Новини високих технологій
» » Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм

Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм

3-11-2016, 10:26
1 329
Функціональні можливості сучасних смартфонів вражають уяву. Мобільні пристрої сьогодні могутніше комп'ютерів і ноутбуків, вироблених кількома роками раніше. Розробники приділяють величезну увагу технічним особливостям смартфонів, але рідко дбають про наповнення пристроїв зручними програмними інструментами. У зв'язку з цим юзерам доводиться витрачати багато часу, щоб знайти якісне. Дана стаття покликана заощадити час користувача. У ній представлений огляд утиліт - файлових менеджерів. Про кращих з них і піде мова.


ES File Explorer

ES-Додаток для "Андроїда" вважається самим відомим файловим менеджером. Популярним він став з-за того, що був першим представленим провідником стороннього виробника для мобільної ОС. Перші версії програми працювали ще під управлінням Android 1.6. На відміну від великого числа файлових менеджерів, ES File Explorer не тільки багатофункціональний, але і володіє приємним і зрозумілим інтерфейсом.

Основні особливості

Відразу після установки і першого запуску він відображає каталоги у вигляді великих квадратних іконок. Користувач може налаштувати розмір елементів або переключити режим показу на докладний список. Довгий тап по документу виділить його. Після можна відзначити галочкою всі файли, з якими необхідно виконати яку-небудь дію. Перелік можливих операцій відображається в нижній частині екрана. Додаткові команди викликаються натисканням на кнопку "Ще". ES-Додаток для "Андроїда" включає в себе вбудований архіватор. Для розпакування файлів можна використовувати контекстне меню. У цьому випадку файловий менеджер отримає всі документи з архіву. Коли потрібно розпакувати тільки окремі файли, короткий тап по іконку архіву дозволить просто відкрити його.


ES File Explorer дозволяє переглядати фотографії і відеозапису, редагувати деякі текстові документи, слухати музику без установки додаткового ПЗ. Для групування документів за типом достатньо провести пальцем зліва направо. ES-провідник оснащений ще цілою групою інструментів. Він може проаналізувати зайняте простір карти пам'яті і намалювати діаграму. "Диспетчер завантаження" дозволить завантажувати файли з інтернету і керувати ними. А "Кошик" допоможе відновити видалені документи.

FX File Explorer

Це додаток обігрує багато інших провідники для "Андроїда". Воно виводить список документів, групуючи їх. Запустивши програму, користувач знайде розділи: "Завантаження", "Документи", "Аудіофайли", "Відео". Їх кількість залежить від числа файлів в пам'яті смартфона. Можливість перегляду також присутня. Для виділення великої кількості документів потрібно виконати свайп, що трохи незвично. Контекстне меню відкривається утримуванням пальця. FX File Explorer вміє працювати з багатьма архівами: RAR, BZIP, GZIP, TAR, ZIP. RAR файли можна тільки розпаковувати. Легко встановлюється, як і інші популярні програми, "Андроїд". Провідник вміє програвати відео та аудіозаписи, відкривати картинки і текстові документи.
Ще одна можливість, яка виділяє розглянуте додаток на загальному тлі, - це багатовіконний режим. Досить провести пальцем вправо і натиснути на плюс, щоб розгорнути нову вкладку. Зовнішній вигляд утиліти піддається повній налаштуванні і кастомізації. Крім розміру значків і відображених подробиць, настройка зачіпає кольору кожного елемента. Зміна, видалення або додавання пунктів меню виконується у вікні налаштувань.

Solid Explorer

Описуючи безкоштовні додатки для "Андроїда" , ніяк не можна обійти увагою Solid Explorer. Основні параметри та операції розташовані в нижній панелі утиліти, що по-справжньому зручно. Для виділення потрібно або натиснути на іконку файлу, або використовувати класичний метод - кілька секунд тримати палець на імені файлу. Вбудований архіватор вміє працювати тільки з трьома типами файлів: RAR, TAR, ZIP. Solid Explorer сподобається тим, хто любить мінімалізм. У ньому немає ніяких мультимедійних функцій. Це дозволило розробникам зменшити кінцевий розмір програми.
Спочатку файли відображаються у вигляді списку. Як і інші додатки для "Андроїда", Solid Explorer дозволяє змінити цей вид. Також налаштування піддаються критерії угруповання і сортування документів. Для зручності користувача провідник вміє працювати в двупанельном режимі. Щоб перейти на нього, не потрібно нічого змінювати в налаштуваннях. Досить перевернути смартфон в ландшафтний режим. Утиліта вміє створювати бекапи користувальницьких даних, працювати з більшістю популярних хмарних сервісів, підключатися до FTP-серверів.

Total Commander

Total Commander - легенда серед файлових менеджерів. Перша його версія була представлена в 1993 році, коли провідники для "Андроїда" ніхто не розробляв, так і цієї операційної системи не існувало. Коли додаток портувати на Android, воно відразу ж стало популярним через якісної реалізації функціоналу. Зовні Total Commander дуже схожий на свою версію для Windows. Тому дизайн утиліти ніяк не можна назвати сучасним.
Додаток майже повністю повторює всі функції десктопної версії, однак воно не обмежується ними. Наприклад, для виділення файлів достатньо виконати довгий тап. Але також користувач може помітити документи тільки потрібного формату, скориставшись просунутим режимом. Жоден інший провідник для "Андроїда" не вміє нічого подібного. Для розширення функціоналу для Total Commander існує чимало доповнень. Вони інсталюються окремо від основної утиліти. У додатку присутня довідкова система з докладним описом усіх можливостей. Завдяки цьому з утилітою розбереться навіть новачок.

Як встановити додаток на Android?

Щоб установити потрібний додаток в смартфон, досить відкрити GooglePlay. У рядок пошуку необхідно ввести назву потрібної програми, після чого тапнути по підходящої посиланням. На дисплеї після цього відкриється сторінка з коротким описом продукту, його оцінкою, коментарями користувачів. Досить натиснути на кнопку "Встановити", щоб розпочати завантаження утиліти. Після завантаження інсталяція розпочнеться автоматично.
Цікаво по темі
Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики
Відеокарта NVIDIA GeForce 210: характеристики
Дискретний графічний прискорювач бюджетного класу з вельми скромними характеристиками і дуже доступною ціною – це NVidia GeForce 210. Характеристики
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Багато власників смартфонів і планшетів дуже часто задаються питанням про те, як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять. Проблема полягає в тому, що
Потрібна хороша читалка для "Андроїда"? Вибирайте з числа кращих
Потрібна хороша читалка для "Андроїда"? Вибирайте з числа кращих
Що б не говорили медики про шкоду читання з екрану смартфона, ніхто не перестане поглинати нові книги, використовуючи підручні девайси. Адже це дуже
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Компанія Microsoft завжди проводила жорстку маркетингову політику, однак з виходом останньої версії маркетологи перейшли межу дозволеного. Тепер
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Захист від стеження або збереження конфіденційності абсолютно для всіх комп'ютерних і мобільних пристроїв є нагальною проблемою. Для цього