Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів

172 0 Новини високих технологій

Як відомо, комп'ютерна безпека та захист інформації в наш час є пріоритетними завданнями для всіх без винятку користувачів стаціонарних комп'ютерів, ноутбуків та мобільних пристроїв. Більшість фахівців рекомендують використовувати саме платні, а не безкоштовні антивіруси. Але який платний антивірус найкращий? Якого програмного продукту віддати перевагу, щоб бути точно впевненим в забезпеченні максимально якісного рівня захисту комп'ютерної або мобільної системи? Спробуємо розібратися, розглянувши кілька найбільш популярних програмних продуктів сучасності, які займають верхні рядки у всіх світових рейтингах.

Чому рекомендується використовувати платні антивіруси?

Для початку кілька слів з приводу того, чому рекомендується використовувати саме платні антивіруси. Не секрет, що вільно поширювані програми в деякому сенсі є усіченими і в повній мірі не володіють усіма наборами інструментів, що забезпечують максимальний рівень захисту і користувальницьких комп'ютерів і терміналів в локальній мережі. Звичайно, тут можна заперечити з приводу того, що рядовим користувачам вистачає і використання безкоштовних додатків. Але що якщо мова йде про захист інформації середнього або великого підприємства? Тут потрібен більш високий рівень захисту. До того ж, якщо звернути увагу на деякі безкоштовні антивіруси (зокрема, це стосується вільно розповсюджуваного антивіруса Avast), вони часто здатні пропускати небезпечні загрози або навіть видають помилкові спрацьовування, наприклад при встановленні іншого офіційного.


10 кращих платних антивірусів

Що ж стосується платних програм, що забезпечують надійну та якісну захист будь-яких комп'ютерів і мереж, умовно список може бути представлений наступним чином:
 • Bitdefender;
 • програми від Norton;
 • програмні продукти «Лабораторії Касперського»;
 • антивіруси від ESET;
 • антивірус AVG;
 • продукти Avast;
 • F-Secure;
 • Avira версії Pro;
 • Canimaan;
 • Intego Mac Internet Security.
 • Звичайно ж, тут представлені далеко не всі платні програмні продукти, а тільки їх основна частина. Тим не менш саме ці платні антивіруси для Windows найкращі за всіма рейтингами (два останніх більше орієнтовані на Mac-системи). Далі коротко зупинимось на кожному з них.

  Bitdefender

  Думається, цей програмний пакет представлення не потребує, хоча багато рядові користувачі про його існування можуть і не знати.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  Багато фахівців саме його називають найкращим платними антивірусом, що пов'язано з тим, що його програмний движок використовується і в багатьох інших програмах цього напрямку. Так, наприклад, на його основі створювався відомий «Захисник Windows», що входить у всі системи останніх поколінь. Унікальність цього програмного продукту полягає навіть не в тому, що він забезпечує максимальний захист на всіх рівнях, а в тому, що саме в ньому передбачено використання двостороннього брандмауера. Крім того, дуже незвично виглядає спеціальна функція швидкого відновлення системи в разі виникнення критичних збоїв і всіляких помилок, коли засоби Windows виявляються безсилі. Орієнтовна вартість передплати на рік становить близько 30 доларів США.


  Програми від Norton

  Звичайно ж, говорячи про рейтинг кращих платних антивірусів, не можна обійти стороною програмні продукти компанії Symantec, такі як захисні інструменти версій Deluxe.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  Якщо хто не знає, саме ця компанія свого часу стояла біля витоків створення найпотужніших засобів захисту, коли багато іменитих і відомих сьогодні бренди ще навіть не існували. За великим рахунком ці інструменти дуже сильно схожі з антивірусом Bitdefender, оскільки мають вбудовану функцію відновлення системи в разі відмови. Але головною перевагою вважається наявність в них неперевершених антішпіонскіх модулів, що захищають користувача від шпигунів, і від ботів. При установці тільки на один термінал доведеться заплатити близько 1800 рублів.

  Програмні продукти «Лабораторії Касперського»

  Програми цього розробника є визнаними лідерами у забезпеченні комплексного захисту комп'ютерів. До недавнього часу абсолютно всі програми «Лабораторії Касперського» були виключно платними.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  На сьогоднішній день багато експертів схильні вважати, що саме інструментарій «Лабораторії Касперського» є найкращим платним антивірусом. Так, звичайно, захист тут вище всяких похвал, а вартість ліцензії становить 1800 рублів. Однак єдиним і головним мінусом можна назвати тільки те, що практично всі програмні продукти цієї лінійки не призначені для використання на слабких комп'ютерних конфігураціях, оскільки з їх боку навантаження на системні ресурси дуже велика. Втім, якщо звернутися до історії, так було завжди (ще з часу появи перших розробок).

  Антивіруси від ESET

  Антивірусні програми від компанії ESET у вигляді версій Internet Security, Smart Security і чистого антивіруса NOD32 є дуже популярними як у звичайних користувачів, так і при використанні їх в офісних корпоративних мережах.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  До забезпечення захисту претензій немає. Набір інструментів досить значний. Правда, починаючому користувачеві іноді може бути досить важко розібратися з деякими настройками, оскільки вони заховані вже дуже глибоко. Навантаження на ресурси системи, на диво, зовсім незначна. Зате всі ці додатки є умовно-безкоштовними, а оновлювати ліцензію можна навіть на якийсь певний період, використовуючи для цього вільно викладаються в Інтернеті ліцензійні ключі або перетворюючи логіни і паролі в коди ліцензій. Якщо хто не знає, є ще й неофіційне додаток TNOD User Password Finder, розроблене групою ентузіастів і представляє собою автоматизований активатор, який при кожному старті комп'ютерної системи перевіряє і продовжує ліцензію без участі користувача. Саме тому багато експертів вважають ESET кращим платним антивірусом сучасності, хоча і звертають увагу на те, що ціна в 40 доларів США дещо завищена.

