Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради

106 0 Новини високих технологій

Відгуки про «Епоху Клонів» – це єдиний орієнтир для користувачів, які замислюються про те, щоб почати грати. Серед них можна знайти як позитивні, так і негативні варіанти у будь-якому випадку слід звернути увагу на цю гру і постаратися в ній детально розібратися. Адже в ній дійсно існує можливість виводити реальні гроші, при цьому сам ігровий процес передбачає наявність навичок планування та детального аналізу. А щоб ви могли детальніше про все це дізнатися, достатньо перейти до нашого матеріалу. І першим ділом ми дізнаємося про самій грі.

Що це за гра?

Перш ніж уважно розглядати відгуки про «Епоху Клонів», потрібно вивчити сам ігровий проект. Він являє собою економічний симулятор, в якому користувачам потрібно створювати клонів і намагатися розвивати їх статус і багатство. Спочатку кожен може створити звичайного наймита, який надалі повинен придбати додаткові навички, створювати підприємницькі справи і інвестувати гроші в різні напрямки. Поступово можна підвищувати свій статус і отримати нові можливості, правда, для цього потрібно вкладати додаткові реальні гроші, які при правильному використанні можуть повернутися в подвоєному розмірі. Головне планувати всі свої дії і не боятися ризикувати, так як гра побудована саме на такому принципі.


Всього в грі «Епоха Клонів» існує кілька статусів:
 • батрак;
 • ремісник;
 • селянин;
 • міщанин;
 • купець;
 • дворянин;
 • боярин;
 • імператор.
 • Кожен з них володіє певними перевагами і можливостями, наприклад, купець може бойко вести торгівлю і безпосередньо отримувати прибуток в еквіваленті реальних грошей. Імператор є найвищим статусом і володіє можливістю стягувати податок з усіх гравців і т. д. Тому ми дуже рекомендуємо перед грою уважно почитати мануал, який описує всі особливості і розшифровує статуси, до яких потрібно прагнути. А ми поки дізнаємося про особливості геймплея.
  Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради

  Особливості ігрового процесу

  Багато відгуки про «Епоху Клонів» стверджують, що в грі не до кінця зрозуміло, чим потрібно займатися. Насправді геймплей побудований за принципом одержання прибутку та подальшого інвестування. Це можна зрозуміти навіть за початковим етапам ігри, які виглядають наступним чином:


 • Для початку ви створюєте батрака і влаштовуєте його на роботу. Враховуйте обмеження часу і розраховуйте можливий прибуток.
 • Як тільки ви накопичите трохи золота, можете безкоштовно відкрити квітковий магазин, щоб трохи збільшити потік грошей.
 • А щоб розвиватися далі, вже потрібні вкладення. Наприклад, щоб розширити свій бізнес, потрібно докупити права на землю та нерухомість, для цього потрібна певна сума золота, а придбати його можна тільки за реальні гроші.
 • Але якщо ви зробите це, то добова прибуток золота збільшиться в кілька разів, що позитивно позначиться на вашому подальшому розвитку.
 • Як тільки ви почнете отримувати більшу суму грошей, можна замислитися про придбання нового статусу, який відкриє свіжі напрямки для інвестування і створення бізнесу.
 • Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради
  Сам геймплей передбачає постійне вкладення грошей з подальшою віддачею. Але щоб ви могли насолоджуватися подібним процесом, необхідно ретельно планувати всі свої дії і намагатися заздалегідь розуміти, що ваші вкладення окупляться. Саме тому гра вважається економічним симулятором, де потрібно добре розуміти суть економіки та правильно розпоряджатися фінансами. Спочатку може бути складно, а потім, коли ви вивчите всі особливості, то можете непогано заробляти, що підтверджують деякі відгуки про «Епоху Клонів». А далі дізнаємося про найцікавіше – можливості отримувати реальні гроші.

