Новини високих технологій
» » Реальний заробіток на біткоінах: відгуки людей

Реальний заробіток на біткоінах: відгуки людей

7-12-2017, 22:21
1 123
З кожним роком з'являється все більше можливостей отримувати хороший дохід, працюючи за домашнім комп'ютером. З розвитком інформаційних технологій життя стає більш цікавим. Одні просто отримують інформацію з Мережі, а інші примножують свій капітал. Ще більше можливостей з'явилося з народженням кріптовалюти. Чого тільки коштує заробіток на біткоінах. Відгуки про такої діяльності можна почути найрізноманітніші.

Історія валюти

Сьогодні слово «біткоін» знайоме навіть школярам. А ще близько десяти років тому ніхто і уявити собі не міг, що віртуальна валюта отримає величезну популярність. Для багатьох стає сенсом життя заробіток на біткоінах. Відгуки показують, що валюта з кожним роком знаходить все більшу популярність. Появі такої валюти передували масштабні дослідження в галузі електронних шифрованих транзакцій. Перші напрацювання – заслуга людини з псевдонімом Сатоши Накмото. В честь нього як раз таки і була названа найбільш дрібна частина затребуваною кріптовалюти.


У минулому столітті ніхто і припустити не міг, що курс буде біткоіна рости стрімкими темпами. Чого тільки коштує вражаюча прибутковість, отримана трейдерами в 2017 році. Багатьом, сидячи за домашнім комп'ютером, дійсно вдалося розбагатіти. А все, що доводилося денлать, - це здійснювати заробіток на курсі біткоіна. Відгуки показують, що не отримає дохід таким способом лише ледачий трейдер. У 2009 році вперше була представлена версія біткоін-гаманця. Про криптовалюте потроху почали дізнаватися люди. Деякі інтернет-магазини пропонували розрахуватися за покупки невідомої валютою. А працівникам, які виконували замовлення віддалено, виплачували заробітну плату у біткоінах. Почалося стрімке зростання валюти. Спочатку вартість одного біткоіна не перевищувала 1 долара. Зараз цінність такої валюти значно зросла. За одну одиницю доведеться виплатити понад 6 тисяч доларів. Однак вартість біткоіна не завжди стрімко зростала. Зміна курсу цієї валюти за період з 2001-го по 2015 рік нагадує американські гірки. Ціна одного біткоіна так само стрімко падала, як і збільшувалася. Тому добре заробляти на цій валюті вдавалося далеко не всім.

Сьогодні біткоін багато сприймають серйозно. Тим більше, що з'явилася величезна кількість можливостей для заробітку. Отримувати хороший дохід сьогодні можна, не виходячи з дому. Варіантів роботи існує чимало. Варто вибрати для себе найбільш підходящий.

Заробіток на біткоін-кранах

Відгуки показують, що це один з небагатьох способів заробітку на криптовалюте без будь-яких вкладень. Починати таку діяльність може хто завгодно. Багато школярі вже відчули смак грошей і регулярно проводять час на спеціалізованих сайтах, замість того щоб стріляти по танках в онлайн-режимі.
Біткоін-кран – це спеціалізований ресурс, який створений спеціально для того, щоб роздавати своїм відвідувачам сатоши (мінімальна частина біткоіна). Однак отримати дохід просто так не вдасться. Винагорода може бути виплачена тільки за перегляди рекламних банерів і відео. Іноді для того, щоб заробити кілька сатоши, доводиться вводити каптчі. У цьому випадку і мови не може йти про пасивному доході. Варто відзначити, що занадто багато на одному біткоін-крані заробити не вдасться. Такі сервіси платять за перегляд реклами дуже мало. У кращому випадку за місяць вдасться назбирати суму, яка буде еквівалентна кільком тисячам рублів. Отримувати хороший дохід вдасться, якщо одночасно працювати з двадцятьма і більше подібними сайтами.
Хороших результатів можна домогтися на minebit club. Заробіток біткоінов без вкладень, відгуки про який є на численних форумах, доступний кожному. Сайт дуже простий в управлінні. Якщо старанно працювати тільки на ньому, за рік можна заробити біткоін.

