Новини високих технологій
» » Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації

Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації

5-10-2017, 11:17
1 866
Напевно кожен користувач інтернету хоч раз чув про криптовалюте, а також про те, як багато люди заробили ціле стан на її продаж. Для того щоб отримувати солідну прибуток, добуваючи заповітні цифрові монети, необхідно мати кошти, які будуть інвестовані в створення так званої ферми. Це задоволення коштує чималих грошей, так як, наприклад, покупка однієї відеокарти GTX 1060 TI забере з вашого бюджету 20-25 тисяч рублів. А таких відеоадаптерів необхідно як мінімум 4-5 штук.


Звідси напрошується логічне запитання: «Як заробити криптовалюту без вкладень?» Забігаючи наперед, хочеться сказати, що існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю до кінця.

Як заробити криптовалюту в інтернеті без вкладень: способи

Більшість розкручених ресурсів пропонують заробити багато грошей за дуже короткий термін. Але як показує практика, подібні заяви робляться лише в рекламних цілях. Отримати величезний дохід від майнінгу, в який ви не інвестували великих сум, а також не витрачалися на збірку «ферми», не вийде, тим більше в перші місяці. Проте заробляти все ж можна, нехай і не захмарні гроші. На сьогоднішній день є декілька популярних і надійних способів, як заробити криптовалюту без вкладень: сайти-крани; хмарний майнінг; реінвестування; онлайн-ігри; «чайові»; баунті-компанії (ICO); партнерські програми; аирдропы.

Хмарний майнінг

Займаючись хмарним майнингом, ви орендуєте певну частину потужностей промислової «ферми». Принцип такого виду заробітку досить простий: ви підключаєтеся до певного пулу, на якому вже є безліч учасників, і разом збираєте блокчейны, тим самим прискорюючи процес видобутку кріптовалюти. Від того, яким відсотком потужності ви володієте, безпосередньо залежить те, скільки ви будете заробляти.


Незважаючи на те, що абсолютно всі ресурси, надають можливість хмарного майнінгу, продають власні потужності, можна знайти лазівки і трохи заробити. Деякі сервери пропонують при реєстрації бонус у вигляді реальної валюти, яку не можна вивести. Однак гроші можна вкласти в придбання потужностей. Але як би ви не старалися, на одних бонуси не вийде багато заробляти. Досвідчені майнеры реєструються відразу на декількох ресурсах, на яких використовують безліч пулів. Зароблені кошти вони реінвестують у купівлю нових потужностей. Даний процес може здатися досить трудомістким, проте на практиці це не так. Процес майнінгу, а також виведення зароблених коштів на біткоін-гаманець автоматизований. Від вас потрібно тільки задати необхідні параметри, вибрати пул і ввести адресу гаманця.

Біткоін-крани

Одним з найбільш поширених способів, як заробити криптовалюту біткоін без вкладень, є регулярне відвідування так званих біткоін-кранів. Це сайти, які існують за рахунок розміщення реклами на головній сторінці. Для залучення більшої кількості користувачів, від загального числа яких залежить вартість реклами, власники сайтів використовують три системи роздачі кріптовалюти:
Роздача сатошей за перехід по рекламних посиланнях, перегляд відео або введення капчі. Автоматичний хмарний майнінг. Безкоштовна роздача сатошей (один раз за встановлений проміжок часу). Щоб ваш добовий дохід був значним, потрібно зареєструватися відразу на декількох ресурсах, які пропонують найбільш вигідні умови, а також є надійними в плані виплат.

Онлайн-ігри

Ігри, що передбачають заробіток цифровий валюти, практично нічим не відрізняються від інших ігрових проектів, які пропонують своїм користувачам винагороду у вигляді кріптовалюти за певні досягнення, наприклад отримання нового рівня. Але щоб заробляти пристойні гроші, вам потрібно активно залучати рефералів або проводити у віртуальному світі колосальну кількість часу. Такий спосіб відмінно підійде тим, хто дійсно любить грати або має власний ігровий портал, де можна розмістити реферальний банер, залучаючи нових гравців, які будуть основою вашого пасивного заробітку.