  Можливість виводити гроші

  Геймплей гри побудований на постійному інвестуванні фінансів з подальшою віддачею. Щоб займатися подібним, вам необхідно купувати золото. Доступно декілька варіантів покупки валюти від 1 до 300 штук. Крім золота є ще так звані «клонеро» – це цінний папір, що дозволяє переводити зароблені гроші на банківський рахунок. Система цілком проста, тому питань не викличе, досить просто мати запас цих ресурсів, щоб не стикатися з проблемами і просто заробляти гроші. Яких-небудь обмежень у цьому плані немає, якщо ви успішний гравець і будете ефективно вести справи, то зможете заробити велику суму. Потрібно лише уважно вивчити особливості і постаратися правильно їх використовувати. Що стосується процесу виведення грошей, то він виглядає наступним чином:
 • Заробляєте валюту в грі.
 • Як тільки готові виводити її, достатньо скористатися «клонеро».
 • В залежності від кількості цінних паперів, ви можете переводити відповідні суми.
 • Не слід турбуватися, так як у грі реалізована система підказок і інструкцій, які допоможуть вам розібратися в цьому процесі.
 • Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради

  Етапи розвитку у грі

  Незважаючи на те, що раніше ми відзначили деякі моменти геймплея і вони вам здалися простими, не поспішайте робити висновки. Більшість відгуків про гру «Епоха Клонів» зводяться до того, що в неї складно грати. І це дійсно так, адже процес інвестування і розвитку бізнесу передбачає безліч ступенів і проблем. Повернемося знову до нашого квіткового магазину, який можна безкоштовно відкрити. Спочатку ви можете торгувати лише кількома видами квітів, які дешеві і не володіють високим попитом. Щоб змінити ситуацію, потрібно придбати додаткові насіння і знайти ділянку для посадки. Це зажадає додаткових вкладень і розрахунків щодо планованої прибутку і доцільності інвестування. Не забудьте вирішити питання транспортування та якнайшвидшої реалізації, так як квіти з часом в'януть і вмирають.
  Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради
  Квітковий магазин є найпростішим прикладом, але в подальшому, коли ви почнете добре заробляти, вам належить керувати цілими виробничими підприємствами, державними структурами і навіть окремими регіонами, що потребує величезної уваги і вкладень, які будуть надалі багаторазово окупиться. Для цього потрібно багато часу, але результат коштує витрачених зусиль. Як бачите, розвиток в «Епосі Клонів» вимагає уваги і великих ресурсів, будьте вкрай уважні, щоб не потрапити в збиток.

  Слід вкладати в гру?

  Залишилося відповісти на нагальне питання щодо доцільності вкладень. Гра побудована таким чином, щоб люди постійно маніпулювали реальними грошима, і якщо ви налаштовані серйозно, то будьте готові вкладати гроші. Спочатку потрібні невеликі суми від 100 до 1000 рублів, але в подальшому вкладення можуть досягати показника в десятки тисяч, які ви будете направляти для підтримки бізнесу. Це зайвий раз підтверджує, що гра створена виключно для серйозних людей, які хочуть заробляти і долати труднощі. І якщо ви є таким, то в кінцевому результаті вас чекає приємний результат у вигляді гарного заробітку.
  Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради

  Можливий заробіток в грі

  Напевно про це хотіли дізнатися багато користувачів, тому не будемо зволікати і одразу приступимо до розбору. Отже, про що свідчать відгуки: скільки можна заробити в «Епосі Клонів»:
 • Більшість користувачів зазначало, що вони витрачали приблизно на гру від двох годин і змогли отримувати кілька сотень рублів. В принципі непогано, враховуючи, що гравці проводили час у своє задоволення.
 • Є кілька відгуків про «Епоху Клонів», де користувачі відзначали, що змогли вийти на постійний дохід у кілька тисяч рублів в тиждень. Але це вже стосується гравців, хто купує нові статуси, починаючи з міщанина.
 • А є ще ряд відгуків, що вказують на наявність великої щомісячної суми в 35000 рублів і вище. Це вже стосується гравців, які грають серйозно і прагнуть заробляти. Спочатку їм доводилося витрачати багато часу і коштів на розвиток віртуального бізнесу, а тепер вони просто отримують постійний дохід.
 • Є ще історія про гравця, який проводив час в «Епосі Клонів» з 2007 року, коли гра тільки з'явилася. Тепер цей користувач є великим землевласником на Карибських островах і має навіть свою особисту валюту в ігровому проекті. Але, правда це чи ні, перевірити досить складно.
 • Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради
  Як бачите, гра може дивувати і давати можливість добре заробити. Тепер ви знаєте про неї набагато більше і можете навіть починати грати. А ми поки продовжимо розглядати нагальні питання гравців і в кінці дамо кілька корисних рекомендацій.