Біткоін-генератор

Як тільки люди зрозуміли, що за допомогою кріптовалюти можна отримувати хороший дохід, вони почали шукати нові можливості для заробітку. Найбільшою мірою активізувалися програмісти. Були створені спеціальні ресурси, за допомогою яких вдавалося добувати дорогу валюту без особистої участі. Як здійснити з допомогою біткоін-генератора заробіток на дому? Відгуки показують, що спочатку необхідно завести спеціальний віртуальний гаманець, потім завантажити спеціальну програму на свій комп'ютер або планшет. Гроші на рахунок користувача будуть нараховуватися без будь-яких інвестицій. Для того щоб почати заробляти, вам необхідно лише запустити програму.

Один з найбільш популярних біткоін герераторов був розроблений в кінці 2014 року. Його назва - BTC4GEN. Дана програма має величезну кількість переваг. В першу чергу, це зручні налаштування, з якими зможе впоратися навіть школяр. Плюс в тому, що цей біткоін-генератор дає можливість отримати більший заробіток, ніж інші схожі програми. Відгуки показують, що при певних уміннях можна добути до 05 біткоіна на добу. Добре відгукуються користувачі також про генераторі ХАК. Це програмне забезпечення підійде для тих, хто хоче отримувати стабільний дохід. Нарахування біткоінов починається вже тоді, коли користувач вводить номер гаманця в спеціальну графу. Однак мінус в тому, що мережа не захищена надійно. Тобто завжди залишається ймовірність, що хтось зламає гаманець і весь заробіток буде втрачено.

Майнінг

Все ж можливий швидкий заробіток на біткоінах без вкладень. Відгуки показують, що максимальний дохід дозволяє отримувати майнінг. Видобуток цифровий валюти здійснюється з допомогою потужної комп'ютерної техніки. Без апарату з високою продуктивністю і якісної відеокартою обійтися не вдасться. Звичайний домашній комп'ютер не підійде. Манери, які займаються видобутком біткоінов професійно, орендують цілі приміщення. Тут може бути встановлено відразу кілька потужних комп'ютерів, а також додаткове обладнання. Варто зазначити, що видобуток біткоінов - це величезні витрати електрики. А одну одиницю валюти при правильному підході вдається добути за кілька днів.
Класичний майнінг, як стверджують експерти, - це величезний ризик. Адже вартість валюти може впасти в рази. При цьому людина, який придбав кілька комп'ютерів, зняв приміщення і витрачає електричну енергію, може потерпіти збитки. За останні кілька місяців курс найбільш популярною кріптовалюти значно виріс. Однак фахівці стверджують, що такий стан може мати елементи фінансового міхура. Тобто рано чи пізно зростання припиниться, а всі вкладення перетворяться в збиток. Тому варто кілька разів подумати, перш ніж вкладати певну суму в майнінг. Тим більше, що існують більш безпечні методи заробітку в інтернеті біткоінов. Відгуки показують, що успішно розкрутитися можна з мінімальним ризиком.

