Кращі безкоштовні антивіруси для планшетів на Android

499 0 Новини високих технологій

Завдяки стрімкому розвитку технологій планшети стали не просто засобом для перегляду мультимедіа, а ще і незамінним інструментом для роботи і бізнесу. Багато користувачі зберігають на своїх портативних пристроях цінну інформацію, і природно, що зловмисники не змогли обійти стороною такий ласий шматочок.

Кращі безкоштовні антивіруси для планшетів на Android
Зараз власники планшетів страждають від вірусних атак не менше, ніж користувачі персональних комп'ютерів. Тому дуже важливо захистити свій пристрій від можливих загроз. Нижче ви знайдете перелік кращих безкоштовних антивірусів для планшетів, які допоможуть вам впоратися з цим нелегким завданням.


Dr. Web

Антивірус, який не потребує представлення. Програма відмінно зарекомендувала себе на ПК, а тепер доступна і користувачам портативних пристроїв. Є два варіанти розповсюдження даного антивіруса для планшетів на Android – безкоштовний і платний. В принципі, більшості користувачів вистачить і free-версії програми, а там, хто захоче отримати додатковий захист, доведеться заплатити. Отже, безкоштовний антивірус для планшетів Dr. Web допоможе вам швидко просканувати файлову систему, захистить від всілякого спаму, а також дозволить швидко видалити вірус, що проник на пристрій. Крім того, програма має зрозумілий інтерфейс і регулярно оновлюється.

Antivirus and Mobile Security

Гучний антивірус від співробітників компанії TrustGo Inc. Мало того що ця програма взагалі не має платній версії, так воно ще й примудрився зайняти одне з лідируючих місць в рейтингу безпеки. Загалом, суцільні плюси.


Встановивши безкоштовний антивірус на планшет, ви, крім стандартних функцій, отримаєте можливість зробити резервне копіювання важливих даних і захист пристрою від «викрадення». Також передбачено захист різними типами паролів, включаючи двоетапну аутентифікацію через електронну пошту.

AVG AntiVirus

Ще один антивірус, який перекочував на планшети з комп'ютерів. У розпорядженні AVG AntiVirus є всі базові функції захисту від вірусів і шпигунських програм. Додаток розповсюджується на безкоштовній основі, так що випробувати його можуть усі бажаючі.
Кращі безкоштовні антивіруси для планшетів на Android
З цікавого можна відзначити можливість контролю заряду батареї, протиугінну систему, інтегровану в Google Maps, потужний захист від спаму та багато іншого. При цьому антивірус не особливо вимогливий, так що підійде навіть для бюджетних пристроїв.

BitDefender AntiVirus Free

Як можна здогадатися з назви, поширюється даний антивірус для планшетів безкоштовно. BitDesender по праву вважається одним з найбільш простих в освоєнні програм. Достатньо натискання однієї кнопки, щоб провести повне сканування файлової системи на наявність загроз, а потім усунути їх. Простота цього антивіруса одночасно є і його плюсом, і мінусом. Так, ви легко розберетеся з тим, як користуватися програмою, але ви не знайдете тут ніяких додаткових функцій. Іншими словами, BitDefender підійде тим користувачам, які не хочуть сильно заморочуватися, але в той же час бажають тримати свій пристрій безпеки.

360 Security

Ну і, нарешті, безкоштовний антивірус для планшетів під назвою 360 Security. Додаток надає не тільки відмінний захист від шкідливих програм у реальному часі, але ще і включає ряд функцій по налаштуванню і оптимізації системи. При всьому при цьому, антивірус володіє низькими системними вимогами, що вигідно виділяє його на тлі подібних програм.
Кращі безкоштовні антивіруси для планшетів на Android
З незвичайних функцій окремо варто відзначити потужний інструмент для очищення файлової системи, вбудований блокувальник небажаних дзвінків і повідомлень, можливість встановлювати паролі на окремі програми та багато іншого. Крім цього, в програмі є прискорювач, який допоможе вашому планшету працювати швидше. Якщо вам потрібен не тільки антивірус, але ще і відмінний багатофункціональний додаток, тоді 360 Security – це однозначно кращий вибір.

Популярі новини
Загрузка...