Новини високих технологій
» » Автоматичний заробіток біткоінів: секрети, що потрібно знати, поради та рекомендації

Автоматичний заробіток біткоінів: секрети, що потрібно знати, поради та рекомендації

25-09-2018, 10:59
686
Кожен, хто цікавився можливістю заробітку в мережі Інтернет, хоча б раз чув про біткоінах. Багато хто знає, що це віртуальна валюта, яка існує тільки в інтернет-просторі. Взяти її в руки і витратити в магазині, як долари чи гривні, неможливо. Однак її з успіхом можна обміняти на цілком відчутні грошові знаки або розраховуватися за допомогою онлайн-платежів. Де ж взяти біткоіни і що для цього потрібно? Давайте розглянемо декілька варіантів, що дозволяють здійснити автоматичний заробіток біткоінів. Ви дізнаєтеся про цілком реальні способи, що дозволяють навіть новачку отримати свої перші криптоденьги.

Що таке? Хто такий?

Для початку давайте з'ясуємо, що ж таке біткоіни і як їх можна заробити. Біткоінами називається цифрова валюта. Вона не належить жодній державі і ніким не контролюється. Біткоін не підкріплений реальним золотим запасом, тому на нього не може вплинути ні вартість нафти, ні ціна на газ, ні інші показники. Єдиний параметр, здатний контролювати біткоін, — реальний інтерес з боку користувачів. Тобто валюта буде існувати до тих пір, поки на неї можна буде придбати реальні товари.


Всі операції, пов'язані з криптовалютой, контролюючі заробіток біткоінів на комп'ютері і можливість їх витратити, обслуговуються мільйонами комп'ютерів, розкиданих по всьому світу. Ніхто жодних комісій за розрахунки біткоінами не стягує, адже валюта не належить нікому. Винагороду одержують лише майнеры — люди, які використовують свої комп'ютери для видобутку «битків» та вчинення дій з ними.

Способи заробітку

Існує безліч способів, які передбачають автоматичний заробіток біткоінів. Серед них є варіанти, які вимагають початкових вкладень, а є й такі, що не передбачають абсолютно ніяких витрат.
Ось декілька способів заробітку біткоінів: стандартний і хмарний майнінг; «крани»; арбітраж; мобільні додатки; букси; онлайн-ігри; партнерські програми; отримання «чайових»; торгівля на біржі; інші. Розглянемо деякі з них докладніше.


Стандартний майнінг біткоінів

Автоматичний заробіток біткоінів можна налагодити прямо зі свого домашнього комп'ютера. Для цього ваша техніка повинна бути оснащена потужною відеокартою. Чому важлива саме відеокарта? Справа в тому, що саме цей вузол виробляє більшість обчислювальних операцій, які важливі для виробництва біткоінів. Але оскільки ніхто задарма працювати не стане, користувачі, які надають свої комп'ютери для обчислювальних цілей, отримують винагороду в вигляді часток біткоіна. В Інтернеті існує безліч сервісів, готових орендувати ваш комп'ютер для майнінг. Один з найбільш популярних - Kryptex. Нічого складного, від користувача не потрібно. Необхідно зареєструватися, завантажити автоматичну програму для заробітку біткоінів і встановити її на свій комп'ютер.
Сервіс пропонує два плану роботи: «Легкий» – використовується тоді, коли ви самі працюєте за комп'ютером. «Повний» – можна включати у свою відсутність, наприклад, залишати на ніч. Сумарний заробіток буде залежати від того, наскільки потужною відеокартою оснащений ваш комп'ютер і як часто він буває включений.

Майнінг для просунутих

Цей варіант заробітку майже нічим не відрізняється від попереднього, крім того що заробити без вкладень тут вже не вийде. Суть методу в тому, щоб вкласти кошти у створення власної «ферми» з майнингу. Для цього доведеться придбати велику кількість потужних комп'ютерів і зв'язати їх в єдину мережу. Додатково доведеться витратитися на сучасні системи охолодження. При цілодобовій роботі комп'ютерів буде виділятися дуже багато енергії - техніку доводиться охолоджувати. З плином часу з'являється все більше програм для автоматичного майнінгу. На сьогодні найбільш популярні: GUIminer. BFG Miner. 50miner. MinerGate. CG Miner. Awesome Miner. «Фенікс» та інші. Існують також спеціальні спільноти майнер, реєстрація в яких дозволяє добувати криптовалюту всім разом.