Біржовий трейдинг

Вигідним може виявитися заробіток на обміні біткоінов. Відгуки показують, що успішним трейдерам таким способом вдається назбирати ціле стан. Для цього існують численні біржі, на яких можна купувати криптовалюту дешевше, а потім перепродувати дорожче. Щоб почати торги на біржі, спочатку необхідно зареєструватися. Само собою зрозуміло, що у трейдера вже повинен бути особистий біткоін-гаманець. Для того щоб домогтися успіху, необхідно розбиратися в графіках та інших інструментах торгівлі. Без спеціальних знань доведеться потерпіти крах. Про торгах на біржах сьогодні можна прочитати чимало негативних відгуків. Початківці трейдери стверджують, що все це «розлучення» і «лохотрон». Насправді ж будь-яка справа вимагає певних умінь.
Навіть якщо вдалося пройти навчання у профі і отримати основну інформацію про успішної торгівлі на біржі, рекомендується дотримуватися деяких правил. В першу чергу, не варто купувати для подальшого перепродажу біткоіни на останні гроші. Варто вкладати ту суму, з якою не страшно попрощатися. Тим більше не можна вкладати кредитні кошти. Крім того, повинен бути вибраний надійний біткоін-брокер. Відгуки про заробіток на біржі попереджають про ці моменти. Важливим правилом є диверсифікація ризиків. Це означає, що торгувати рекомендується на різних біржах. Якщо в одному місці депозит згорить, то в іншому вдасться заробити.

Тактика – спостереження

Такий метод заробітку є найбільш пасивним. Що потрібно робити? Необхідно придбати біткоін і чекати його подальшого зростання. Незважаючи на коливання, все ж спостерігається тенденція до зростання валюти. Тому доведеться всього лише періодично перевіряти вартість біткоіна. Якщо курс кріптовалюти почне падати, необхідно як можна швидше обміняти її на щось більш стабільне.
Проте ні в якому разі не можна інвестувати всі свої кошти, інакше можна залишитися ні з чим або залізти у величезні борги. Купувати біткоін необхідно на умовно «зайві» гроші, попереджають відгуки. Для тих, хто не знаходиться в постійному нервовому напруженні, отримувати дохід вдасться набагато легше. Повинен приносити задоволення заробіток на біткоінах. Відгуки показують, що успіх приходить в першу чергу до тих, хто ставиться до своєї діяльності несерйозно.

Створення обмінника

Електронні валюти сьогодні користуються величезною популярністю. Однак і реальні гроші затребувані. Тому чудово процвітають онлайн-обмінники. На них також можна непогано заробляти. Однак без вкладень таку структуру відкрити не вдасться. Спочатку повинна бути визначена сума біткоінов, які люди захочуть купити.
Наявність власного обмінника дає можливість непогано заробляти на комісії. Чим більше розкручений ресурс, тим більший дохід зможе отримати його власник. Однак варто зазначити, що конкуренція досить висока. Потрібні додаткові витрати, щоб потрапити на перші рядки в пошуковику. Непоганим може здатися також заробіток на обміні біткоінов на "Ківі". Відгуки показують, що таким чином вдасться отримати прибуток з мінімальними вкладеннями. Однак доведеться завжди знати курси валют, моніторити пропозиції різних обмінників.

Дохід на ПАММ-рахунках

Люди без певних знань також можуть одержувати заробіток на біткоінах. Відгуки показують, що спочатку необхідно знайти перевіреного трейдера, який знає, як «робити гроші». ПАММ-рахунки – це спеціальний інвестиційний сервіс, що дозволяє отримувати певні гроші, не торгуючи на "Форексі". Всі роботу буде здійснювати найнятий людина за певну винагороду (комісію). Інвестування в ПАММ-рахунки – це різновид пасивного доходу. Проблема в тому, що власник такого рахунку не бере на себе яку-небудь відповідальність. Якщо відбувається крах, то кошти втрачають відразу всі інвестори. Тому перед тим як вкласти гроші, варто ретельно вибрати біткоін-брокера. Відгуки про заробіток на конкретній біржі також рекомендується попередньо вивчити.

