Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

301 0 Новини високих технологій

Програми, здатні порівнювати документи, можуть бути дуже корисні, а також вони заощадять ваш час і сили. Ви можете відшукати безліч таких програм в Інтернеті, але в цій статті представлені кращі утиліти для порівняння двох документів.

ABBYY FineReader 14

ABBYY FineReader 14 - одна з кращих програм для порівняння текстових файлів. Використовуючи цю утиліту, ви отримаєте можливість знайти відмінності в тексті між двома версіями документа. Завдяки FineReader вам не потрібно буде довго і копітко зіставляти кожен рядок тексту. Функція "Порівняти документи" може виявити різницю між версіями документа в різних форматах файлів, що включають в себе PDF, Word і багато інших. Ось найбільш вражаючі функції, які входять у цю програму:
 • За допомогою ABBYY FineReader 14 ви зможете автоматично порівняти файли, що заощадить ваш час і сили.
 • Це програмне забезпечення дозволяє виявити всі відмінності в тексті між двома версіями одного і того ж документа всього за кілька секунд.
 • FineReader - це неймовірно інтуїтивна утиліта, що дозволяє дуже продуктивно порівнювати два текстових документа.
 • Використовуючи FineReader, ви зможете порівняти дві версії тексту в документах різних форматів, серед яких файли Microsoft Office, PDF-файли, скановані документи та інші. Звичайно, ви також зможете порівняти файли одного типу.
 • ABBYY FineReader 14 підтримує порівняння текстів на 35 мовах. Програма здатна автоматично визначати мову документа. Ніяка різниця між документами не залишиться непоміченою.
 • FineReader виділяє не співпадаючі елементи двох документів і має тексти поруч один з одним, що дозволяє легко помітити різницю в файлах.
 • Підсвічуються тільки ті окремі елементи, які впливають на зміст вмісту, виключаючи малозначні відмінності.
 • Результат порівняння файлів можна зберегти у форматах Word або PDF, а незначні відмінності можна проігнорувати і видалити до його збереження.


  ExamDiff

  ExamDiff - це безкоштовна програма для порівняння файлів, здатна автоматично виявити різницю в документах. Програма сумісна з Windows і ідеально підходить для порівняння файлів. Вона проста у використанні і має ряд корисних функцій:
 • Використовуючи це програмне забезпечення, ви зможете порівнювати каталоги і двійкові файли.
 • Можна виконати тристороння розділення і злиття, а також редагувати файли усередині областей порівняння.
 • Можна виділити синтаксис і ігнорувати коментарі.
 • Не потрібно вказувати назву обох файлів. Все, що вам потрібно зробити, це ввести назву папки, в якій міститься один з файлів для порівняння.
 • Програмне забезпечення має функцію автовибору, яка здатна запам'ятовувати співпадаючі пари файлів.
 • ExamDiff може автоматично виявляти зміни файлів і запитувати повторне порівняння документів.
 • Вам також доступна функція перетягування, за допомогою якої ви зможете перетягнути один або два файлу у вікно програмного забезпечення.
 • У програмі є повністю настроюваний фільтр розширення файлів.
 • Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

  WinMerge

  Що це за програма? WinMerge - це софт для порівняння і об'єднання документів в Windows. Програма здатна порівнювати файли та папки і показує результат порівняння у візуальному та зрозумілому форматі.


  Ось кращі функції, які включені в це програмне забезпечення:
 • WinMerge підтримує Windows і має інтерфейс з вкладками.
 • Це гнучкий редактор з підсвічуванням синтаксису, нумерованием рядків і перенесенням слів.
 • WinMerge також може показувати відмінності в двох вертикальних областях.
 • Фільтри файлів дозволяють виключати і включати різні елементи.
 • Програма також може порівняти файли однієї папки, яка в свою чергу може включати в себе підкаталоги.
 • Результати порівняння представлені у вигляді дерева.
 • Інші суттєві особливості включають інтеграцію оболонки, підтримку плагінів, локализуемый інтерфейс і онлайн-керівництво.
  Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

  Araxis Merge

  Araxis Merge має дві версії. Важливо відзначити, що тільки професійна версія забезпечує тристоронню порівняння, об'єднання і всі пов'язані з ними функції. З іншого боку, стандартна версія ідентична, але має тільки двостороннє об'єднання і порівняння.
  Ось інші функціональні можливості, які включені в цю програму:
 • Купівля ліцензії дозволить використовувати обидві версії Merge.
 • Ви зможете порівнювати величезні файли за допомогою 64-бітної версії програми, а також зможете скористатися величезними обсягами пам'яті, які доступні на 64-бітних системах.
 • Ви зможете визначити видалення, вставки і всі види змін в різних версіях вихідного коду, а також конфігураційних, текстових і веб-файлів.
 • Програма пропонує вам можливість заощадити час, безпосередньо завантажуючи і порівнюючи популярні формати файлів.
 • Ви також можете скопіювати текст з інших додатків і вставити його у вікно порівняння тексту.
 • Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

  GroupDocs

  GroupDocs дозволяє розробникам легко покращувати свої онлайнові, комп'ютерні та мобільні програми, а також дає можливість відображати, коментувати, конвертувати, порівнювати і об'єднувати документи.
  Ось кращі риси, які включені в GroupDocs:
 • Ви зможете отримати зведений звіт про відмінності, порівнявши дві версії одного і того ж документа з допомогою API порівняння файлів на будь-якому кроссплатформенном додатку.
 • Порівняння GroupDocs .NET призначений для програм Windows і будь-якого типу додатків на основі .NET Framework 2.0 або більш пізніх версій.
 • Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію цієї програми, щоб побачити, чи підходить вона вам.
 • Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