  Антивірус AVG

  Перед нами ще один досить популярний програмний продукт. І багато користувачів називають його найкращим платним антивірусом для Windows 10 і модифікацій нижче зовсім небезпідставно.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  Відзначаючи високу якість роботи та забезпечення безпеки і операційної системи і користувальницьких програм або файлів, окремо можна відзначити наявність вбудованого брандмауера, який працює без навантаження на ресурси і чітко виконує відведену йому роль, не кажучи вже про максимально можливу захисту від спаму (в тому числі і від всіляких рекламних вірусів, яких в Інтернеті з кожним днем стає все більше і більше). Вартість цього пакету складає близько 1440 рублів.

  Продукти Avast

  Говорячи про те, який платний антивірус краще, окремо варто розглянути і комплект Avast версії Premiere.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  На відміну від безкоштовних розробок, до нього претензій не виникає ні в кого. Якщо розглядати сильні сторони цього програмного продукту, окремо можна виділити досить незвичайну функцію. Справа в тому, що ця програма здатна оновити не лише власні антивірусні бази, але і чітко стежити за виходом апдейтів для всіх встановлених на комп'ютері програм. Наскільки такий модуль необхідний? Його доцільність, правда, залишається під великим питанням, адже мова йде все-таки про забезпечення безпеки, але факт залишається фактом. Ціна цього антивірусу досить умовна і становить приблизно 1250 рублів, а для модифікацій Internet Security Pro -700 і 900 рублів відповідно.

  F-Secure

  Серед кращих платних антивірусів для Windows 7 і вище особливо варто виділити програмний продукт під назвою F-Secure Antivirus, який постійно знаходиться в першій десятці практично у всіх світових рейтингах антивірусного ПО.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  Головними відмітними рисами цього програмного продукту більшість експертів називають неперевершену продуктивність і відсутність яких би то не було конфліктів з встановленими на комп'ютері додатками. Звичайно, приблизно за ту ж ціну, що і продуктів «Лабораторії Касперського» або Bitdefender, користувач отримує дещо менший функціонал, зате антивірус володіє дуже простим і приємним інтерфейсом, а всі важливі настройки, що називається, знаходяться прямо на очах.

  Avira версії Pro

  Перед нами ще один програмний продукт, який теж з упевненістю можна включити в список кращих платних антивірусів сучасності. Інструментальний набір виглядає дуже цікаво.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  Не кажучи про стандартні функції, багато експертів в області комп'ютерної безпеки відзначають наявність модуля інтелектуальної захисту в реальному часі, автоматизованої системи захисту банківських платежів і навіть обмеження доступу до веб-камері при несанкціонованому втручанні зловмисників в роботу комп'ютера або ноутбука. Власне, ціна до 24 долара повною мірою відповідає входить до складу пакету інструментального набору.

  Canimaan

  Тепер розглянемо ще один пакет, який у своїй області теж можна назвати кращим платним антивірусом. По всій видимості, більшості користувачів він не знайомий, оскільки розрахований на використання виключно в «яблучних» ОС. Що ж стосується функціоналу, цей антивірус по своїм можливостям і технічними характеристиками можна порівняти з пакетом Bitdefender і в результатах тестування видає досить високі показники.

  Intego Mac Internet Security

  Нарешті, перед нами ще один кращий платний антивірус, також розрахований на використання на комп'ютерних пристроях Apple.
  Кращий платний антивірус: назва продукту та відгуки користувачів
  Виходячи з рейтингів, видно, що цей пакет показав максимально високі результати за рівнем відображення вірусних атак, проте в роботі, судячи з відгуків користувачів і фахівців, виявився досить ресурсномістким. За деякими даними, загальне зниження продуктивності системи і встановлених у її середовищі додатків при активному стані модуля захисту досягало близько 16 %. Тим не менше, ситуація трохи нагадує те, що спостерігається з програмними апплетами «Лабораторії Касперського», які необхідно встановлювати тільки в потужних комп'ютерних конфігураціях.

  Кращі платні антивіруси для «Андроїда»

  Що ж стосується найкращих захисних засобів, рекомендованих до використання на мобільних девайсах, що працюють на «Андроїд», виділити якийсь один програмний продукт досить складно. За великим рахунком, практично всі вищеописані пакети мають аналоги у вигляді мобільних версій. Щоб упевнитися в цьому, можете просто зайти в сховище Google Play і задати пошук програм-антивірусів. А взагалі, багато негласно рекомендую використовувати не навантажують систему антивіруси зразок повної версії AVG вартістю 590 рублів, Dr. Web з ціною вже близько 2600 рублів, інтернет-захисник від «Лабораторії Касперського» вартістю 400 рублів, Norton Mobile Security з ціною 900 рублів, мобільний антивірус Avira (400 рублів) і т. д. загалом, як вже зрозуміло, є з чого вибрати. Всі ціни наведені для річної передплати. При виборі антивіруса, природно, потрібно орієнтуватися і на потужність свого мобільного пристрою, і на те, які функції ви хочете отримати. Але більшості користувачів наявність безлічі додаткових модулів начебто забезпечення захисту банківських операцій зазвичай не потрібні, тому вони і віддають перевагу безкоштовним програмам, в яких зібраний мінімум функцій, включаючи блокування телефону для тих випадків, коли ви свій гаджет могли просто втратити.

  Популярі новини
  Загрузка...