Ручний біткоін

Заробіток за методом Левіна, відгуки про який ми зараз пропонуємо, знаходить все більшу популярність. Фахівці стверджують, що отримувати дохід можна з мінімальними вкладеннями і невеликим ризиком. Завдяки Костянтину Левіну багато отримали можливість самостійно одержувати заробіток на біткоінах. Відгуки показують, що трохи навичок дозволяють отримати дійсно хороший дохід.
Проблема в тому, що інформацію про метод заробітку по Левіну просто так знайти в Мережі практично неможливо. Тим, хто хоче заробляти без вкладень, все одно доведеться трохи витратитися на платний курс. Вартість його в різних джерелах становить від 700 . Деякі експерти стверджують, що таким способом недобросовісні користувачі просто заробляють гроші, а насправді заробити по Левіну не можна. Хоча хороших відгуків про методикою в Мережі також чимало.

Продаж послуг і товарів за біткоіни

Сьогодні криптовалюта знаходить все більшу популярність. Багато компаній вже почали приймати біткоіни в якості розрахунку за товари та послуги. Чому б не почати займатися тим же самим? Найпростіше відкрити інтернет-магазин з затребуваним товаром, а ціни відразу вказати в сатоши або біткоінах. Чим більш розкрученим буде ресурс, тим швидше підуть покупці. Непогано заробляти вдасться і фрілансерам. Сьогодні багато біржі пропонують отримувати дохід у біткоінах. Можна писати статті, розробляти програми для смартфонів, писати курсові роботи, створювати сайти, а оплату приймати тільки в криптовалюте.

Де небезпека?

З зростанням популярності електронної валюти з'являється все більше можливостей заробляти на довірливих користувачів. Чимало інформації сьогодні можна почитати про заробіток на біткоінах в "Элизиуме". Відгуки експертів показують, що це проста фінансова піраміда, яка рано чи пізно впаде. Отримувати дохід вдається лише тим, хто зареєструвався в компанії в перші місяці її заснування. Основна умова для вступу – інвестиційний внесок, який нібито в майбутньому і стане давати величезну прибуток. Далі необхідно залучати друзів, обіцяючи їм безбідне життя в майбутньому. Що ж відбувається насправді? Внески користувачів накопичуються, а виплати отримують одиниці. Компанії з перевіреною репутацією рекомендується обходити стороною. Біткоін дає прекрасні можливості для заробітку. Однак свої кошти необхідно надійно захистити. Створюючи біткоін-гаманець, особливу увагу рекомендується приділити пароль до облікового запису. Це ні в якому разі не повинна бути дата народження або інша інформація, яку вдасться легко з'ясувати. Навіть якщо вдалося придумати складний пароль, його необхідно змінювати мінімум раз на місяць. Шахраї з кожним роком стають все більш винахідливими. Вибираючи спосіб заробітку на біткоінах, варто пам'ятати про те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Будь-яка сфера діяльності потребує вкладень – матеріальних чи фізичних. Заробити, нічого при цьому не роблячи, не вдається практично нікому.
Цікаво по темі
Звідки беруться біткоіни? Як заробити і вивести біткоіни
Звідки беруться біткоіни? Як заробити і вивести біткоіни
Звідки беруться біткоіни: як виникла і розвивалася ця криптовалюта. Чому вона вважається безпечною і чому її цінність зростає.
Як вивести гроші з биткоин-гаманця: рекомендації
Як вивести гроші з биткоин-гаманця: рекомендації
Яким би способом ви не отримували криптомонеты, завжди буде актуальним питання: «Як вивести гроші з гаманця біткоінов Blockchain?». Ми постараємося
Що таке сатоши і скільки вони коштують в рублях і доларах?
Що таке сатоши і скільки вони коштують в рублях і доларах?
Про електронні гроші люди раніше не знали нічого, і таких термінів, як "сатоши" і "біткоін", не існувало. По суті, сатоши – це невелика частинка
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Незважаючи на те що криптовалюта з'явилася вісім років тому, найбільшу популярність на пострадянському просторі вона придбала на початку цього року.
Реальні відгуки про заробіток на биткоинах
Реальні відгуки про заробіток на биткоинах
Реальні відгуки про заробіток на біткоінах сьогодні. Наскільки можливо заробити на майнинге цієї кріптовалюти.