Новини високих технологій
» » Проект "Геометрика": відгуки

Проект "Геометрика": відгуки

25-09-2018, 14:58
577
У проекті можуть брати участь всі користувачі, які мають вільний доступ в інтернет. У зв'язку з цим, у багатьох користувачів виникло питання про те, проект "Геометрика" – правда чи розлучення. Відгуки, представлені в даній статті, розкажуть про реальний стан справ та суті цього проекту.

Загальна інформація

Учасникам проекту пропонується створити надійну і велику структуру рефералів. Творці розробили чотирирівневу реферальне матричну систему. Проект не передбачає обмежень по ширині рівнів. Учасники можуть виробляти реинвест матриці, який дозволяє заробляти великі гроші. «Геометрика» використовує платіжну систему QIWI. На проекті відсутні внутрішні рахунки, тому взаєморозрахунки здійснюються між "Ківі-гаманцями" учасників. Проект «Геометрика» відгуки має різнопланові, оскільки не всі люди вірять в отримання надприбутку в інтернеті без великих зусиль.


Реферальна програма

«Геометрика» передбачає кілька рівнів в загальній матриці. Кожен з представлених рівнів має свою вартість. На першому рівні учасникам пропонується інвестувати 100 рублів. На другому рівні – 200 рублів, на 3-му рівні – 400 рублів, на 4-му рівні – 800 рублів. Кожен наступний рівень коштує дорожче, проте на ньому обіцяють заробити більше грошей. Розібравшись у цій структурі, багато користувачів в один голос говорять про шахрайство і черговий схемою розлучення на гроші. Відгуки користувачів стверджують, що реальний заробіток в інтернеті не передбачає додаткових фінансових вкладень.
Учасники оплачують кожен рівень поступово, і за бажанням переходять на наступний. Таким чином, творці звели ризик інвестування до нуля. Однак, відгуки «Геометрика» має різні у реальних учасників, оскільки у багатьох виникають сумніви щодо легальності даного виду заробітку. Частина користувачів стверджують, що інвестовані 100 рублів повернуться назад вже з першим рефералом. Деякі відгуки про «Геометрике» говорять про те, що це єдиний вид бізнесу з мінімальних входом і безмежним доходом.


Як почати?

Для новачків розроблений спеціальний курс, який надає необхідні матеріали та інформацію для роботи. Учасники безкоштовно користуються сайтом і вибудовують власну реферальну мережу. Для початку роботи достатньо зареєструвати на даній платформі. Система самостійно здійснює автоматичний облік всіх учасників і регулює розподіл їх у матриці. Тому сайт являє собою автоматичний інструмент для заробітку. При отриманні грошових коштів на гаманець користувача приходить СМС-сповіщення про суми переказу.
Багатьом користувачам не вдалося заробити на даному сайті, оскільки вибудувати реферальну мережу досить складно. Не всі знайомі і друзі дають добровільну згоду на участь у подібних проектах. Більшість людей вважає такі схеми заробітку лототроном і цим розлученням на гроші. Проте розробники стверджують, що дана проблема була вирішена, оскільки система автоматизувала процес і учасники знаходяться в черзі в режимі онлайн.

Відгуки учасників

Деякі відгуки про «Геометрике» говорять про те, що на цьому проекті можна дійсно заробити великі гроші і сформувати постійний пасивний дохід. Платформа працює без обману, а грошові кошти своєчасно надходять на ківі-гаманець. Позитивні коментарі про даному проекті залишають зацікавлені люди, тому не варто вірити в їхню чесність.
Своєрідна гра «Геометрика» відгуки отримує суцільно негативні, оскільки користувачі прощаються зі своїми коштами, не заробляють реальних грошей. Система орієнтована на масовість, тому що великі учасників інвестують кошти, тим більше зароблять творці проекту. Чим більше піраміда розростається, тим вище ймовірність того, що вона завалиться і грошові кошти безповоротно втечуть. Відгуки про подібних проектах наповнені негативом, оскільки творці даної платформи заробляють нечуваний прибуток на вкладниках обманним шляхом.

Особливості участі

Для того щоб перейти на наступний рівень, учаснику потрібно його відкрити. Якщо інвестор бажає отримати грошові кошти з рефералів першого рівня, необхідно перерахувати 100 рублів спонсору проекту першого рівня. Щоб відкрити другий рівень, учаснику необхідно перерахувати 200 рублів спонсору другого рівня. Для переходу на третій рівень учаснику потрібно заплатити 400 рублів. Потім необхідно перевести грошові кошти спонсору третього рівня і т. д.
В результаті автоматичного розподілу рефералів учасники проекту можуть сформувати пасивний дохід. Це дозволить заробляти грошові кошти, не докладаючи зусиль і нікого не запрошуючи в проект. Незважаючи на те, що творці сайту запевняють у легальності і надійності даної платформи, багато користувачі бачать в цьому проекті приховану фінансову піраміду. Тому негативні відгуки про «Геометрике» застерігають людей від участі в даному проекті.

Коротке резюме

Розробники даної платформи стверджують, що модель бізнесу дозволить мати вільний графік і гідну винагороду. Легенда проекту «Геометрика» свідчить про те, що будь-який бажаючий може створити постійний джерело стабільного доходу через інтернет. При цьому, від учасників потрібні мінімальні інвестиції і великий ентузіазм. Біля витоків проекту можна збудувати величезну команду, яка дозволить заробляти великі гроші.
Відгуки про «Геометрике», в основному, негативні, оскільки користувачі стверджують, що не існують легкого виду заробітку. Багатьом учасникам, дана модель нагадує звичайну піраміду. В інтернеті не існує безкорисливих людей, які придумують прибуткові системи для заробітку інших людей. Тому реальні відгуки про заробіток в «Геометрике» розповідають про безліч ошуканих вкладників, яким не вдалося вивести з цього проекту жодної копійки. Багато людей давно перестали довіряти фінансовим пірамідам. Проте до цих пір знаходяться люди, які готові інвестувати кошти в сумнівні проекти, що обіцяють колосальний прибуток.
Цікаво по темі
"Глобус Інтерком" (Globus-inter.com): відгуки про заробіток
"Глобус Інтерком" (Globus-inter.com): відгуки про заробіток
Компанія «Глобус Інтерком» розпочала свою діяльність у серпні 2014 року і благополучно працює досі. Відгуки про globus-inter.com можна поділити на
Історія проекту fernandos.pro. Відгуки користувачів
Історія проекту fernandos.pro. Відгуки користувачів
Інформація, оприлюднена партнерами fernandos.pro, тількі їх рефералів не залишають сумнівів: обговорюваний проект не платить, а, швидше навпаки,
Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку
Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку
Існує безліч шахрайських сервісів, які обіцяють заробити колосально високий дохід за лічені хвилини. Оренда і продаж інтернет-трафіку є
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити
У статті розповідається про діяльність компанії "Опера Систем". Розглянуто відгуки трейдерів, які втратили гроші
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.