Новини високих технологій
» » Як дізнатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі". Перевірені методи

Як дізнатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі". Перевірені методи

17-02-2019, 16:53
820
Кожен, хто намагається почати шлях блогера чи вже досяг певних успіхів на цьому терені, сподівається, що контент, яким він ділиться з читачами, не залишиться без уваги. Основний показник популярності сторінки - "лайки". "Палець вгору" ставлять і тоді, коли хочуть привернути увагу потенційних передплатників. Багатьом користувачам соціальної мережі цікаво дізнатися, кому надають знаки уваги їхні друзі та близькі. Отже, як довідатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі"? Все не так складно, як здається на перший погляд.

Де можна подивитися "лайки"?

Соцмережа "Instagram" постійно вдосконалюється. Розробники покращують функціонал програми, виправляють помилки. На численні прохання юзерів була введена опція перегляду статистики «лайків». Ознайомитися з показниками активності ви можете і через програму, встановлену на смартфоні, або в браузерній версії "Инстаграма". Крім того, існують спеціалізовані онлайн-шпигуни, з допомогою яких легко відстежуються позначки "мені подобається".
Щоб дізнатися, кого "лайкает" людина "Інстаграмі" через телефон, необхідно виконати наступні дії:

зайти в «Дії»; відкрити розділ «Підписки»; вибрати профіль кого-небудь із друзів. Після чого відкриється сторінка з потрібною вам інформацією. Якщо ви хочете простежити за статистикою користувача, якого не підписані, для початку необхідно підписатися на цю людину. Після чого в меню «дії-передплати» вам буде видно, чиї пости даний юзер схвалює. Якщо вам цікаво, хто поставив "лайк" внизу певного знімки або відео, виконайте наступне: клацніть по потрібній фотокартці; натисніть на значок «Подобається». Повинен з'явитися список користувачів, яким припав до душі цей знімок. Як дізнатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі" через комп'ютер? Зробити це також дуже просто. Досить зайти на сторінку одного з передплатників, потім клікнути по іконці з сердечком. Після чого ви побачите всіх тих, хто поставив "лайк" вашому "фолловеру".

Як відстежити активність з допомогою сервісів-шпигунів

У гонитві за "лайками" все більше користувачів "Инстаграма" хочуть відстежувати активність як в своєму, так і в чужих облікових записів. Розробники стали приділяти більше уваги створенню онлайн-шпигунів, які дозволять вам подивитися "лайки", при цьому на людей не обов'язково підписуватися. Сервіси по відстеженню існують як платні, так і безкоштовні. Мабуть, найпопулярнішим є "Зэнграм".
На сервісі не потрібно реєструватися. Якщо ви на сайті вперше, система дасть вам шанс "просканувати" будь-який цікавить вас акаунт у Інстаграмі" безкоштовно. Ви побачите всі "лайки" і публікації, які сподобалися користувачеві. Потім за сервіс потрібно буде платити. Як подивитися, що "лайкает" людина "Інстаграмі"? Сканування сторінки - процес недовгий, він займає всього кілька хвилин. Після завершення ви побачите:

посилання на сторінку юзера з усіма "лайками" від нього; кількість вподобаних публікацій; відмітки, які поставила дана персона. Ті, хто вже випробував цей сервіс, залишилися задоволені. На їхню думку, шпигун дуже точно відображає статистику і основний його плюс в тому, що на ньому немає необхідності реєструватися, крім того, пробний аналіз проводиться абсолютно безкоштовно.

Як подивитися свої власні "лайки", залишені іншим користувачам

Власники сторінок з великою кількістю передплатників часто забувають, кому вони ставлять "лайк", адже всю цю інформацію тримати в голові неможливо, і немає необхідності в принципі. Адже подивитися "лайки", залишені іншим юзерам, дуже просто. Все, що потрібно, - це: увійти на свою сторінку; натиснути на значок з трикрапкою, яким перенесе вас в "Налаштування"; у меню «Акаунт» клацніть по опції «Вподобані публікації»; з'являться всі записи, зазначені вами раніше. Для того щоб поглянути, кому сподобалися ваші пости, достатньо натиснути на значок з сердечком знизу обраної фотокартки. Ви будете перенаправлені в розділ, де "висять" користувачі, які ставили "палець вгору".

Як сховати позначки "мені подобається"

Як побачити, кого "лайкает" людина "Інстаграмі", ми вже розібралися. Але як бути, якщо користувач не хоче, щоб сподобалися публікації були видні іншим? І хоча ваші передплатники побачать зазначені сердечком пости навіть у разі, якщо обліковий запис закритий, приховати "лайки" все ж можна. Вам необхідно активувати налаштування приватності. Для цього в профілі переключіть движок опції "Публікації закриті" в активний стан і просто підтвердіть цей крок. Тепер вже іншим юзерам доведеться ламати голову над питанням, як довідатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі", а конкретно ви.
Відтепер спостерігати за вашими "сердечками" і публікаціями зможуть тільки ті, кому ви дозволите це зробити. Але обмеження не торкнуться "старих" передплатників, якщо, звичайно, ви їх не рухати.

Висновок

Ми розповіли, як довідатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі". Проаналізувавши статистику, вам не тільки стане зрозуміло, яка інформація подобається іншим користувачам, але і подивитися, чим цікавляться ваші друзі, і кого вони читають.
Цікаво по темі
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Ми підписуємося на людей з певною метою: знайти друзів, дізнатися щось нове для себе, однодумців по інтересам. І часом дуже дивно бачити, що система
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
Як приховати підписників у "Інстаграмі": всі можливі способи
"Instagram" — одна з найпопулярніших програм для спілкування та обміну фотографіями та відео. Там можна знайти друзів за інтересами та просто добре
Заблокували обліковий запис "Instagram": причини, способи розблокування
Заблокували обліковий запис "Instagram": причини, способи розблокування
Уявіть собі такий сценарій. Ви створили бізнес-аккаунт в Instagram і вкладали багато часу та грошей на розробку своєї сторінки, але через деякий час
Як в ВК дізнатися, на кого підписано: поради та рекомендації
Як в ВК дізнатися, на кого підписано: поради та рекомендації
Досить часто користувачі цікавляться, як в ВК дізнатися, на кого підписаний. Ця функція допомагає зрозуміти, до кого людина проситься в друзі. Нічого
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.
Як подивитися статистику "Instagram": популярні способи
Як подивитися статистику "Instagram": популярні способи
В даній статті розповідається про те, що таке статистика "Instagram", для чого вона потрібна, а також з допомогою яких сервісів її можна подивитися.