способами вирішення проблеми. На даний момент їх два: Додавання користувача у чорний список. Цей спосіб застосовується в тому випадку, коли ви хочете приховати свій аккаунт від певного користувача. Після блокування його сторінки він не зможе відвідувати вашу, а також йому буде недоступний перегляд публікацій. Відключити «Підписки» окремо неможливо. Закрити свій аккаунт. Доступ відкрито тільки для підписників, а сторонні користувачі не зможуть переглядати ваші публікації. При відкритті будь-якого аккаунта в "Інстаграмі" можна побачити кількість фоловерів, а також розділ під назвою «Підписки». Якщо ви перейде в цей розділ, то вам відкриється перелік користувачів. При бажанні їх можна додати в обране.
Таким чином, перед користувачем відкривається можливість переглянути родичів і друзів іншої людини. Але для деяких людей анонімність дуже важлива, тому розробниками програми були придумані способи, які допоможуть вам приховати підписку "Інстаграмі".

Закритий акаунт

Як можна в "Інстаграмі" приховати від підписки підписників? Домогтися цього реально тільки в тому випадку, якщо ви зробите свій профіль повністю закритим. Для цього потрібно: Увійти в свій аккаунт соціальної мережі. Звернувши увагу на верхній правий кут, ви побачите значок, який виглядає як три вертикальні точки. Натискаєте на значок. У меню, знайдіть рядок «Закритий аккаунт». Тепер залишилося тільки перетягнути повзунок у бік, щоб функція активувалася. Після закриття аккаунта інформація про ваших підписників, підписках, а також публікації, будуть доступні тільки вашим читачам. До того ж люди, які були підписані на вас до закриття сторінки, так і залишаться вашими передплатниками. А тим, хто бажає на вас підписатися, необхідно буде відправити запит, приймати який чи ні — вирішувати тільки вам.
Перед тим як закрити свою сторінку, гарненько подумайте. Адже в такому випадку користувачі, які на вас не підписалися, не зможуть більше переглядати інформацію у вашому профілі. Для них будуть доступні тільки: шапка профілю; аватар; кількість підписників, підписок і публікацій. Подумайте, чи з'явиться у них бажання підписатися на вас, щоб дізнатися більше інформації, чи ні. До речі, зараз ця фішка застосовується дуже часто. Робиться це для того, щоб створити ілюзію якогось закритого суспільства, привертаючи таким чином увагу до своєї сторінки. Сторонній користувач вирішує підписатися на запис тільки з-за того, що хоче отримати доступ до засекреченої інформації.
Якщо ви шукаєте спосіб, який допоможе вам повністю відключити підписки у додатку, то ви його не знайдете. Функції "Instagram" не передбачив, тому сторонні люди завжди можуть підписатися на вашу сторінку.

Блокування користувача

Тепер вам відомо, як приховати підписки у "Інстаграмі". Розглянемо тепер інший випадок. Якщо ви бажаєте приховати інформацію тільки від конкретного користувача, то, як ми згадували вище, можна його просто заблокувати. Це єдиний спосіб, з допомогою якого можна скасувати підписку на свій профіль. Для блокування передплатника необхідно: Запустити додаток "Instagram". Перейти в розділ «Профіль». В меню переходимо по посиланню «Передплатники». Шукаємо акаунт людини, якого хочемо заблокувати. Відкриваємо його профіль. Тепер необхідно натиснути на кнопку, яка позначається трьома крапками. Перед вами відкриється меню, в якому потрібно натиснути на кнопку «Заблокувати». Тепер цей користувач не зможе переглядати вашу сторінку і всю інформацію на ній.
"Instagram" — це відмінний додаток, яке дає можливість ділитися своїми фотографіями, історіями і відео. З його допомогою можна знайти багато цікавої інформації і підтримувати спілкування з іншими користувачами. Тепер ви знаєте, можна приховати підписки у "Інстаграмі" і як це зробити.
Цікаво по темі
Як у "Інстаграмі" в історії зазначити людини: різні способи
Як у "Інстаграмі" в історії зазначити людини: різні способи
Instagram - одна з найбільших соціальних мереж. Щодня цю мережу відвідують мільйони людей, а новинна стрічка рясніє найрізноманітнішими фотографіями.
Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
Як подивитися аватарку в "Інстаграмі": специфіка
Наведено короткий опис варіантів того, як подивитися аватарку в "Інстаграмі". Дана характеристика способів, описано їх особливості, а також алгоритм
Як відписатися від усіх в "Инстаграме": поради користувачів
Як відписатися від усіх в "Инстаграме": поради користувачів
У даній статті мова піде про одну з найпопулярніших соціальних мереж - Instagram. Розв'язувана задача - як відписатися від всіх відразу в
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
"Instagram" - це дуже популярна соціальна мережа на сьогоднішній день. Напевно, практично у кожного ...
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо