Новини високих технологій
» » Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи

Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи

2-05-2018, 21:15
644
Для того щоб криптовалюта біткоін завоювала популярність і стала використовуватися для віртуальних перекладів, їй знадобилося трохи менше одного десятка років. Причин такого інтересу досить – немає комісії за проведення операції, анонімність, відточена робота і відсутність будь-яких критичних недоліків. Зараз вже майже не потрібно нікого переконувати в необхідність заробляти біткоіны, адже може скластися так, що вони забезпечать вам благополучне життя. Вже сьогодні деякі успішно використовують цю криптовалюту для підвищення рівня власного життя, збагачуючись за рахунок коливань курсу. Ми не будемо міркувати про те, витрачати кошти або накопичувати, а розглянемо питання – як заробити криптовалюту bitcoin з нуля й без вкладень.

Що являє собою заробіток без вкладень на біткоінах

В останні роки заробляння коштів на біткоінах стало дуже популярним, особливо це стосується способів, які не передбачають вкладень. Bitcoin – це сучасна електронна валюта, яка була введена в обіг в 2009 році, її ще називають криптовалютой. Це щось на зразок звичних для нас віртуальних грошей типу Webmoney, Qiwi, Payeer або "Яндекс. Гроші". Про те, як заробити bitcoin, читайте далі. Заробляти ці електронні засоби можна на спеціальних сервісах шляхом виконання різноманітних завдань. Після здійснення дій на рахунок користувача зараховуються сатоши (це копійки в карбованці, тобто біткоін складається з сатошей), які після накопичення встановленої суми можна перевести в готівку через обмінні сервіси або вивести як звичайні гроші. Процес цей дуже простий, а самі завдання вимагають мінімальної кількості часу.


Буває «безкоштовний сир»?

Напевно всім зрозуміло, що мова піде не про смачне та улюбленому багатьма харчовому продукті, а про принципі – можливо щось отримувати просто так, не віддаючи нічого взамін? Конкретно в нашому випадку питання звучить так — можна заробляти bitcoin без вкладень, тобто, не ризикуючи особистими коштами? Відповідь на нього однозначна – так! Існують такі способи. Не можна сказати, що від вас абсолютно нічого не потрібно, але гроші вкладати не доведеться точно. Платити за криптовалюту доведеться своїми діями і часом, хоча варто відзначити, що і того, й іншого віддати доведеться трохи. Так що заробіток біткоінов без ризику для гаманця є абсолютно реальним, хоча назвати його зовсім безкоштовним складно, оскільки всім відомо, час – гроші!

Отже, як заробити bitcoin без вкладень? Більшість людей, погано розбираються в темі кріптовалюти, думають, що це складне в технічному плані заняття, що вимагає великих витрат. Якщо говорити про величезні заробітках, то це дійсно так. Навіть за умови постійно зростаючого курсу та перекриття витрат, дозволити собі таку розкіш можуть лише одиниці. Ми ж будемо говорити про робочих способи, доступних всім охочим. Найчастіше для отримання винагороди потрібна лише реєстрація (і то не завжди) на певному сайті і виконання нескладного завдання. Звичайно, оплата за ці дії мінімальна, і вимірюється вона навіть не в біткоінах, а в сатошах з яких він складається, але ж ніхто не пропонує робити цю діяльність основним джерелом доходів. Ці способи можна розглядати в якості додаткового заробітку, так як сказати, між справою.

Де заробити bitcoin – найпопулярніші способи

Джерела, які здійснюють роздачу безкоштовного кріптовалюти, називаються біткоін-крани. Розмір заробітку від них мінімальний, але й дії від людини потрібні елементарні. В самому початку ці «крани» створювалися для розкрутки валюти, сьогодні ж це, скоріше, вітрини для розміщення рекламних повідомлень. Біткоін – крани розглядаються користувачами в якості самого доступного способу заробітку кріптовалюти, без ризику втрати власних грошей. До того ж практично на всіх ресурсах діє реферальна програма, що дозволяє залучати партнерів і отримувати за це додаткову винагороду. Чоловік сам вирішує скільки часу він готовий витратити на роботу, і вже виходячи з цього формується розмір оплати. Але варто враховувати, що всі ці способи вимагають витрати часу і не підходять для основного джерела фінансування.

Біткоін-кран або лотереї

Думаєте над тим, як заробити біткоін? Bitcoin-крани є одним з найпростіших способів заробітку в цій галузі, знайти подібні сервіси в мережі дуже легко. Принцип їх роботи у багатьох викликає питання, зокрема, з яких ресурсів виплачується винагорода користувачам? Справа в тому, що ці майданчики існують на кошти рекламодавців, а стабільний дохід в цій сфері буде лише при високій відвідуваності сайту. Тому власники рекламних порталів готові ділитися з відвідувачами частиною власного прибутку в обмін на безперервний для відвідувачів потік і вчинення елементарних дій.