  Типові питання наймитів

  Не секрет, що багато користувачів, які тільки починають грати, відразу задаються різноманітними питаннями. І щоб ніхто не заплутався в азах гри і отримав доступ до перевіреної інформації, ми підготували кілька відповідей батракам в «Епосі Клонів»:
 • Є комісія за внесення і виведення грошей – немає.
 • Чи можна заробити на інший статус своїми силами без вкладання грошей – можна, тільки потрібно чимало часу.
 • Чи потрібно у грі битися – так, можуть виникнути ситуації, коли доведеться захищатися.
 • Є в грі інвентар і як добути речі – є, вони купуються в спеціальних магазинах і можуть бути знайдені в скарбницях.
 • Коли можна отримати особисте поселення – коли батрак досягне статусу «селянин».
 • Гра "Епоха Клонів": відгуки, персонажі, проходження, секрети та поради
  Це найбільш популярні запити з боку користувачів, на які ви тепер знаєте відповіді. Залишилося тільки запам'ятати всю корисну інформацію і можна сміливо досягати позитивного результату в грі.

  Типові питання придверних

  Але не тільки новачки в грі задаються різноманітними питаннями. Приміром, навіть досвідчені гравці нерідко намагаються знайти інформацію, що цікавить їх. Для цього випадку ми аналогічно підготували відповіді воротарям в «Епосі Клонів»:
 • Потрібно орендувати особисте житло – тільки якщо ви працюєте на приватному підприємстві.
 • Чи впливає тип ліжка на відновлення здібностей – так, враховуйте зручність і тривалість сну.
 • Чи є обмеження по вивченню різних професій – ні.
 • Коли стане доступна споруда палацу – коли ви отримаєте репутацію і визнання від народу.
 • Де можна брати участь в вікторині – вона проводиться у глобальному чаті.
 • Тепер ви володієте важливою інформацією щодо вже пізніх етапів гри. Вам належить ще багато дізнатися, але поступово ви досягнете всіх висот і багатств.

  Відгуки користувачів про гру

  Тепер залишилося тільки вивчити відгуки про «Епоху Клонів» (Age of Clones), які в більшості випадків позитивні. Отже, спочатку слід розібрати, за що хвалять гру:
 • Відзначають цікаву систему з численними деталями та потенціалом.
 • Розробники чесні по відношенню до користувачів.
 • Повна свобода дій дозволяє реалізувати будь-яку справу.
 • Можливість заробити реальні гроші є головною перевагою.
 • Велика кількість гравців роблять гру живий і насиченою.
 • Але є моменти, коли гравці негативно відгукуються про цей проект:
 • Вони відзначають досить складне входження, далеко не кожен може відразу розібратися в нюансах гри.
 • Багато користувачів негативно сприймають те, що гру потрібно вкладати реальні гроші.
 • Висока конкуренція з боку інших користувачів.
 • Процес розвитку вимагає багато часу.
 • У будь-якому випадку гра володіє хорошим потенціалом і практично 71 % користувачів із задоволенням проводять у ній час і насолоджуються кожним ігровим моментом. Решта 29 % сприймають гру негативно, що можна підтвердити деякими фактами. Але для складання індивідуальної думки потрібно провести у грі кілька тижнів, тільки так ви зможете визначитися з особистим ставленням до цього ігрового проекту.

  Наші рекомендації

  А перш ніж ви почнете активно грати і осягати всі принади геймплея, нам би хотілося поділитися кількома рекомендаціями, які вам допоможуть освоїтися:
 • Ні в якому разі не треба поспішати, осягати всі функції і неквапливо розвивайтеся.
 • Не бійтеся вкладати гроші, якщо впевнені в тому, що надалі вони принесуть вам достаток.
 • Складіть графік для гри, так як вона вимагатиме багато часу.
 • Не бійтеся співпрацювати з іншими користувачами, адже умови будуть регулюватися вами особисто.
 • Завжди будьте на зв'язку, хоча б у форматі повідомлень, щоб своєчасно реагувати та приймати дрібні рішення, які в подальшому ознаменуються великою перемогою.
 • Тепер ви володієте корисною інформацією по грі і можете сміливо їй користуватися. Вам залишається тільки приємно проводити час і заробляти. Бажаємо вам удачі!

  Популярі новини
  Загрузка...