Як відправити файл через "Яндекс. Диск": способи та особливості

212 0 Новини високих технологій

Зараз, коли створення того чи іншого контенту доступно кожному, причому практично в будь-якому місці, широкого розповсюдження набули хмарні сховища даних, до яких можна підключитися з будь-якого пристрою. Для цього можна скористатися будь-яким з численних сервісів зберігання даних. Наприклад, таким як "Яндекс. Диск". Відправити файл через цей сервіс можна абсолютно безкоштовно, оскільки він надає кожному користувачеві 10 гігабайт віртуального простору.

Як відправити файл через "Яндекс. Диск": способи та особливості
Для отримання можливості зберігати і ділитися файлами потрібен обліковий запис на сервісі "Яндекс". Після реєстрації облікового запису в лівому верхньому куті веб-сторінки з'явиться кнопка меню, при натисканні на яку відкриється список всіх доступних користувачеві сервісів, в тому числі і диск.


Завантаження файлів в хмару

У головному вікні користувач може сервісу налаштувати всі необхідні для роботи параметри, а також безпосередньо завантажити потрібні файли. Зробити це можна двома способами:
 • натиснути на кнопку "Завантажити", після чого вибрати наявні на комп'ютері файли;
 • відкрити папку з файлами, а потім вручну перетягнути у вікно браузера.
 • Як відправити файл через "Яндекс. Диск": способи та особливості
  Почнеться процес завантаження файлів, що буде відображено у динамічному меню. Коли операція буде закінчена, можна відправити файл через "Яндекс. Диск" як за допомогою прямого посилання, так і через відправку в соціальні мережі. Аналогічні операції доступні з головного вікна. Для цього необхідно клікнути на потрібний файл правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню натиснути "Поділитися". Сервіс запропонує скопіювати посилання, відправити її в одну із соціальних мереж або згенерувати спеціальний QR-код, який може бути лічений з планшета або смартфона.


  Завантаження декількох файлів

  У випадках, коли є необхідність відправки відразу декількох файлів, послідовність дій буде аналогічна. Хіба що файли потрібно буде згрупувати заздалегідь. Це робиться двома способами:
 • Перетягуванням директорії з даними у вікно сервісу в браузері безпосередньо з комп'ютера.
 • Створенням папки і переміщенням файлів у неї в самому хмарі. Всі відповідні операції здійснюються з допомогою контекстного меню, але доступне і просте перетягування.
 • Як відправити файл через "Яндекс. Диск": способи та особливості
  Можна відправити файли через "Яндекс. Диск" як цими способами, так і за допомогою створення архіву. При цьому слід враховувати, що зображення або відео стиску не підлягають. Та й часу при великих обсягах піде набагато більше. Тому такий спосіб підійде для відправки документів і подібного їм вмісту.

  Файли великого об'єму

  Нерідко виникають ситуації, при яких обсяг завантаження перевищує 2 гігабайти. У цьому разі завантаження з браузера здійснити не вдасться: такі обсяги даних інтернет-оглядачами не підтримуються. Як відправити через "Яндекс. Диск" великий файл, підкаже сам сервіс. На етапі завантаження система своєчасно виведе попередження, відобразивши поруч посилання на спеціальний додаток для операційної системи Windows. З його допомогою можна працювати з файлами будь-якого обсягу. Взаємодія з програмою аналогічно навігації в звичайному провіднику Windows, тому особливих проблем у користувача не виникне.

  Скачування файлів з хмари

  Не має значення, з якого конкретно пристрою користувач буде обробляти отриману посилання, так як через "Яндекс. Диск" відправити файли один одному можуть власники будь-яких гаджетів на базі різних операційних систем. Головне – мати доступ у всесвітню мережу. Якщо файли потрібно просто завантажити, аккаунт на "Яндексі" не знадобиться. Однак тим, хто бажає скористатися опцією "Зберегти на Яндекс. Диск", його доведеться створити або увійти в існуючий. В даний час термін зберігання файлів в хмарі "Яндекса" не обмежений. Це стосується не тільки преміум-тарифів зі збільшеною місткістю сховища (+100 ГБ за 80 руб. в місяць або +1ТБ за 200 руб. в місяць), але і базового безкоштовного пакету, доступного кожному. У даному огляді були розглянуті способи взаємодії з хмарним сховищем "Яндекса". Ознайомившись з інструкцією, будь-який користувач зможе дізнатися, як відправити файл через "Яндекс. Диск".

  Популярі новини
  Загрузка...