ICO

Одним із способів, як заробити на криптовалюте без вкладень, є співпраця з різними ICO, основне завдання яких – популяризація та просування своєї торгової марки. Для того щоб отримати винагороду у вигляді токенів, вам потрібно буде виконувати певні дії, які будуть прописані в завданні, створеному все тим же ICO.
ICO – проект, що займається продажем квитків за фіатні гроші (євро, долари) або криптовалюту. Абревіатура розшифровується як початкове пропозицію монет (Initial Coin Offering). Подібні проекти постійно шукають спонсорів, які сприятимуть стрімкому розвитку сервісу, інвестуючи в нього реальні гроші, а взамін отримуючи токени. Але хто захоче вкладати кошти в «темну конячку», про яку нічого не відомо? Саме тому ICO готовий ділитися певною частиною внутрішньої валюти (токенами) з активними людьми, віддаючи їм до 2 % випущених монет. Від кількості залучених активних користувачів залежить привабливість статистики, на яку звертають увагу потенційні інвестори.

Цікавий факт

Чудовим прикладом успішного ICO може послужити сервіс Bacor, який у червні цього року зміг заробити за пару годин 397 тисяч ЕТН, або 116 млн доларів! При цьому багато людей, що виконували завдання, отримали за кілька репостов до 1000 $ винагороди. Напевно багато хто здивується і запитають: раз існує подібний спосіб, як заробити на криптовалюте без вкладень, навіщо тоді мільйони людей збирають дорогі «ферми»? Все досить просто пояснюється. Наскільки успішним буде співпрацю з тим чи іншим ICO – неможливо спрогнозувати. Можна місяцями робити репости та виконувати інші види завдань, а потім в один із днів дізнатися, що проект закривається, так як не зміг зібрати достатню суму для подальшого існування. У цьому випадку зароблені вами токени виявляться всього лише нікому не потрібними монетами, завислими в Глобальній павутині.

Партнерські програми

Якщо ви шукаєте найбільш надійний спосіб того, як заробляти на криптовалюте без вкладень, – партнерська програма вам в допомогу! Використовуючи реферальні посилання і залучаючи на тій чи інший ресурс нових клієнтів, можна добитися непоганого результату в пасивному заробіток цифровий валюти.
Для цього необхідно знайти в інтернеті відповідний сервіс, який пропонує оптимальні умови співпраці. Виплати за залучення нових користувачів можуть мати одноразовий характер або постійний (відсоток від активності рефералу). При реєстрації вам буде доступна унікальна реферальне посилання, яку ви зможете розмістити, наприклад, на власному інтернет-ресурсі або на сторінці в соціальній мережі. Як тільки хтось зареєструється, перейшовши по вашому посиланню, у вас з'явиться особистий реферал, активність якого буде відображатися на вашому балансі. Щоб збільшити кількість рефералів, додайте посилання на різних форумах, тематичних сайтах і т. д.

Чайові

Де заробити криптовалюту без вкладень, точно знають багато європейців. Наступний спосіб практично не використовується на території пострадянського простору, так як вітчизняні соцмережі не впроваджують його, а брати участь у закордонних проектах можуть тільки ті громадяни, які володіють англійською мовою. Принцип роботи полягає в тому, що користувачі, що складаються в певних групах з великою кількістю підписників, можуть заохочувати інших активних учасників, які, наприклад, допомагають слушними порадами. Як правило, сума переказаних сатошей не перевищує одного долара. Але люди, що використовують цей спосіб і знають, як заробити на криптовалюте без вкладень, стверджують, що при грамотному підході можна мати непоганий щомісячний дохід.