Хмарний майнінг

Автоматичний заробіток біткоінів можливий і без придбання дорогої техніки. Ви можете просто орендувати частину потужностей у величезних корпорацій, які вже витратили на видобуток кріптовалюти чималі кошти. Вкладення зробити все ж доведеться. Але їх розмір буде набагато менше, ніж витрати на створення власної ферми. Є і ще один досить вигідний момент. Чим вище потужність криптофермы, тим більше шансів здобути біткоіни. Отримана криптовалюта згодом розподіляється між орендарями пропорційно вкладеним коштам.
Одна з найбільш популярних компаній, що пропонують хмарний майнінг, — Hashflare. Це сервіс з досить солідною і перевіреною репутацією. Витративши трохи часу, можна відшукати ще безліч фірм, що пропонують хмарний майнінг. Але варто бути дуже обережним. В Інтернеті присутня величезна кількість шахраїв. Щоб не потрапити в пастку, перед тим як вкласти гроші, уважно вивчіть відгуки інших користувачів.

Ігри онлайн

Заробіток біткоінів в Інтернеті може бути пов'язаний і з приємним проведенням часу. Отримати жадану криптовалюту можна, граючи в різноманітні ігри. Такий вид видобутку віртуальних грошей майже нічим не відрізняється від безлічі ігрових проектів, існуючих в Мережі. Тільки зробити депозит тут можна виключно в біткоінах або сатоши (частки біткоіна). При бажанні в Інтернеті можна знайти безліч сайтів, присвячених іграм на біткоіни. Є також біткоін-казино, рулетка та інтелектуальні вікторини. На практиці таким способом реальні гроші можуть заробити ті, хто має свою перевірену методику гри чи вміє залучати безліч рефералів. Є і зворотна сторона медалі - програти все можна буквально за кілька хвилин.

"Крани" і букси

Це один з найбільш популярних і простих способів, які демонструють автоматичний заробіток біткоінів без вкладень. Так іменують сайти, які отримують прибути за демонстрацію різних рекламних оголошень і роликів. Такі сайти пропонують два варіанти:

оплата сатоши за виконання різних дій: перехід за посиланнями, перегляд реклами, виконання завдань (букси); безкоштовна роздача випадкового кількості сатоши через певний проміжок часу ("крани").

Популярні букси

Щоб заробити таким способом більше, необхідно зареєструватися одразу на кількох десятках сайтів і відвідувати їх час від часу. Ось найбільш популярні: Adbtc.top. Букс, що пропонує виконання різних завдань і перегляд рекламних сайтів. Оплата може досягати 100 сатоши за одну виконану операцію. Bonusbitcoin.co. Біткоіны виплачуються при введенні капчі. Крім того, є реферальная програма і щоденний бонус. Freebitco.in. Сервіс дозволяє отримувати біткоіни на лотереї, грі або капчі. Щогодини можна збирати безкоштовні сатоши. Btcclicks.com. Дуже схожий на перший згаданий сервіс. Оплата теж нараховується за перегляд реклами. Щоб заробити якомога більше при мінімальних витратах часу і сил, народні умільці розробили спеціальні боти для автоматичного заробітку біткоінів. Достатньо лише придбати і запустити таку програму, як вона почне самостійно заходити на зазначені вами сайти і збирати винагороду. Коштують такі роботи не так вже і дорого. Але, на жаль, у Мережі зустрічається багато шахраїв. Тому ніхто з упевненістю не може сказати, що придбання допоможе вам заробити. Багатьма сайтами заборонено використання ботів. Воно і зрозуміло. Оплата адже нараховується у відповідь на певні дії. А якщо ви навіть не заходили на сайт, а за вас це зробив робот, то за що ж платити?

Мобільні "крани"

Хочете отримати свій перший біткоін? Заробіток з висновком можна здійснювати не тільки з комп'ютера, але і з смартфона. Принцип той же, що і в попередньому випадку. Тільки завантажити і встановити додаток припаде на телефон. Поширені програми: Біт IQ. Судячи з відгуків «ГуглПлэй», це одне з найбільш популярних розширень. За перегляд відеоконтенту тут дають внутрішню валюту - біти, які згодом міняють на біткоіни і виводять із системи. Bitcoin Crane. Це додаток дозволяє взагалі нічого не робити. Тут кожні 11 хвилин дають кілька сотень сатоши просто так. Досить натиснути всього одну кнопку і забрати їх. Хочете заробити більше? Можете переглядати рекламу, як і в попередньому варіанті. BitMaker Free. Тут є кілька варіантів заробітку. А можна і нічого не робити, а просто забирати дармові сатоши кожні півгодини.