Схема роботи на цих сайтах гранично проста – людина вибирає відповідний мережевий ресурс (чим їх більше, тим вищий заробіток), проходить на ньому реєстрацію (при необхідності), вводить дані особистого біткоін-гаманця, виконує дію, яка вимагає система — найчастіше це введення капчі, і отримує чесно зароблені сатоши. Розібратися з «кранами» легко, оскільки всі вони схожі між собою – зрозумієте принцип роботи одного, значить, не буде складнощів і з іншими. Але якісь індивідуальні особливості на кожному ресурсі все ж існують: різні суми оплати, схеми нарахування, тимчасові періоди (одні перераховують кошти миттєво, інші через добу тощо), а також наявність додаткових заробітків (акції, конкурси та інше). Все ще думаєте, як заробити bitcoin без вкладень? У цьому допоможуть надійні біткоін-крани: FreeBitcoin – можна заробити від 35 до 8 сатошей один раз на годину. Крім того, передбачені додаткові варіанти заробітку у вигляді лотерей та акцій. Сервіс існує давно, перевірений і користується популярністю. Бонус Біткоін – відвідувати майданчик можна кожні 15 хвилин, кожен візит оцінюється в 100 сатошей. ClaimBTC – доступ кожні 20 хвилин, відвідування – 150 сатошей.

Партнерські програми

Не знаєте, як заробити криптовалюту bitcoin з нуля? Використовуйте реферальні програми. Цей спосіб є продовженням попереднього, оскільки заробляти від участі в партнерських програмах можна і на біткоін – кранах. І це не тільки дозволено робити, але і дуже вітається власниками сайтів, так як, запрошуючи своїх знайомих, людина не тільки більше заробляє сам, але і забезпечує порталу відвідуваність.
Працює це дуже просто – ставши учасником «крана», людина відразу повинен підключитися до реферального програми і почати залучати до процесу збору сатошей як можна більше людей. Особливо хороший цей спосіб для тих, у кого є власний блог в інтернеті або розкручений профіль у соціальній мережі. Можна вставляти до себе на сторінку партнерську посилання і просити людей переходити по ній, а барвистий розповідь про заробляння цим способом тільки підігріє аудиторію. Кожен партнер, який перейшов на сайт по реферального посиланням, стане для користувача джерелом пасивного доходу, так як він почне отримувати відсоток від прибутку запрошеного. Сума на кожному сайті різна, в межах 30-60%.
До речі, тим, хто сильно турбується, варто сказати, що відрахування беруться не з прибутку реферала, їх оплачує сам портал.

Автоматичний заробіток на «кранах»

Мабуть, це найкращий варіант для отримання прибутку у віртуальній валюті. Цей спосіб досить простий, він підійде для тих, хто хоче отримувати кошти і нічого при цьому не робити. Стало цікаво, як заробити bitcoin? Для отримання прибутку потрібно просто завантажити і встановити на комп'ютер спеціальне додаток Startavtobet, воно буде функціонувати в автоматичному режимі і приносити деяку суму. Але відразу варто обмовитися, що прибуток буде скромна. Не знаєте, як заробити криптовалюту bitcoin з нуля? Ще один спосіб автоматичного заробітку – спеціальні майданчики з обов'язковим проходженням процесу реєстрації. Після того як він пройдений єдине, що потрібно від користувача – це відвідування сервісу пару раз в місяць для збору сатошей. Ті, хто хочуть заробляти більше, можуть вкласти деяку суму, оскільки на цих ресурсах вітається таке поняття, як тарифи. Оформляються вони для подальшого отримання доходу. Принцип роботи полягає в реєстрації на сайті, за яку нараховуються бонусні користувачеві бали. Цієї суми цілком достатньо для придбання початкового тарифу. Дохід з таких ресурсів не буде особливо вражаючим, але як вже було зазначено раніше, його можна збільшити за власні гроші. Для цього достатньо купити більш дорогий тариф, чим він дорожчий, тим більше буде отримувати користувач. Є над чим замислитися! Почати заробляти bitcoin цим способом можна з декількох перевірених ресурсів: M-Bitco. Bitcoin-Kran. Користувачі говорять про них, в основному, позитивно.

Bitcoin-гри: можна і пограти, і заробити

У цього способу склалася своя аудиторія, якій дуже подобається одночасно грати і заробляти справжню криптовалюту, її згодом можна обміняти і вивести звичним способом. Таких ігор велику кількість, щоправда, більшість з них припускають хоча б мінімальних, але витрат. А так як ми говоримо про те, як заробляти біткоіны (bitcoin) без вкладень, то нам підійдуть не всі з них. Ігрові проекти в чомусь схожі на принцип роботи звичайних «кранів», тільки прибуток тут хоч і випадкового характеру, але все ж залежить від вироблених дій. Сума винагороди залежить від різних факторів і варіюється від однієї до ста тисяч сатошей в день. Отже, заробляємо швидко bitcoin на онлайн-іграх: Користувачеві пропонуються на вибір коробочки з різними сумами. Вибір робиться навмання, коробка відкривається, а виграна сума зараховується на рахунок. Результати іноді можуть досягати чверті мільйона сатошей. Принцип схожий на гру "сапер", тільки тут мавпа ховає овочі під коробками, а користувачеві потрібно відгадати. Всередині гри прихований «кран», де на рахунок перераховують 100 сатоши. Це абсолютний аналог гри Agario. Щоб отримати винагороду необхідно потрапити в п'ятірку лідерів. Stake – це відома майданчик, на якому зібрано десяток різних ігор. Там теж встановлений «кран», який дає 100 сатоши, з них за добу можна спокійно набрати 10 тисяч. Надійних ігор не так багато, тому краще не ризикувати і користуватися тими, що наведені вище.