  Total Commander

  В якості додатку для порівняння файлів можна скористатися Total Commander. Для чого потрібен Total Commander? Це одна з кращих утиліт для роботи з різними файлами. Total Commander дозволяє в два кліка проводити будь-які дії з файлами та папками, а також з допомогою цієї програми можна порівняти два документи. Результат порівняння буде виділений кольором тла, і два файлу відкриються в сусідніх вікнах, де їх зручніше буде редагувати. Total Commander також можна використовувати як програму для синхронізації файлів. Зробити це можна з допомогою пункту "Синхронізувати каталоги" в меню "Команди".

  Командний рядок Windows

  Якщо вам потрібно просто порівняти файли без редагування, то можна скористатися стандартною командним рядком Windows 8. Для цього просто перейдіть в меню "Пуск", введіть в рядку пошуку cmd і запустіть знайдене додаток cmd.exe. Потім введіть команду fc /N X Z, де X - шлях до першого документу (наприклад, C:Документыtext1.txt), а Z - шлях до другого (наприклад, C:Документыtext2.txt). У результаті повинна вийти така рядок: fc /N C:Документыtext1.txt C:Документыtext2.txt.

  Після введення рядка натисніть Enter, щоб запустити перевірку файлів. Якщо відмінностей у файлах мало, то цей спосіб допоможе їх виявити, але при великій кількості розбіжностей між документами краще завантажити іншу програму.

  Notepad++ з плагінами

  Notepad++ - це програма, яка дозволяє редагувати текстові файли. Вона підтримує велику кількість мов програмування і підійде як для програмістів, так і для тих, кому недостатньо скромною функціональності стандартного "Блокнота". Крім основних функцій, Notepad++ можна використовувати як програму для порівняння файлів. Правда, для цього потрібно встановити плагін. Після встановлення плагіну на Notepad ви зможете порівняти цікавлять вас файли. Результати будуть відображені на двох окремих панелях, а окремі елементи підсвічуються різними кольорами. При бажанні ви можете відредагувати файли і зберегти зміни. Програму можна завантажити безкоштовно, також існує версія Notepad російською.

  Diffuse

  Diffuse був розроблений спеціально для порівняння коду. Він підтримує кілька десятків мов програмування і автоматично використовує підсвічування при розпізнаванні мови. До нещастя, в програмі немає можливості вимкнути кольорову підсвітку, і деяким користувачам може не сподобатися зайве застосування кольору, яке заважає при роботі. Програма також підтримує об'єднання і редагування вибраних файлів.
  Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

  AptDiff

  AptDif - це програма для порівняння файлів у Windows. При запуску утиліти спливає вікно, за допомогою якого ви можете вибрати два файли для порівняння. Після цього обидва вибраних файлу відображаються в інтерфейсі. Додаток використовує кольори, щоб виділити доданий, віддалене або змінений вміст в будь-якому файлі. Ви можете переключити розміщення вікон з вертикального на горизонтальний, якщо хочете, і відредагувати один або обидва файли безпосередньо у вікні програми.

  DiffMerge

  DiffMerge не відображає діалогове вікно вибору файлу при запуску. Вам потрібно вибрати один з підтримуваних режимів з меню File, щоб почати роботу. Diff File і Merge працюють аналогічно іншим інструментам порівняння файлів. При виборі параметра Diff обидва файлу відображаються поруч один з одним. Програма використовує червоний колір для виділення розходжень між двома вибраними файлами. Ви можете відредагувати файли в програмі, експортувати відмінності або використовувати злиття інструмент для об'єднання даних. З іншого боку, функція Folder diff порівнює файли у вибраних папках і виділяє ідентичні і відрізняються документи.
  Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

  KDiff3

  Ще одна програма для порівняння файлів. При запуску KDiff3 спливе вікно, яке використовується для завантаження одного, двох або трьох файлів для порівняння. Відкриті файли відображаються поруч один з одним. Програма використовує кольори для позначення змін з обох сторін. Простий чорний на білому текст вказує на ідентичні рядка або символи, в той час як зелений, синій або червоний кольори вказують, що зміст не збігається з іншим файлом. Крім опцій для порівняння файлів один з одним, можна також об'єднати вибране зміст різними способами. Наприклад, можна встановити пріоритет вмісту в одному з файлів або налаштувати програму для автоматичного усунення основних відмінностей, щоб заощадити час.
  Програми для порівняння файлів: огляд, характеристики, як користуватися

  Meld

  Для роботи в програмі Meld вам необхідно встановити Python 2 на свій комп'ютер. Meld працює разом із Python 2 і встановить необхідні компоненти, якщо ви не зніміть прапорець під час установки. Програмне забезпечення підтримує двостороннє і тристоронню порівняння файлів і папок. Він виділяє відмінності між завантаженими файлами безпосередньо і використовує кольори для візуалізації у вікні інтерфейсу. Від більшості схожих програм Meld відрізняє спосіб візуалізації результатів порівняння. Підсумок представлено у вигляді зв'язаних один з одним блоків в обох файлах. Meld підтримує об'єднання файлів і безліч інших опцій, таких як вкладки, щоб завантажити відразу кілька порівнянь.

  Популярі новини
  Загрузка...