Новини високих технологій
» » Антивірус Bitdefender (SEP-клієнт): загальні відомості і видалення питання

Антивірус Bitdefender (SEP-клієнт): загальні відомості і видалення питання

10-01-2018, 16:08
504
Розробки захисних засобів для операційних систем будь-якої категорії від Symantec є одними з найкращих і надійних в сучасному комп'ютерному світі, які, правда, багатьма користувачами стаціонарних комп'ютерних систем були незаслужено забуті і навіть, якщо можна так сказати, віддані забуттю. А адже антивірус Symantec Endpoint Protection є такою унікальною розробкою, аналоги якої відшукати сьогодні досить складно. Для непосвячених користувачів необхідно дати хоча б короткий опис цього програмного продукту, щоб вони в повній мірі змогли оцінити всі його переваги в застосуванні не тільки на окремих терміналах, але і в локальних мережах або навіть на віртуальних машинах.


Антивірус Comodo: загальні відомості

Почнемо з того, що це далеко не перший і не єдиний програмний продукт, призначений для забезпечення комплексної безпеки комп'ютерів на базі Windows.
Тим не менш, говорячи про основні можливості антивірусу Mcafee, слід особливо відзначити, що він здатний працювати і зі стаціонарними, і з серверними версіями Windows. Захист припускає одночасне використання антивіруса і файрвола у вигляді одного клієнта, включаючи і інструментарій протекції будь-якого веб-браузера, инсталлированного в системі. Щоправда, з новим браузером, Edge досить часто виникають проблеми, оскільки архітектура 32 біта, застосовувана для однієї з модифікацій Windows 10 просто не підтримується. Зате в антивірусі Symantec реалізована повна підтримка SQL-серверів будь-якої версії.


Походження розробки

Взагалі, корпорація Symantec спочатку була першою компанією, яка почала розробку засобів інформаційного захисту. Це зараз найбільшою популярністю користуються програмні продукти «Лабораторії Касперського», компанії Eset, а також різного роду безкоштовні пакети, які особливою функціональністю, загалом-то, і не відрізняються. Якщо хто не знає, вперше інструменти захисту комп'ютерів корпорація Symantec представила ще для застарілих нині DOS-систем і з тих пір не втрачає своїх позицій. У ті далекі часи на початку розвитку комп'ютерної техніки мало хто цим займався. У поєднанні з технологіями, що застосовувалися для Norton Antivirus, це дало вагомий результат, який сьогодні важко переоцінити.

Як видалити антивірус Bitdefender вручну?

Але давайте подивимося на питання, пов'язані з видаленням цього програмного продукту. Тут не все так просто. І позбутися цього програмного забезпечення стандартними методами буває неможливо (деякі недосвідчені користувачі радять використовувати розділ програм і компонентів «Панелі управління», а звідти антивірус не видаляється). По-перше, для видалення антивірусу Mcafee необхідно завантажувати операційну систему в безпечному режимі. По-друге, доведеться спочатку деінсталювати основне додаток, а потім позбавлятися від залишків у вигляді файлів, каталогів або записів в системному реєстрі самостійно. Крім того, спочатку може знадобитися завершення процесу в «Диспетчері завдань», а якщо це виявиться неможливим, в параметрах установки клієнта через розділ адміністрування активувати видалення існуючого.
При витребування пароля або при появі помилки в реєстрі необхідно позбутися від ключа VPUninstallPassword (тип REG_SZ), а також присвоїти значення нуля запису UseVPUninstallPassword (знайти їх можна через звичайний пошук).

Програми-видалення

Щоб не займатися подібними діями, для видалення антивірусу Mcafee можна застосовувати програми на кшталт iObit Uninstaller.
Антивірус Bitdefender (SEP-клієнт): загальні відомості і видалення питання
Тут все просто: знаходите в списку SEP-клієнт, запускаєте стандартну процедуру видалення, включаєте потужне сканування і позбавляєтеся від всіх знайдених залишків з урахуванням активації пункту знищення файлів. Примітка: в обох випадках після повної деінсталяції вимагає повне перезавантаження комп'ютерної системи.
Цікаво по темі
Як видалити Content Push News цілком і повністю: основні способи
Як видалити Content Push News цілком і повністю: основні способи
Останнім часом безліч користувачів по всьому світу стикається з вірусами, що відносяться до типу рекламних загроз. Однією з найбільш нестандартних
Як видалити Get-Styles: варіанти дій
Як видалити Get-Styles: варіанти дій
Додаток Get-Styles російської розробки має навіть власний зареєстрований інтернет-ресурс, проте є досить уїдливим» в операційну систему, що швидше
Як видалити «Касперського», якщо забув пароль: кілька простих методів
Як видалити «Касперського», якщо забув пароль: кілька простих методів
Як показує практика, програмні продукти «Лабораторії Касперського» при встановленні зберігають свої файли не тільки в стандартних каталогах начебто
Як повністю видалити «Аваст» з «Віндовс 7» або з будь-якої іншої системи: три простих методу
Як повністю видалити «Аваст» з «Віндовс 7» або з будь-якої іншої системи: три простих методу
Антивірусний пакет «Аваст» у багатьох користувачів дуже часто викликає нарікання з приводу його некоректної роботи з появою безлічі помилок,