Букси з оплатою сатошами

Ті, хто пробував отримувати прибуток від роботи в просторі інтернету, напевно знайомі з поняттями «букси», «САР» і розуміють, в чому полягає суть серфінгу. Більшість початківців користувачів саме через ці інструменти заробляють свої перші гроші, просто «прогулюючись» по сайтах і переглядаючи рекламні блоки. Серед таких майданчиків є і ті, що виплачують винагороду сатошами. Як заробити bitcoin серфінгом? Для цього необхідно зайти на перевірені ресурси: Мабуть, самий популярний ресурс з цієї серії, і це неспроста. Тут за одиницю перегляду можна отримати до 1300 балів, що в порівнянні з іншими дуже щедро. BitVisitor. Умовою для отримання прибутку є знаходження на сторінці не менше 5 хвилин, а, точніше, її просто потрібно відкрити і не закривати протягом цього часу. За цей користувач отримає від декількох десятків до 15 тисяч сатошей.

Баунті-кампанії від нових ICO з виплатою на гаманець

Як заробити bitcoin? У мережі практично щодня з'являються нові ICO кампанії, роздають в рамках маркетингового дослідження безкоштовні токени за проходження реєстрації на сайті проекту або сервісі. Функціонують вони, як правило, недовго – від одного до декількох місяців. ICO кампанії – це збір інвестицій з користувачів в обмін на криптовалюту нових стартапів. Успішні проекти за рік можуть зрости у вартості до 10000%. Упускати таку можливість не варто, тим більше що реєстрація на десятці таких баунті-сервісів займає не більше 8-10 хвилин.

Як заробити bitcoin майнингом без вкладень

Існують окремі сервіси хмарного майнінгу, які виплачують невеликий бонус у вигляді невисокого хешрейта за проходження реєстрації, причому вносити кошти на рахунок зовсім необов'язково. Істотний мінус цього способу в тому, що його можна віднести до піраміди. Тому ресурси подібної тематики, як правило, функціонують не більше 12 місяців, але є і надійні старожили, перевірені часом. Найбільш перевіреними і популярними сайтами хмарного майнінгу в 2018 році є: Це безперечний лідер в цій тематиці і самий кращий варіант, що поєднує надійність, перевірену багаторічною діяльністю. Тут найбільш рентабельні умови, тарифи і максимальна потужність. Розташовується в Європі, на території Ісландії та Естонії. Тариф на контракт bitcoin становить 0.8$ за 10 GH/s. IQ Mining. Ця компанія з'явилася відносно недавно, у 2016 році. Унікальністю сервісу є спостереження за продуктивністю майнінг – низькодохідні альткойны відключаються автоматично. Дата-центри базуються в Канаді, Росії, Ісландії і Китаї. Тариф на контракт IQ Mining: bitcoin — 0.8$ за 10 GH/s.

Скільки грошей можна отримувати з біткоінов без вкладень?

Роздумуєте над тим, скільки можна заробити на Bitcoin? При всьому бажанні від усіх перерахованих способів великих заробітків очікувати не варто. Щоб отримувати багато потрібна велика кількість часу і якісь вкладення. Але, не поспішайте зовсім відмовлятися від думки накопичення сатошей без особистих витрат. Давайте трохи поміркуємо. Всі перераховані вище дії не вимагають грошей, а всього лише невелика кількість часу кожен день. Як правило, більшість сучасних людей просиджують за комп'ютером досить довго – переглядають фотографії, переписуються та інше. Чому б, у такому випадку не отримувати за це гроші? Наприклад, робота на одному біткоін-крані відніме у вас усього лише дві — три хвилини, і принесе за це копійки, а ті ж дії на 10-15 сайтах триватиме близько двох годин, але прибуток буде набагато вище. З часом можна зібрати хорошу суму, яку можна буде використовувати на свій розсуд – вкласти в ті ж біткоіны або поїхати відпочивати. Варіантів дуже багато, головне, наполеглива праця і терпіння.

Висновок

Наостанок хотілося б уточнити, що розповіді про те, як заробити на криптовалюте bitcoin без вкладень не є закликом користуватися тільки цими способами. Можна поступово збирати і пробувати інші, заробляти паралельно. Намагайтеся, і у вас все вийде!
Цікаво по темі
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Незважаючи на те що криптовалюта з'явилася вісім років тому, найбільшу популярність на пострадянському просторі вона придбала на початку цього року.
Що таке кран кріптовалюти?
Що таке кран кріптовалюти?
Зовсім недавно з'явилися спеціальні сайти-крани, на яких можна заробляти криптовалюту. Зазвичай вони односторінкові, де необхідно ввести номер свого