Аирдропы

Аирдропы працюють за такою ж схемою, що і ICO. Творцям токенів дуже вигідно, щоб в їх ресурсі постійно зростала зацікавленість користувачів інтернету, адже чим більше галас – тим вище цінність кріптовалюти, яка створюється прямо на сайті. Розробники регулярно роздають монети, які, по суті, нічого не варті, залучаючи нових відвідувачів майданчика, і з часом отримують значний приріст цінності токенів. Принцип роздачі кріптовалюти може бути абсолютно різною, все залежить від фантазії організаторів. Давайте розглянемо деякі варіанти, як отримати свій аирдроп: монети нараховуються за реєстрацію нового профілю; токени нараховуються після реєстрації рефералу; монети роздаються всім користувачам, які є власниками інший кріптовалюти і мають профіль на сайті-аирдропе; токени надходять на рахунок всім тим, у кого в гаманці вже є криптовалюта, створена даними аирдропом; монети нараховуються за виконання якого-небудь завдання. Ми б не радили витрачати свій час на аирдроп, так як вся правда, як заробити криптовалюту без вкладень цим способом, поки невідома. Багато користувачів скаржаться на те, що нерідко виникають проблеми з виведенням коштів. Організатори навмисно ускладнюють процес, вимагаючи додаткових дій (наприклад, поповнити баланс профілю).

Реінвестування

Цей варіант не можна вважати абсолютно самостійним способом безкоштовного заробітку кріптовалюти. Однак, щоб домогтися значних результатів у майнинге, вам доведеться займатися реінвестуванням. Якщо десь ви почули, що навіть новачок, який не має абсолютно ніякого уявлення про криптовалюте, здатний заробляти 1 біткоін в день, не залучаючи великих інвестицій і величезної кількості рефералів, знайте: вас намагаються обдурити. Для того щоб вийти на пристойний рівень щомісячного доходу, вам необхідно: Довго і копітко працювати відразу на декількох ресурсах. Грамотно розподіляти отримані кошти, реінвестуя їх у нові потужності, створюючи умови, при яких гроші будуть робити гроші. Постійно стежити за курсом біткоіна, а також знати, як заробити на біржі криптовалют без вкладень (граючи на різниці курсу). Вчитися створювати власну стратегію заробітку, вміти аналізувати ринок криптовалют і робити інвестиції, які надалі будуть приносити дохід. Знаючи, як заробити криптовалюту в інтернеті без вкладень, а також вміючи правильно розпоряджатися отриманими коштами, можна вийти на досить високий рівень. Досвідчені майнеры, почавши свій шлях з нуля, на сьогоднішній день мають дохід від 80 тисяч рублів і вище.

Як заробити криптовалюту без вкладень: відгуки

Вивчивши відгуки людей, що займаються безкоштовним майнингом, можна зробити наступний висновок: не існує способу швидкого і ефективного заробітку. Як би ви не хотіли, в будь-якому випадку доведеться приділити багато часу на вивчення всіх тонкощів, принципів і можливих ризиків. Але результат того вартий.
Цікаво по темі
Що таке криптовалюта і як її заробити з допомогою майнінгу?
Що таке криптовалюта і як її заробити з допомогою майнінгу?
На сьогоднішній день практично кожен активний користувач інтернету чув про криптовалюте, біткоінах, майнерах і т. д. Однак небагато хто мають чітке
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Незважаючи на те що криптовалюта з'явилася вісім років тому, найбільшу популярність на пострадянському просторі вона придбала на початку цього року.
Як заробити на відеокарті, або Що таке майнінг криптовалют?
Як заробити на відеокарті, або Що таке майнінг криптовалют?
Напевно, багато хто чули про людей, що використовують комп'ютерну потужність для заробітку криптовалют, найпопулярнішими з яких є біткоіни (BTC). Їх
Як майнить эфириум? Інструкція по майнингу
Як майнить эфириум? Інструкція по майнингу
Майнингом називають процес вилучення з системи блокчейн кріптовалюти. Простіше кажучи, це один із способів заробити за допомогою свого комп'ютера. Як