Арбітраж

Цей вид заробітку на криптовалюте з'явився не так давно. Оскільки єдиної вартості біткоінів не існує, заповзятливі громадяни стали заробляти на різниці курсів. Кожна біржа або сайт-обмінник пропонує свій курс. Суть заробітку проста: купити подешевше і тут же продати подорожче. Різниця і складе чистий прибуток. Щоб налагодити такий вид заробітку, необхідно зареєструватися на великій кількості обмінних ресурсів і уважно стежити за вартістю біткоіна. Для більш-менш суттєвого доходу у процес доведеться істотно вкладатися. Адже чим більшою буде сума операції, тим істотніше вийде прибуток. При такому заробіток слід враховувати деякі тонкощі: Валютний курс коливається щомиті. Найменше зволікання може призвести до істотного збитку. Багато сайтів беруть комісію за проведення обміну. Це обов'язково потрібно враховувати. Важливо стежити за вільним резервом на біржі. Інакше в потрібний момент там може просто не виявитися необхідної кількості валюти. Для автоматизації торгівлі на біржах і сайтах обміну також розроблено безліч ботів. При їх покупці необхідно бути максимально уважним.

Відгуки, поради та рекомендації

Якщо уважно вивчити відгуки людей, що займаються видобутком біткоінів, можна помітити, що «залізного» способу ефективного і швидкого заробітку не існує. Якщо практикувати заробіток без вкладень, суми будуть смішними. Якщо ж приймається рішення витратити деяку суму, важливо бути дуже уважним. У зв'язку з наявністю в Мережі величезного числа шахраїв і аферистів є ризик втратити все.
Ось кілька порад «бувалих», які дозволять максимально збільшити заробіток і не потрапити в пастку: Перш ніж вкладати кошти, уважно вивчіть відгуки про проект, перевірте його на можливість виведення отриманого доходу. Висновок або обмін біткоінів здійснюйте тільки за допомогою перевірених сервісів. В іншому випадку ризик втратити все дуже високий. Підрахуйте передбачуваний прибуток. Якщо від вас потрібні вкладення, прикиньте, коли ж вони окупляться. Чи згодні ви чекати так довго і впевнені, що проект завтра не закриється? Зверніть увагу на комісії сайту при виведенні коштів. Іноді вони настільки високі, що від місячного заробітку практично нічого не залишається. Читайте спеціальну літературу, вчіться заробляти на біткоінах. Перегляньте поради та рекомендації інших користувачів. Раптом там знайдеться щось важливе? Шукайте рефералів. Основний спосіб автоматичного заробітку біткоінів полягає саме в них. Партнерські програми не тільки допоможуть істотно збільшити ваш дохід, але і почати заробляти на повному автоматі і зовсім без вкладень. Не кладіть «всі яйця в одну корзину». Розділіть вкладення. Навіть якщо один проект прогорить, є шанс повернути втрачене за рахунок іншого. Користуйтеся послугами брокерів. Тільки підбирайте їх дуже уважно. Грамотний фахівець обов'язково допоможе вам заробити біткоіни на автоматі. Звичайно, при цьому він врахує і свій інтерес. Існує ще безліч способів заробити біткоіни. Кожен день з'являються автоматичні сервіси, що дозволяють поповнити вашу біткоін-скарбничку без особливих зусиль.
Цікаво по темі
Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи
Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи
Для того щоб криптовалюта біткоін завоювала популярність і стала використовуватися для віртуальних перекладів, їй знадобилося трохи менше одного
Заробіток на капчі: відгуки
Заробіток на капчі: відгуки
Інтернет став невід'ємною частиною сучасної людини. З його допомогою люди спілкуються, вчаться, відпочивають, розвиваються, грають і навіть працюють.
Кращі програми для видобутку біткоінів на комп'ютері і телефон
Кращі програми для видобутку біткоінів на комп'ютері і телефон
Про біткоіни сьогодні, мабуть, чув кожен. Сучасна епоха електронної валюти охопила мільйони людей. Вони розділилися на тих, хто залишається звичайним
Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки
Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки
Видобуток віртуальної кріптовалюти носить назву майнінг, що відбулося від англійського слова mining, що перекладається як "видобуток". Відповідно,
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю